Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 100 z 241

Domyślnie

Fotki Mikusia:

Nie robimy na razie ogloszen - jego Pani chyba tez nie.
    Szukam na razie wsrod mopsomaniakow.
    Wlascicielka hodowli ponoc odmowila zabrania go z powrotem, bo jest wykastrowany..

Domyślnie

Yajo podaję Tobie link na stronę mopsiego forum, na którym umieszczę inforamcję o Mikusiu.
    http://www.mopsiarze-forum.yoyo.pl/index.php?

Domyślnie

Dzieki, zalozylam tez watek na dogomanii na PwP.

Domyślnie

Yajo wejdz na mopsiarzy forum i tam w temacie mopsy w potrzebie umieściłam już wątek mopsika oraz jego zdjęcia.Przydałyby się jakieś namiary na właścicielkę Mikusia.
    Pozdrawiam

Domyślnie

Czy psina (Mikuś) jest aktualna?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Helga&Ares Zobacz posta
    Czy psina (Mikuś) jest aktualna?
    Mikus juz w domu

Przegląda
    Częstochowa

Domyślnie

gdyby cos, zawsze i wszedzie słuze dt dla mopsików

Domyślnie

a czy wiecie o jakimś mopsiku w potrzebie?

Domyślnie

Dzięki Bogu jak na razie cisza, ale martwie się, bo okres wakacyjny coraz bliżej i oby nie powtórzyła się sytuacja jaka miała miejsce w zeszłym roku.Na ulice i do schronisk trafiło 7 mopsików.Wszystkie szczęśliwie znalazły nowych wspaniałaych opiekunów.Gdyby coś się działo i następna mopsia sierota bedzie w potrzebie bardzo proszę o wiadomość na molosy dział mopsy.
    Dziękuję.

Przegląda
    Sopot

Domyślnie

Oświadczenie Pomorskiej Fundacji Rottka w sprawie zakończenia współpracy z wolontariuszką

27.03.2009. Niniejszym informujemy, że ze względu na niedostateczne spełnianie warunków umowy o świadczeniu usług wolontarystycznych zawartej dnia 26.02.2007 roku z Panią Moniką T , w marcu b.r. zakończyliśmy ponad dwuletnią współpracę z tą wolontariuszką, używającą na forach internetowych nicku mosii.
    Osoba ta nie jest upoważniona do jakiegokolwiek reprezentowania Fundacji, do wykorzystywania oraz legitymowania się znakami graficznymi lub jako wolontariusz Fundacji oraz cofnięte zostały wszelkie udzielone pełnomocnictwa, w tym w szczególności do podpisywania umów adopcyjnych oraz reprezentacji przed schroniskami, innymi organizacjami czy lekarzami weterynarii.
    Ostatnio edytowane przez akacha ; 28-03-2009 o 00:27

Przegląda
    Siedlce

Domyślnie

mam chętną znajomą na jakiegoś mopsopodobnego zwierza .... czy słyszał ktoś o jakimś potrzebującym domu ? ( warunek by był w miare młody - do 3 lat max)

Domyślnie

Betti ,Cziko, Benek mają już nowe domki

15. Domyślnie

Mopsiarze zapraszają na aukcje dla mopsów w potrzebie

Moja strona - Aukcje internetowe Allegro

16. Domyślnie

Mopsik PLATO, szuka kochającego i odpowiedzialnego domku. Plato jest ze schroniska w Czechach, przebywa w Warszawie na DT i przechodzi leczenie. Ma ok. 7 miesięcy. Jest kochany, całuśny i szuka bardzoooooo kochającej i nawiedzonej mopsowo rodzinki.

http://i181.photobucket.com/albums/x...t/DSC_0298.jpg
    Ostatnio edytowane przez misiaczek ; 18-07-2009 o 11:16 Powód: fotki max 640x640 px!-patrz regulamin

Przegląda
    Gliwice

Domyślnie

czy adopcja tego pieska jest nadal aktulana? bo bardzo chętnie byśmy przyjęli tego mopsika już od dłuższego czasu nosimy się z zamiarem przygarnięcia jakiegoś nie mamy żadnej hodowli ani niczego po prostu chcemy przygarnąć jakiegoś psa na kolana

18. Domyślnie

Przepraszam, że nie odpowiadałam na priv, ale nie mogłam dostać się na dogomanię.

Wklejam info z forum mopsiarzy. Nie ukrywam, że szukam małemu domu w Warszawie i okolicach Warszawy. Mały dużó przeszedł, muszę mieć 100 % pewnosć że trafi do takiego domu jak mój, albo jeszcze lepszego. Mopsiarze, są bardzo wyczuleni, bowiem trafiliśmy na nieuczciwe osoby.

Młody mopsik Plato szuka odpowiedzialnego i kochającego domku. Plato przyjechał z Czech. Dzięki informacji jaką zamieściła na naszym forum Madallena, udało się uratować życie Plato.
    Plato, ma ok. 7 miesięcy, został znaleziony na jedej z ulic czeskiego Ołomuńca. Ktoś go wyrzucił. Plato jest chory- ma nużeńca. Aktualnie przechodzi intensywne leczenie i jest pod wspaniałą opieką weterynaryjną. Plato będzie zdrowy i będzie pięknym mopsem. Jest mopsem bardzo pogodnym, cały czas chce się przytulać, całować. Plato potrzebuje domu, u ludzi mopso-zakręconych, których stać na zakup wysoko wartościowych karm, którzy będą go kochać, nigdy go nie zostawią i pozwolą spać ze sobą w łóżku. Osoba, adoptująca Plato musi podpisać umowę adopcyjną oraz ostać zaakceptowana przez osobę opiekującą się PLATO.

Po bardzo złych doświadczeniach adopcyjnych, jesteśmy szczególnie wyczuleni i oddajemy mopsy po dogłębnym sprawdzeniu domu.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt [email protected]

Proszę o kontakt bezpośrednio na podan powyżej mail, bo ostatnio dogo miałą jakieś problemy.

Ostatnio edytowane przez m-jak-mops ; 21-07-2009 o 11:13

Przegląda
    Gliwice

Domyślnie

próbowałam właśnie napisać ale wskakuje mi że zły e-mail... ja jestem ze śląska a ci państwo szukają kogoś z okolic warszawy może mogliby dać nam szanse i zaufać nam że nic złego mu się nie stanie u nas. Szukamy od dłuższego czasu pieska który wniesie do naszego domu trochę radości ma ktoś kontakt z opiekunką Plato lub osobą która zamieściła to ogłoszenie??

20. Domyślnie

Plato znalazł już dom. Powyższe ogłoszenie, jest już nieaktualne.

21. Domyślnie

Nowego domu szuka sunia rasy mops, 5 lat. Sunia aktualnie przebywa w DT u pugsymalone vel nessie00. Osoby zainteresowane adopcją mopsiczki, proszone są o kontakt z osobą u której mała przebywa na DT, badż z dziewczynami z buldożków adopcjebuldozkow**********

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Sunia znalazła nowy kochający dom

Domyślnie mopsia z nuzyca szuka domu

Mopsia ok.1,5 roku nuzyca szuka domu.
    Wiecej informacji
    FORUM MOPSIARZY :: Strona Główna: mopsy: mopsiki: forum: mopsiarze

Przegląda
    Lomianki

Domyślnie

nowego domu szuka grzeczna i sliczna mopsia Bajka

przez ostatni rok, czy nawet dwa lata mieszkała na podwórku i w komórce z buldogami angielskimi. Wcześniej była w domu i to widać - potrafi zachować czystość, umie chodzić na smyczy, jest bardzo, ale to bardzo grzeczna.
    Ma lekkie zmiany w kręgosłupie, typowe dla mopsików, można jej co jakiś czas podawać serię leków przeciwzapalnych. Trzeba szybko robić jej sterylkę - macica zaczyna wyglądać brzydko. Mała jest umówiona z oczkiem do dr Garncarza na wtorek. Szukamy dla niej świetnego nowego domu.

kontakt i zdjęcia w pierwszym poście tego wątku;

http://www.dogomania.pl/forum/f28/bu...iorczy-123985/

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów