Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Jedziecie do Zielonej Gory?

    Jedziecie do Zielonej Gory?/
    Widać mało ludzi chce tam pieska pokazac.
    Na calej wystawie bedzie tylko 28 yorkow

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Neva Zobacz posta
    Jedziecie do Zielonej Gory?/
    Widać mało ludzi chce tam pieska pokazac.
    Na calej wystawie bedzie tylko 28 yorkow
    Napewno przyjedzie z Koszalina - nane i ja też będę mocno kciuki trzymać jako kibic

  3. #3

    Domyślnie

    W Zielonej Górze wystawa jest kameralna ma to swoje dobre strony bo nie ma tłoku
    Będę ze swoja szczekaczką, jak zobaczycie malucha który będzie chciał zjeść wszystkie psy to mój Ofi

  4. #4

    Domyślnie

    Kasiko masz może jakies wyniki??

  5. #5

    Domyślnie

    Wyników i zdjęć niestety nie mam
    Mam nadzieję, że ktoś wyśle wyniki i fotki na portal yorkland.

    Ofi dostał ocenę bardzo dobrą, sędzina powiedziała, że muszę nauczyć go chodzić na smyczy. P. Świętoń sprawdzała piszcząć piłeczką temperament wszystkich psiaków, odrzuciła kilka suczek ze względu na brak reakcji na piszczenie, które wg. mnie były śliczne, miały długi, piękny zadbany włos. Jednak jak widać to niewystarcza.

  6. #6

    Domyślnie

    PSY - DOGS

    Klasa szczeniąt / Puppy Class

    nb - ACTION PLAYER v. Conny's Eck, hod.: Cornelia Sellenthin, wł.: Joanna & Weronika Pawłowicz
    O: Tribute to Queen`s BABY TAZ; M: MIAMI BEACH v. Conny's Eck
    Klasa młodzieży / Youth Class

    1. Zw.Mł. - GOLDEN MOON z Dvora Fonovic, hod.: Iva Halfarova, wł.: Iva Halfarova
    O: UKAIALI de la Pam'Pommeraie; M: BRILANCE z Dvora Fonovic

    2. ?
    3. HERRUCIS Qentika FCI, hod.: Bożena Gębura, wł.: Katarzyna Kosiorek
    O: Bloomsbury TIMMOTHY; M: BETA Zario
    4. ?

    CAMPARI Silver Angel, hod.: Lidia Bednara, wł.: Kamila Dziubek
    O: VELVET AMBITION du Domaine de Monderlay; M: MAGIC GIRL Liberi Gaias

    LUCKY DOG Abawit, hod.: Barbara Witczak, wł.: Ewa Sitko
    O: ONKY TONKY Stribrne prani; M: D-PARTITA Abawit
    Klasa pośrednia / Intermediate Class

    1. CWC - ALCATRAZ Strtibrne prani, hod.: Alena Bystrianska, wł.: Lenka Safarikova
    O: Durrer's PREFERRED STOCK; M: DESTINY'S CHILD Cherri Clear

    2. ALEXANT RossoWerona FCI, hod.: Joanna Cegiołka, wł.: Aneta Dega
    O: XTRA XTRA YOREX Top Ten; M: CASANDRA Barbie

    3. HUGO Srebrny Wiatr, Gertruda Czechowicz, wł.: Stanisław Drozda
    O: MADE IN Bakarat; M: WENECJA Aksedi

    4. AMERYKANOS Apage, hod.: Wiesława Georgiew, wł.: Elżbieta Kurkiewicz
    O: FEELING BLUE Trixi; M: TENERYFA Apage


    nb - DOMINGO Bakarat, hod.: Anna Zwolińska, wł.: Vera Kosarova
    O: MADE IN Bakarat; M: ROMANTICA Bakarat


    GUCCI Żółty Marmurek, hod.: Janusz Bochenek, wł.: Krzysztof Mazurek
    O: Clarus GIPSY KING; M: FELA Żółty Marmurek
    Klasa otwarta / Open Class

    1. CWC NDPwR - Camparis EASY JET, hod.: Markus Ackermann, wł.: Krystyna Suszek
    O: Camparis SKYWALKER; M: Nicnak's MIA CANADIAN

    2. Blue Sansara CAMEO-LEO YOREX, hod.: Anna Namyślak, wł.: Agnieszka Król
    O: TARLIK du Domaine de Monderlay; M: CORINA Yorex

    3. HARRY SEXY MAN Jantarowa Fuga FCI, hod.: Alina Hajdasz, wł.: Alina Hajdasz
    O: Depasquiet SAMEDAY RIGHT O WAY; M: DAHLIA DEE Trixi



    SUKI - BITCHES


    Klasa młodzieży / Youth Class

    1. Zw.Mł. - SUGAR BABY Bohemia Platina, hod.: Ingrid Dedkova, wł.: Katarzyna Oleksy
    O: CHAMPION LAFIT Bohemia Platina; M: MISS YORK Bakarat

    2. Amsher CLASSIC BEAUTY, hod.: Rudolf Miklovic, wł.: Anna Nuzbańska
    O: VICTORY of Maryon's Home; M: JOLANA Limelight Joreta

    3. OCEANIA Bakarat, hod.: Anna Zwolińska, wł.: Magdalena Stopa
    O: OCEANIC Bakarat; M: QUEEN MARY Bakarat

    4. ?


    ALUETTE Wiwianit, hod.: Lilla Mencel, wł.: Lilla Mencel
    O: NOBEL Jantarowa Fuga; M: DARLING FROM Varius Canis FCI

    CASSIC COCCO CHOC Quis Queia, hod.: Marta Wesołowska, wł.: Agnieszka Król
    O: COMPTON GEE Trixi; M: TANGOLITA Jantarowa Fuga

    DEITY Desire-York, hod.: Maciej Bralczyk, wł.: Dita Navratilova
    O: VELVET-AMBITION du Domaine de Monderlay; M: TIFFANY Desire

    FARTA Qentika FCI, hod.: Bożena Gębura, wł.: Izabela Sampolska-Świątek
    O: OSWALD North Aphrodite Star; M: PATI Borka

    HOLLY Gra-Afra, hod.: Grażyna Walendziak, wł.: Grażyna Walendziak
    O: QUICK DALTON Borka; M: FORTUNATA LADY Gra-Afra

    ISKIERKA z Kociego Dworu, hod.: Jagna Węgrzynek, wł.: Ewa Sitko
    O: JASKIER Takor; M: SUSZKA z Kociego Dworu

    Szõlõhegyi HERMIA HERMIONE, hod.: Horvath Sadorne, wł.: Jacek Olczak
    O: TALISKER the Knight of Blue Cross; M: GLENDA Oskar

    URSI Zluta reka, hod.: Jakub Tvrdik, wł.: Hana Sinkovicova
    O: BRILLIANT Zluta reka; M: QUEN Zluta reka

    nb - ZORRICO Bakarat, hod.: Anna Zwolińska, wł.: Joanna Pawłowicz
    O: Hunderwood ACTION MAN; M: SAKSONIA Bakarat

    Klasa pośrednia / Intermediate Class

    1. CWC - PRINCESSA Mini Pasja, hod.: Małgorzata Pietrasiak, wł.: Jacek Olczak
    O: Clarus GIPSY KING; M: COLLETE Tuptusie Magdusi

    2. CHOU CHOU Zluta reka, hod.: Jakub Tvrdik, wł.: Hana Sinkovicova
    O: Durrer's CAOSE; M: IMANY Zluta reka

    3. EFFI Elmork, hod.: Elżbieta Kurkiewicz, wł.: Elżbieta Kurkiewicz
    O: WATERLOO Apage; M: LUCY Inflancki Talizman
    Klasa otwarta / Open Class

    1. CWC, NDSwR, BOB, BOG - Blue Sansara FCI ANGIE CHEEKY CHEERS, hod.: Anna Namyślak, wł.: Anna Namyślak
    O: Camparis IB MR. MAGIC; M: Nicnak CAMPARIS CANDLELIGHT

    2. QADIRA DONNA Borka, hod.: Bożena Gębura, wł.: Bożena Gębura
    O: Bloomsbury TIMMOTHY; M: PONY Borka

    nb - PEPSI COLLA Nove Kasio, hod.: Vera Kosarova, wł.: Marcela Zarubova
    O: Parkside's BEST CHOICE; M: LA PERLA Bakarat
    Klasa championów / Champion Class

    1. CWC - BRILANCE z Dvora Fonovic, hod.: Iva Halfarova, wł.: Iva Halfarova
    O: UNI TOP Stribrne prani; M: ALICE Kvet Zivota

    nb - PRIMA DONNA Nove Kasio, hod.: Vera Kosarova, wł.: Vera Kosarova
    O: Parkside's BEST CHOICE; M: LA PERLA Bakarat

  7. #7

    Domyślnie

    Najlepszy Junior w Rasie / Best Junior in Breed

    SUGAR BABY Bohemia Platina, wł. Katarzyna Oleksy

    Najlepszy Dorosły Pies w Rasie / Best Dog in Breed

    Camparis EASY JET, wł. Krystyna Suszek


    Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / Best Bitch in Breed

    Blue Sansara FCI ANGIE CHEEKY CHEERS, wł. Anna Namyślak

    Zwycięzca Rasy / Best of Breed / BOB

    Blue Sansara FCI ANGIE CHEEKY CHEERS, wł. Anna Namyślak


    BOB - Blue Sansara FCI ANGIE CHEEKY CHEERS & NJwR - SUGAR BABY Bohemia Platina


    Zwycięzca III Grupy FCI / Best of Group / BOG

    Blue Sansara FCI ANGIE CHEEKY CHEERS, wł. Anna Namyślak



  8. #8

    Domyślnie

    Kasiko twój psiak to brat Hana Quentika jest to suczka mojej przyjaciółki prześlij nam ma PM fotki

  9. #9

    Domyślnie

    Jaki świat jest mały
    Fotki wyśle wieczorem
    Czy Twoja przyjaciółka wystawiała już swoją suczkę?

  10. #10

    Domyślnie

    Mam jeszcze parę zdjęć ale kiepskiej jakości


    Ofi ciągnik


    Pozycja wystawowa

    Pani Świętoń


    Ocena

  11. #11

    Domyślnie

    Fotka Ofiego-ciągnika rewelka
    Na zdjęciach nie widać jaki ścisk był przy ringach,jeżeli ktoś nie miał stolika i wydzielonej w ten sposób przestrzeni,groziło stratowaniem przez tłum zwiedzających.Moim zdaniem hala pełna terierów,które są temperapentnymi psami powinna być bardziej przestronna

  12. #12

    Domyślnie

    W tym roku wystawa jest we wrześniu ,mam nadzieje że się pojawie z Cessim 20.09.2009Zielona Góra krajowa
    MAMY PIĘKNE SZCZENIĘTA


  13. #13

    Domyślnie

    Ciekawe czy bedzie zorganizowana na strzelnicy tak jak rok temu czy też w ośrodku w Drzonkowie?

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •