Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Domyślnie choroby oczu u dogów niemieckich

witam , moja kochana Henley (5mcy)miała zaropiałe oczka w zeszlym tygodniu natychmiast zadzwonilam do lekarza i polecialam po kropelki, w tym tygodniu byłysmy u wet , oczka juz nie ropieja ale poprosiłam zeby zajrzala, wywineła powieke i powiedziala ze jej sie nie podoba bo jest stan zapalny, ale lepiej bedzie zeby to okulista zobaczył, idziemy do okulisty w sobote, na razie czytam wszytko o chorobach oczu zeby być przygotowana na wizyte, jesli wasze KRUSZYNKI miały kiedys jakies problemy z oczkami prosze mi napisać...co i jak.. i jak sie skończyło

Przegląda
    Rybnik

Domyślnie

hmm, ja mogę tylko napisać z własnego doświadczenia, bo ani wetem nie jestem ani twojej suni nie widziałam, że u dogów bardzo często zdarza się wydzielinka w oczach i zaczerwienienie (stan zapalny) to jest związane z budową oka, powieka jednak u 90 % dogów jest luźna. I tyle , nic się z tym więcej nie dzieje, czasem jak pies trze oczkami albo wydzielinka się zmienia pomagają kropelki.
    Zawsze na opinie wetów bierz małą poprawke i nie panikuj. Znowu z własnego doświadczenia - weci lubią stwierdzać u dogów wiele różnych schorzeń , chorób których w istocie nie ma. Musisz znaleźć takiego weta który jest opatrzony, ma kontakt z dogami, bądź przynajmniej uczciwego i sama nie panikować, konsultować np. z hodowcami - oni chętnie pomogą, poradzą.
    Tylko mały odsetek dogów potrzebuje jakichkolwiek poprawek bądź poważniejszego leczenia oczu.
    Ale się rozpisałam, mam nadzieję, że w miarę zrozumiały jest ten mój wywód.
    Daj znać jak tam po wizycie bo widzę, że zapóźno zajrzałam.
    Podpis usunięty = patrz regulamin !

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów