Jump to content
Dogomania

Paczka dla szczeniaczka.


Trusk@wk@

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Paczkę dla szczeniaka dostaje się w zamian za swoje dane osobowe :) Trzeba podać adres i PESEL !!!, po czym wyrazić zgodę na ich przetwarzanie przez firmę Mars.
To nie jest za darmo, nie polecam podawania prawdziwych danych :cool1:, ale jeśli wymyślacie jakieś (nr pesel czy dane psa) to zapiszcie sobie je gdzieś bo po jakimś czasie przychodzi mail sprawdzający i trzeba powtórzyć dane które podaliście wcześniej. Chyba dużo ludzi zmyśla (i bardzo dobrze) :cool3:
I jeśli ktoś nie ma dobrej skrzynki antyspamowej to i niech z innego maila pisze :eviltong:, bo potem sporo spamu przychodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Jagoodkaxd']Stary temat , ale czy są jeszcze jakieś inne firmy , które wysyłają też takie "paczuszki" ?[/quote]

ja swego czasu zamawiałam z eukanuby paczkę dla szczeniaka, przyszedł mi zestaw z klikerem, karmą, i książeczką ; ) poszukaj w necie, bo ja nie pamiętam gdzie to było ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

No cóż według mnie to karma Pedigree nie jest faktycznie najlepsza :eviltong::p na suchą to mój pies nawet popatrzeć nie chciał ;D ale te w saszetkach lubi ;) ja zamawiam paczuszkę dla kotka i pieska i zawiozę do schroniska :cool1: szkoda mi tych psiaków:shake: ostatnio jak byłam to był tam pies seter irlandzki i 2 husky i sunia labradora... :shake::shake:
No więc jeśli ktoś chciałby wykorzystać pomysł który ja realizuję i pomóc zwierzakom bez domu to tu zamieszczam stronkę z wyprawkami z whiskasa i pedigree :diabloti:[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U]
[url=http://direct.afilo.pl/z/5367/CD1743/]Rosnij Zdrowo 2009[/url]
[/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 months later...
Guest papillonek

ja zamawiałam w tym roku i zabawki nie było :( tylko dentastixy,2Xsuche i 4Xseszetki i chyba 2 puszki,ale zjadła tylko puszki ,stixy i saszetki suche poszło dla kotów -bezdomnych :)i wszyscy zadowoleni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...