Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 28

Domyślnie Paczka dla szczeniaczka.

Czy ktoś z Was zamówił paczkę dla szczeniaczka z Pedigree? Co się w niej znajduje i kto płaci za przesyłkę? Z góry dzięki.

Przegląda
    ...

Domyślnie

ja rok temu zamwialam. i karmilam psy sasiada. byla tam ksiazeczka, zabawka(zostawilam moim ), karma. chyba nic nie pomieszalam
    nic sie nie placi, wszystko sponsoruje pedigree.

Przegląda
    ...

Domyślnie

dubel . ^^

Przegląda
    Łęczna.

Domyślnie

Ja zamawiałam jakis miesiąc temu, przyszla po jakis 2 tygodniach , nic się nie płaci
    ale moj pies gdy zaczal jesc ta karme nie chce jesc juz zadnej innej więc moze to byc jakas podpucha ;/ ale ogolnie to promocja dobra

5. Domyślnie

słyszałam ,że pies jak je karme pedigree często to się od niej uzależnia:/ wogole nie polecam tej karmy jest niezdrowa;/ale nienajgorsza

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

pedigree to jest jedna z najgorszych karm ! ja swego czasu chciałam zamówić tą paczkę, ale dla psów ze schroniska

Przegląda
    Wrocław

Domyślnie

Paczkę dla szczeniaka dostaje się w zamian za swoje dane osobowe Trzeba podać adres i PESEL !!!, po czym wyrazić zgodę na ich przetwarzanie przez firmę Mars.
    To nie jest za darmo, nie polecam podawania prawdziwych danych , ale jeśli wymyślacie jakieś (nr pesel czy dane psa) to zapiszcie sobie je gdzieś bo po jakimś czasie przychodzi mail sprawdzający i trzeba powtórzyć dane które podaliście wcześniej. Chyba dużo ludzi zmyśla (i bardzo dobrze)
    I jeśli ktoś nie ma dobrej skrzynki antyspamowej to i niech z innego maila pisze , bo potem sporo spamu przychodzi.

Przegląda
    Śrem

Domyślnie

Stary temat , ale czy są jeszcze jakieś inne firmy , które wysyłają też takie "paczuszki" ?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jagoodkaxd Zobacz posta
    Stary temat , ale czy są jeszcze jakieś inne firmy , które wysyłają też takie "paczuszki" ?
    ja swego czasu zamawiałam z eukanuby paczkę dla szczeniaka, przyszedł mi zestaw z klikerem, karmą, i książeczką ; ) poszukaj w necie, bo ja nie pamiętam gdzie to było ..

Przegląda
    Śrem

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suciune Zobacz posta
    ja swego czasu zamawiałam z eukanuby paczkę dla szczeniaka, przyszedł mi zestaw z klikerem, karmą, i książeczką ; ) poszukaj w necie, bo ja nie pamiętam gdzie to było ..
    Dzięki poszukam ;]

Przegląda
    Sun City, AZ , Warszawa PL

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Trusk@wk@ Zobacz posta
    Czy ktoś z Was zamówił paczkę dla szczeniaczka z Pedigree? Co się w niej znajduje i kto płaci za przesyłkę? Z góry dzięki.
    Nastepne oszustwo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez coronaaj Zobacz posta
    Nastepne oszustwo
    A nieprawda! Dawno bo dawno, ale ja też zamawiałam taką paczkę i przyniesiono mi ją do domu (wczesniej wypełniałam jakąś ankietę w necie, typu wiek, rasa pieska, i inne).

Przegląda
    Okolice Makowa Maz.

Domyślnie

Ja też, dostałam ze 2 razy, wypełniałam 2 ankiety

Przegląda
    Dębica

Domyślnie

ja dostałam Gratis za ankietę przez net na stronie Pedigree

insza inszość, że na suche mój rudy nawet patrzeć nie chciał - ale saszetki zjadł
    PROSZĘ O NIE SPAMOWANIE BAZARKAMI NA PW !

Przegląda
    Bydgoszcz

Domyślnie

Ja także dostałam gdzieś z miesiąc temu,za przesyłkę nic nie zapłaciłamDałam saszetki a suche dałam bezdomnym kotkom,bo ta karma wiadomo dobra nie jest...

Domyślnie

No cóż według mnie to karma Pedigree nie jest faktycznie najlepsza na suchą to mój pies nawet popatrzeć nie chciał ;D ale te w saszetkach lubi ja zamawiam paczuszkę dla kotka i pieska i zawiozę do schroniska szkoda mi tych psiaków ostatnio jak byłam to był tam pies seter irlandzki i 2 husky i sunia labradora...
    No więc jeśli ktoś chciałby wykorzystać pomysł który ja realizuję i pomóc zwierzakom bez domu to tu zamieszczam stronkę z wyprawkami z whiskasa i pedigree
    Rosnij Zdrowo 2009

Domyślnie

Eukanuba Couponing

i tu jeszcze z eukanuby znalazłm

Przegląda
    szczytno/olsztyn

Domyślnie

qpa, z eukanuby to dostałam jedynie kupon na karmę (kupujesz 3kg + masz 3kg gratis) i książeczkę o psach, coś tam o zdrowiu, dorastaniu psiaka i trochę obrazków poszczególnych ras. taką wyprawkę bez próbki to niech sobie w nos wsadzą

Przegląda
    Dębica

Domyślnie

cleo, w jakim schronisku siedzi ten seter irlandzki?
    PROSZĘ O NIE SPAMOWANIE BAZARKAMI NA PW !

Domyślnie

BYł w schronisku w Sosnowcu ale nie jestem pewna czy jeszcze tam jest

Przegląda
    Piotrków Tryb. / Łódź

Domyślnie

i znowu można zamawiać paczki, kolejna edycja ponoć jest

Domyślnie

ja zamawiałam w tym roku i zabawki nie było tylko dentastixy,2Xsuche i 4Xseszetki i chyba 2 puszki,ale zjadła tylko puszki ,stixy i saszetki suche poszło dla kotów -bezdomnych i wszyscy zadowoleni

Przegląda
    bytom centrum

Domyślnie

o a ja nie miałam puszek w paczce!!! zabawki też nie było o ile pamiętam
    12.03.2012 [*] Pazuteczku mój Głupiutki Misiu zawsze będe Cie kochać
    masz prawo mieć własne zdanie a ja mam prawo mieć je w d.pie

Domyślnie

ja pamiętam że jak zamawiałam ponad 4 lata temu to była zabawka. Ale już dwa lata temu zabawki nie dawali. Puszek też nigdy nie miałam

Domyślnie

to może tylko ja miałam taki bonus

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów