Jump to content
Dogomania

BIAŁY PIES, czyli psy i my: hotelowo - bartusiowo / Brodnica


Ania+Milva i Ulver

Recommended Posts



1654154_709597949072606_850631992_n.png


Od 1 grudnia 2008 roku przyjmujemy psiaki bezdomne na pobyt płatny i bezpłatny oraz szukamy im nowych domów.
Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z wieloma fundacjami , osobami prywatnymi ... zawarliśmy wiele przyjaźni, nabraliśmy doświadczenia...
Przez ostatnie 5 lat ( piszę ten teks 01.12.2013) 86 psiaków znalazło dom , kilka odeszło za tęczowy most...ponad setka psiaków znalazła u nas schronienie...



Mimo wielu przeciwności
;) działamy dalej:


Od lutego 2014 hotel zmienił nazwę na
Biały pies

http://bialypies.blogspot.com/

Jesteśmy też na facebooku - klik;)

DSC_0003.jpg

DSC_0021.jpg
 




- nie zbieramy deklaracji na konto

- w ogłoszeniach proszę podawać numer kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za psa - zawsze jest dostateczna ilość informacji na wątku- jeśli mało- można do mnie zadzwonić i się dopytać...


 

Psiaki u nas są na diecie Barf, jeżeli im nie odpowiada, to w zastępstwie jest podawana sucha karma klasy premium, bądź gotujemy - wedle życzenia ;)
Zimą psiaki dostają jedzenie ciepłe - gotujemy ryż, kaszę z warzywami i mięsem + dodatki.

Psiaki mają opiekę weterynaryjna, nie ma problemu ze zrobieniem sterylizacji, czy innych skomplikowanych operacji.
Nie doliczamy opłat za dojazd do weterynarza.

 


Kontakt do mnie:

[email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>

Ania Panter tel. 506092595

Biały pies
Gorczeniczka 2
87-300 Brodnica

69132015372567680020000001



 



 

Edited by Ania+Milva i Ulver
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No pewnie- ja jestem non stop w domu, mam doświadczenie z socjalizacją psów. Sama miałam swoja sunie totalnie wycofana na społeczeństwo i udało się ją doprowadzić do ładu;)
Nie będę wypisywać,że jestem specem, ale nie boje się pracy z psami.

2 lata wolontariatu w schronie tez nauczyły mnie wiele.

Z transportem na dzień dzisiejszy ciężko mi pomagać, gdyż nie mam swojego samochodu. Jednak w jakiś podbramkowych sytuacjach jestem w stanie pożyczyć i wyjechac do 100 km za zwrotem kosztów paliwa.

Link to comment
Share on other sites

Od Krakowa to baaardzo daleko...

Brodnica leży 60km od Torunia( z Torunia w kierunku na Olsztyn)-to najbliższe większe miasto.

Do Warszawy mamy ok 180 km, wiec nie jest tak źle-w alarmowych sytuacjach bedziemy mogli i do Wawy podejchac:p

Tz zdał dzis egzamin na prawko, więc już teraz sie nie wykręci:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

witam macie moze wolne miejsce w hoteliku??? chodzi o sunie z wątku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucerka-srednia-z-kanapy-do-schroniska-pilnie-dt-ok-poznania-126279/"][COLOR=#000000]SZNAUCERKa ŚREDNIA z kanapy do schroniska - PILNIE DT!!!! ok Poznania![/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...