Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24
    Przegląda
    Kołobrzeg

Domyślnie Cena.... :( dlaczego!!!

Na początku chcem napisać że jestem wielką miłośniczka psów rasy hawańczyk...
    W ostatnim czasie szukam po internecie szczeniaków hawańczyka i wszędzie 2,500-3,500
    Czy nie można kupić taniej hawańczyka??na ale gratka jest hawańczyk za 300 i 600 złotych ale maja nietypowe umarszczenia...

Czasami w hodowla sprzedaja hawany duużo taniej bo maja wade np zgryzu ale narazie nie ma takiego ogłoszenia
    Ostatnio edytowane przez Hawanka ; 08-05-2011 o 16:30 Powód: poprawa tekstu

Przegląda
    Śrem

Domyślnie

Zamiast siedzieć i ubolewać nad sobą .. weź się do roboty, zacznij roznosić ulotki ,albo coś ii wtedy zarobisz na pieska

Przegląda
    Kołobrzeg

Domyślnie

No niestety jeszcze sie ucze praca w gre wchodzi tylko w wakacje niestety....

Domyślnie

No niestety rasowe hawanĐczyki sa drogie ,ale my hodowcy też ponosimy wielkie koszty w zakup "reproduktorów" wystawy itp. Oczywiście można kupić za 300zł"hawanczyko -podobne" sa ogłoszenia na alegratce albo odkładać i za rok kupić 100% hawanczyka.A jeśli nie stać to wziąsc psiaka ze schroniska (on też jest raso-podobny ,jak ten za 300zł)

Przegląda
    Kołobrzeg

Domyślnie

Rozumiem No i bedzie trzeba odkłatać pieniązki i na drugi rok kupić słodziutkiego hawańczyka masz racje bursztynki.Podobnego nie chce bo fafuś niby jest hawańczykiem ale tak naprawde nie jestem pewna bo rodowodu nie mam ani nawet nie wiem z kąd był brany ponoć z Gdańska ale czy to prawda to też nie wiem
    Ostatnio edytowane przez Hawanka ; 08-05-2011 o 16:31

Domyślnie

Na czym polega kupowanie na raty i branie na współwłasność?

Przegląda
    Poznań / Przeźmierowo

Domyślnie

ja kiedyś sprzedałam szczenię na raty i milo mi ze się nie nacięłam .Kontakyt bardzo sympatyczny mam do dzis . Współwłasnosci się boje , w zwiazku kynologicznym tez odradzaja bo czesto kończy sie sadem kolezeńskim
    MALUJĘ na koszulkach - zajrzyj też do drugiejGALERII

Domyślnie

Kochani napiszcie proszę na jaką sumę powinnam się przygotować decydując się na sunię hawańczyka? Być może zdecyduję się ją wystawiać, ale będzie to mój pierwszy psiak z rodowodem i nie wiem czy odnajdę się w świecie wystaw. Bardzo proszę o informację.

Przegląda
    Kołobrzeg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fiesta Zobacz posta
    Kochani napiszcie proszę na jaką sumę powinnam się przygotować decydując się na sunię hawańczyka?
    ceny hawańczyka z rodowodem są od 2,500 do 3000 zł

Domyślnie

w Polsce, choć i tutaj też zdarzają się wyższe kwoty

Za granicą ceny Hawanków kształtują się na poziomie 500-3000 euro ( być może mogą się zdarzyć i wyższe) - z takimi ja się przynajmniej spotkałam zapytując w różnych hodowlach o ceny

Cena jest uzależniona od marki hodowli, rodziców pieska, narodowości przyszłego nabywcy i zapewne jeszcze od innych czynników, którymi kieruje się hodowca ustalając cenę za poszczególnego szczeniaczka

Domyślnie

Witam !!!
    Chcialabym sie zapytac hodowcow, jakie sa ceny szczeniat w waszych hodowlach. Ile kosztuje piesek, a ile suczka ?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Hawanka Zobacz posta
    Dziękuję bardzo za odpowiedź.
    A czy zdarzają się w rasie psiaki na kolanka, których cena będzie troszkę niższa?

Przegląda
    Kołobrzeg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fiesta Zobacz posta
    Dziękuję bardzo za odpowiedź.
    A czy zdarzają się w rasie psiaki na kolanka, których cena będzie troszkę niższa?
    Tak zdarzają sie trzeba śledzić gdzie się rodzą szczenieta i miec kontakt z hodowcą

Domyślnie

Hmmm.....drogie te Wasze hawany ,ale papillony też nie są tanie,a phalene to już wogóle ,jeśli się znajdzie na sprzedaż to już cud

Domyślnie

Czy hawańczyki z czeskich hodowli są dużo droższe niż te z Polski?

Przegląda
    Grecja

Domyślnie

Można znaleźć już za jakieś 1000 euro ale przeważnie są droższe

Przegląda
    Mazowsze

Domyślnie

czy można kupić hawańczyka wystawowego za 1500 zł

Domyślnie

Osobiście nie znam nikogo kto by sprzedawał psa wystawowego za taką cenę.

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jola77 Zobacz posta
    czy można kupić hawańczyka wystawowego za 1500 zł
    W Polsce ceny hawańczyków są najniższe w Europie, ale nie aż tak niskie.

Przegląda
    Mazowsze

Domyślnie

czyli ile kosztuje w Polsce wystawowy hawańczyk?

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Od 2500 PLN w górę. Ale trzeba dzwonić do hodowli, może zostały gdzieś pojedyncze sztuki z miotu i hodowca sprzeda taniej (oczywiście myślę o hawańczyku wystawowym).

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Z tymi pozostającymi pojedyńczymi sztukami to jest tak na zasadzie na dwoje babka wróżyła Może zdarzyć się sytuacja, że nabywcy szczeniat nie byli zainteresowani wystawianiem i dlatego została prawdziwa perełka w nadzieji na nabywcę-wystawcę ewentualnie pozostawienie w hodowli, a może być tak, że po prostu wszystko "przebrano" i szczeniak ringów nie zawojuje, delikatnie rzecz ujmując.
    Jola77 musisz okreslić o co Ci chodzi bo pojęcie "wystawowy hawańczyk" jest bardzo ogólne. Chcesz zrobić hodowlankę i kiedyś tam mieć jakiś jeden miocik, podbijać ringi w Polsce i za granicą, zająć się hodowlą, czy tylko mile spędzać weekendy na wystawach?

Przegląda
    Mazowsze

Domyślnie

piesek\suczka był\byłaby wystawiane (chce zrobić kilka championatów plus interchampiona) i myśle tez o parce oczywiscie o szczeniakach narazie nie myśle może jak suczka skończyła by interchampiona

oczywiście jak mi starczy sił młoda to ja już nie jestem Niestety....

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Wymagania takie bardziej za min. 1500 euro, a nie 1500 PLN
    W każdym razie przy takich oczekiwaniach to pytanie o cenę, a w zasadzie sama kwestia ceny jest ostatnią rzeczą o jakiej powinnaś myśleć.
    Kolejna sprawa jest taka, że psa którego oczekujesz nie kupuje się z marszu. Na takiego psa trzeba poczekać i to często bardzo długo np. rok. Ten okres oczekiwania powinien być poprzedzony rozeznaniem w hodowlach, psach i sukach, rozpytaniem o plany hodowlane (niektóre hodowle zamieszczaja info np. na początku roku), oglądaniem przyszłych rodziców, dziadków, miotów jakie dotychczas dali itd.
    No i najważniejsza sprawa, nawet wspaniale rokujące szczenię, po świetnych rodzicach, niekoniecznie musi zdobyć tego intera

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów