Jump to content
Dogomania

gdzie zgłosić psa do reklamy lub filmu?


Onaa

Recommended Posts

gdybym chciała żeby mój pies wystąpił w reklamie lub w filmie to gdzie go zgłosić?:p
jest tyle reklam z psami ale nigdzie nie widziałam żadnych ogłoszeń na castingi , przynajmniej u nas w mieście.
może ktoś jest zorientowany w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Nie żebym wredna była, ale po co Ci to? ;)
Psu to życia nie umili.
Poza tym piesek musi mieć zapewne szkolenie, jakiekolwiek.
Może popytaj wujka google ..
Ale nie wiem, według mnie to niepotrzebne..

Link to comment
Share on other sites

L'or-a skąd wiesz ,że jej pies nie jest super wyszkolony?:razz:Poza tym pobyt na planie to świetny socjal ,współpraca z właścicielem umila psu życie.

Np.pobyt na dworcu (pisk pociągów ,masa ludzi ,hałas) a moje psy spokojnie kładą się i leżą.Albo 7h jazdy pod kiblem,masa ludzi przełażących ,marudzących ,hałas itd.A moje psy zwinięte w kłębki śpią.
Taaaaakie są przerażone i zestresowane.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']gdybym chciała żeby mój pies wystąpił w reklamie lub w filmie to gdzie go zgłosić?:p
jest tyle reklam z psami ale nigdzie nie widziałam żadnych ogłoszeń na castingi , .[/quote]

Bo u nasz ma na to monopol jedna taka szkola w Warszawie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się że wystarczy jak pies jest w miarę posłuszny,


"Bo u nasz ma na to monopol jedna taka szkola w Warszawie " napisał PATIszon.

Szkoła na "R"?
Tylko że W-wa troche od nas daleko :p.

Pomysł pojawił się jak zobaczyłam reklamę farb do malowania ( Dulux chyba) z kudłatym PONem.

Link to comment
Share on other sites

Dla mojego psa film to wspaniala zabawa ;) Mnostwo rak do glaskania :) Na widok Pani ktora zajmuje sie szkoleniem dla potrzeb filmu cieszy sie calym soba bo oznacza to przyjemnosci. Kudlaty nigdy nie byl szkolony w jakis specjalny sposob - sama zabawa w "wykonywanie polecen" no i oczywiscie nagroda A w reklamie farby wystepuja rozne bobtaile ( warunek bialoglowe) plus jeden ich wlasny pies

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 4 years later...

Jak zgłosić zwierzę do reklamy to dostaniesz za to psie pieniądze nawet w Warszawie. Jak masz fajnego futrzaka to lepiej znaleźć pomysł na własne filmy i zarobisz więcej na reklamie w serwisach wideo.

Pablo

[url]https://www.youtube.com/watch?v=ZjVPOtrbPkA[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...