Jump to content
Dogomania

znów "Pytanie na śniadanie" w TVP


iza_szumielewicz

Recommended Posts

W najbliższy poniedziałek , tj. 09.05 znów będę gościem programu Pytanei na sniadanie w TVP 2. Oczywiscie w sprawie zwierzaków - tym razme jednak program będize dotyczył nie tylko psów, ale ja im juz wmówiłam, że chcę mówić o Starachowicach. obiecali mi dac na to "minutkę" i pozwolą pokazac te najbardziej drastyczne zdjęcia (chodiz o przeludneinie schroniska). No, zobaczymy. trzymajcie kciuki. Może ruszy ludiz sumienie. Ja po progrmaie zostawię im artykuły, które własnie przesyła mi Eruane i namiary na schronisko w razie, gdyby jakis widz chciał pomóc.

Link to comment
Share on other sites

No, uparłam się. Powiedizałam, że bez tego tematu to nie ma bata :wink: Właśnie ustaliłam też z moją szefową, że na pierwszej stornie [url]www.radiozet.pl[/url] umieścimy tekst ze zdjęciami i namiarami na konto pod hasłem POMÓŻ SCHRONISKU W STARACHOWICACH. To powinno być na naszej stronce jeszcze dizś.

Namówię tez pana Olszańskiego, zeby we wtorkowej audycji podał ten adres. niech ludize zajrzą; może ich ruszy sumienie i wpłacą jakąś kasę.

Aha! Tę poniedziałkową audycję, w której będę ja (na antenie mam być około 09.20) będize perowadzić Agata Młynarska. Ona lubi zwierzaki i pewnie da mi się wygadać o schronisku w Starachowicach.

Link to comment
Share on other sites

Iza, a możesz wziąś jakieś maluchy ze sobą?
Jakiegoś kluska na przykład, może znajdzie domek?
Jest w tej chwili rodzeństwo - dwie ślicznotki do adopcji w bardzo dobre ręce?...jak coś to na pewno ktoś z nas pojedzie z Tobą...

Link to comment
Share on other sites

Nie, tajdiz. nie mogę. Pytałam. Oni maja kącik adopcyjny we wtorki. Psy przedstawia iza Działak z celestynowa. Zgodizła się (wraz z red. Olszańskim) jeden wtorek w miesiącu przyznać psom ze Starachowic. Eruane ma dogadac z Olszańskim konkrety. W kązdym raize po 3 psy naraz. Ale nie w poniedizałek. Mnie tam nie zaprosozno jako dogomaniaka, tylko jako dizennikarkę Radia zet. załatwił to nasz PR do promocji RADIA, a nie moich psich spraw. I tak cud, że uda mi się (mam nadizeję) przemycić ten temat ze Starachowicami....

Link to comment
Share on other sites

Iza, w każdym razie, gdyby był temat o sprawianiu sobie psa to spróbuj może przekonać ludzi, że nie warto KUPOWAĆ sobie przyjaciela, bo oni już czekają - w schroniskach...
I duzi, i mali, i dorosłe psy i te całkiem malutkie szczeniaczki...
Wystarczy pojechać do najbliższego schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Iza, bardzo dobrze było! :kciuki:
Szkoda tylko, że na wszystko dali Ci pół minuty czasu... :evil: a potem przerwali w pół zdania głupio puentując. Ale taka już nieznośna formuła tego programu - niczego konkretnego nie można się z niego dowiedzieć, bo prowadzący bez przerwy miotają się między rozmówcami, kuchnią, sceną, pogodą, panoramą i generalnie przypomina to cyrk... :x

Link to comment
Share on other sites

Nie, no nic nie zdążyłam o tych Starachowicach powiedzieć. :evilbat: Zdjęcia zostawiłam. Pokaże jej raz jeszcze w jutrzejszym progrmaie (też "Pytanie na śniadanie") red. Olszański - to przy okazji kąciuka adopcyjnego Izy Działak z Celestynowa. Olszański powie też, że "jeśli jest ktoś chętny do adopcji pieska z okolic Świętokrzyskeigo, to niech nie dzwoni po psiaka z Celesytnowa, tylko niech jedzie do Starachowic".

Słuchajcie, przygotowujac się do tego programu (oczywiście nic z tej wiedyz nei zdążyłam wykorzystać na antenie, żeby dołożyć gminom :evil: ), przeczytałam wszystkie ustawy odnośnie bezdomnych zwierząt i raport Fundacji Pod Psim Azylem. Ten ostatni w Świętokrzyskiem rejestruje tylko 2 schroniska - żadne z nich nie jest w Starachowicach. Poczytajcie sobie, ile tam psów usypiają :evil: , ile "tracą" w inny sposób (np. przez zagryzienia) :evil: Pod tym względem to chyba tylko Legnica, Suwałki i Tomaszów Mazowiecki są lepsze.... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Nie masz racji Iza!
Ty siebie nie slyszalas, powiedzialas ze Schronisko generalnie jest niczyje, ze lamie sie Ustawe, ze nie maja jedzenia, ze jest zageszczenie (na 300 metrach 180 zwierzakow, zdjecia to potwierdzily), ze ludzie z Dogomanii pomagaja, ale tam potrzebna jest pomoc miasta!
Jednym slowem dobra dziennikarska robota, duzo informacji zawartych w minucie!

Link to comment
Share on other sites

Iza dokladnei ogladalam i sluchalam szkoda ze nei podali numeru konta do wplat na Starachowice ale moze jeszcze przy okazji sie uda.
I nie wiem czy na waszej stronce radia ZET nie trzeba wrzucic ze przy wplatach na Kielecki TOZ tzra wrzucac dopisek dla Starachowic.

Link to comment
Share on other sites

Iza, dziewczyny mają racje.

Włączyłam w momencie gdy Agata Młynarska miała w ręce znane nam fotki zageszczenia psiego. Wspominałaś o Starachowicach, wspominałaś o Dogomaniakach i ich pomocy.

Poszło w świat!!!

A jutro przyuważę czy Olszański coś mówił. On ma bodajże dwa psy (sunki) z Celestynowa , toteż go ten temat rusza żywo.

Swego czasu prowadził ekspress reporterów ze sprawą psów B Wahl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Iza, jakie masz zdjecia ze Starachowic? Pewnie, zdjecia, zdjecia. Przydal by sie material z kamery.

W watku adopcyjnym "Ja i moj Pan" mozna by bylo cos zrobic. Mozna moze konto pokazac, aby ludzie pomagali jesli moga? Mysle.

Kiedy w tej Kawie, czy Herbacie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...