Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Przegląda
    z Jastrowia

Domyślnie nie moze pokryc!

Jeszcze raz wspomne ze moj pies ma papiery a suczke po cieczce czeka zabieg!
    Mam jednak inny problem moj pies mial pokryc suke rownierz z papierami,naskakiwal na nia ,ona stala i czekala ale on nie mogl widocznie sie podniecic bo po chwili rezygnowal.Spotykalismy sie trzy dni i nic ciagle to samo.
    Moze powinien dostac jakis srodek pobudzajacy czy cos takiego?
    Moze jest inny sposob na to?
    prosze o rade dopuki suczka ma jeszce dni plodne.

Domyślnie

A wiec jednak handlara...
    Ten pies to madrzejszy niz wlascicielka.
    Zrob mu najpierw papiery hodowlane zamiast sie "zamartwiac"...
    Masz wszystko wytlumaczone tu:
    http://www.dogomania.pl/forum/f346/p...-ciaza-130278/

PS. A mialas zmienic forum, bo tu nie klimat dla takich..

Przegląda
    Maków Mazowiecki

Domyślnie

Ba, po co się produkować, jak nic nie dociera. Koniecznie rozmnożyć dla kaprysu, koniecznie już, natychmiast jeszcze w tej cieczce Klapki na oczach ma ta osoba i tyle. Może niech jedzie do schroniska i pomyśli skąd te wszystkie psy się wzięły - z nieba nie spadły przecież ani na drzewie nie urosły. Jak ktoś ma nadmiar energii, pieniędzy i ochoty na skakanie nad szczeniaczkami, to w schroniskach jest mnóstwo miotów, szczeniąt bez matek, którym można by zapewnić opiekę. Ale po co, lepiej bez sensu naprodukować psów, a inni niech sobie ręce urabiają po łokcie i zbierają te biedaki z ulic, wyciągają z obozów śmierci.
    "Miłośnicy psów"... - bezmyślni rozmnażacze i tyle.

Przegląda
    oaza spokoju

Domyślnie

zwierzeta sa madrzejsze od ludzi

Przegląda
    z Jastrowia

Domyślnie

jestescie beznadziejni.ja nie rozmnarzam moich psow.Posiadam reproduktora i tyle.
    Moja sunia czeka na zabieg!
    Pytam bo to z nim jest problem.

Domyślnie

No i kto tu jest beznadziejny .
    To myslisz, ze to tylko suki sie rozmnaza, hm ewenement ewolucyjny?
    I ciekawe, pare miesiecy temu pies jeszcze bezpapierowy, a teraz i papiery sie znalazly i hodowlanka zrobiona i ludzie wala drzwiamy i oknamy, co by czempionem pokryc ...
    http://www.dogomania.pl/forum/11695534-post26.html
    Dziewczyno ogarnij sie troche, bo te psy naprawde madrzejsze od ciebie...

Domyślnie

Jesien222 - kup mu Viagre,jedna w najnizszej dawce dostaniesz bez R.P. w aptece, cwiartka wystarczy na jedno krycie. no i troche gry wstepnej, rączki masz?

Przegląda
    Toruń

Domyślnie

Jesień ja to Ci chyba rabnę tego Twojego reproduktora

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Martens Zobacz posta
    Ba, po co się produkować, jak nic nie dociera. Koniecznie rozmnożyć dla kaprysu, koniecznie już, natychmiast jeszcze w tej cieczce Klapki na oczach ma ta osoba i tyle. Może niech jedzie do schroniska i pomyśli skąd te wszystkie psy się wzięły - z nieba nie spadły przecież ani na drzewie nie urosły. Jak ktoś ma nadmiar energii, pieniędzy i ochoty na skakanie nad szczeniaczkami, to w schroniskach jest mnóstwo miotów, szczeniąt bez matek, którym można by zapewnić opiekę. Ale po co, lepiej bez sensu naprodukować psów, a inni niech sobie ręce urabiają po łokcie i zbierają te biedaki z ulic, wyciągają z obozów śmierci.
    "Miłośnicy psów"... - bezmyślni rozmnażacze i tyle.
    Bo to jest taka polska mentalnosc

Tlumacze kolezance, ze psy szczeniat miec nie musza, ze kolejne szczenieta sa nie potrzebne, ze schroniska sa pelne "upragnionych" pieseczkow. I co slysze? Że sterylka to meczenie psow, sterylki aborcyjne to morderstwo, ze jak jej suka miala szczeniaki to wszystkie szczeniaki trafily w dobre rece (poza jednym, ktorego oddala do schroniska), ze mozna miec szczeniaki jak sie im domy zapewni (zaproponowalam zeby pozapelniala domy schroniskowcom) itp.

Powiedzialam ze ja nie mam nic przeciw rozmnazaniu. Rozmnazajmy, ale tylko wtedy kiedy schroniska beda puste. Obawiam sie, ze mimo argumentow medycznych oraz sensownych argumentow, dla ktorych psiaki kolejne sa niepotrzebne i tak jej nie przekonalam

Domyślnie

Eh, trole sie nudza, za tani ten net maja .

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów