Jump to content
Dogomania

zakup szczeniaka


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie;)
Planuje kupić szczeniaczka. Czytałam w internecie o tej rasie, szukałam hodowli, ale przyznam, że nie ma to jak porady osób, które wiedzą więcej na ten temat. Chciałabym kupić psa z wiarygodnego, obrego źródła i proszę o podpowiedź, nakierowania gdzie szukać, na co zwracać uwagę, które hodowle są dobre itp.

Link to comment
Share on other sites

Co do dobrej hodowli tej rasy pieska niestety nie potrafię Ci doradzić.
Przy zakupie psiaka, powinnaś zwrócić uwagę w jakich warunkach żyją maleństwa, jak wygląda mamusia, czy jest zadbana. Zwróć też uwagę jak czują się maleństwa. Jak na szczeniaczki przystało powinny być raczej żywotne i radosne, nie powinny mieć wzdętych brzuszków, nie powinny być też raczej apatyczne. Chociaż wiadomo że po spaniu nie od razu mogą mieć ochotę na figle. I oczywiście nie powinny się bać ludzi.
Na pewno bardziej doświadczone osoby jeszcze coś Ci podpowiedzą ;)

Link to comment
Share on other sites

wklep sobie w goglach staffordshire bull terrier i wyskoczą ci stronki hodowli w polsce,wszyscy hodowcy mniej lub bardziej sie znają,jeśli wyskoczyła by na świat jakaś pseudo hodowla na pewno by ją w jakiś sposób napiętnowali,poza tym można na stronach hodowli dużo sie dowiedzieć o staffikach,a to uwież mi na słowo,przyda sie na pewno jeśli myślisz o małym diabełku tasmańskim;)poza tym dużo hodowców jest na tym forum:cool1:pozdrawiam i życze staffika jak najszybciej

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim wejdź na staffikowe forum
www. staffik. fora. pl
tam jest większość polskich hodowców :)
Oczywiście na początku polecam tylko z rodowodem psiaka. Hodowli u nas sporo, zależy czy chcesz psa czrnego, brązowego, białego to musisz do odpowiednich hodowli się zwrócić. Potem czy interesuje Cię krycie zagraniczne, czy polskie, czy będziesz wystawiać czy też nie ;) Hodowca na pewno będzie chciał to wiedzieć aby dać Ci odpowiedniego szczeniaka.
Ja planuję krycie na jesień, wejdź sobie na:
[url=http://www.bullamo.pl]Strona główna - Bullamo[/url]

ale miotów na jesień i teraz będzie sporo. także zapraszam na to forum o którym pisałam jest tam sporo informacji o kryciach :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...