Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: trymer

Przegląda
    sanok

Domyślnie trymer

jestem wlascicielka foksa. chcialabym zapytac, czy moze ktos wie, gdzie moge dostac profesjonalny noz trymerski Mars 326 dla foksow! przegladalam juz oferty sklepow internetowych i niestety nie maja takiego trymera. pozdrawiam, ivo

Przegląda
    sanok

Domyślnie

serdeczne dzieki, nawet nie wiedzialam o istnieniu takiej strony. znalazlam trymer jaki szukalam. dzieki, pozdrawiam, iwona

Przegląda
    Gdańsk

Domyślnie

Coś im się z tym bobikiem schrzaniło ze stronką chciałam sobie porównać

Domyślnie

Niestety na stronie bobika na jaki produkt by się nie weszło to pisze Brak produktów w wybranej kategorii.
    www.irviers.pl

Zapraszam do salonu pielęgnacyjnego Czas dla Psa !
    www.czasdlapsa.pl
    www.facebook.com/CzasDlaPsa

Przegląda
    Gdańsk

Domyślnie

No właśnie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nitencja
    mam pytanie czy warto kupic trymer za 30zl.jaki najlepiej podejdzie do sznaucerow?czy trymery na zyletke sa dobre?

Domyślnie

Jeśli chodzi o trymery z żyletką to tak naprawdę to nie jest trymer.Trymer ma wyrywać a nie zcinać sierść.

Co do tanich trymerów wiem ze TRIXE wprowadziła tanie trymery, wydaje mi się ze zależny od tego na jaką skalę będziesz go używał, czy tylko dla siebię ,a moze dla kilku psów.
    Dla domowego użytku to taki wystarczy, a słyszałam że są nawet niezłe.
    Kasia ,Vicia,Nastka
    Z Arwenem w sercu [\']
    www.opsarion.republika.plNOWOŚCI

Przegląda
    Gdańsk

Domyślnie

nie polecam - ja kupiłam "na próbę" za 35 zeta trymer i nie ma żadnego efektu - zarobiłabym się na śmierć, podobnym marsem idzie jakieś 10 razy szybciej.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Madziara
    nie polecam - ja kupiłam "na próbę" za 35 zeta trymer i nie ma żadnego efektu - zarobiłabym się na śmierć, podobnym marsem idzie jakieś 10 razy szybciej.
    chyba masz racje tylko moj klopot polega na tym ze wokolicy niema takiego sklepu w ktorym moge kupic trymer marsa.moze ktos z was ma namiary na sklep internetowy ktory posiada takie trymery w ofercie.

Przegląda
    Gdańsk

Domyślnie

ja kupuję tu http://grotgroom.republika.pl/ są z Gdyni, telefonicznie lub faxem zamawiam, za dwa dni jest

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Madziara
    Wniosek z tego, że skoro idzie tym trymerem wolno to oznacza, że jest dobru bo NIE TNIE SIERŚCI, a o to właśnie chodzi w trymowaniu...

Przegląda
    Gdańsk

Domyślnie

nie - nie wyciąga podszerstka - ma źle zęby wyprofilowane czy cuś, nie znam podstaw.
    Profesjonalne trymery nie tną sierści, więc nie tędy droga

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Ale przeciez trymer do podszerstka to inny trymer niz ten, ktorym faktycznie wyciaga sie siersc...

Przegląda
    Gdańsk

Domyślnie

podszerstek nie wiem czy zauważyłaś ale też wyłazi - i chodzi mi o to żeby wylazł maksymalnie szybko!

Domyślnie

Osobiscie polecam trymery finskie. U nas sa dostepne dzieki ALuzj : www.aluzja.pl
    Trymery nie tna i jest jeden swietny trymer do usuwania podszerstka. Po prostu REWelkA

Przegląda
    Zgierz k. Łodzi

Domyślnie

mam pytanie - jaki trymer zakupić dla sznaucera olbrzyma?? Będzie on mi potrzebny, że tak to określę tylko i wyłącznie "do warunków domowych" i dla jednego psa...

18. Domyślnie

polecam te fińskie trymery, są z różnym rozstawem ząbków i do różnych celów służą
    jednym trymerem psa się nie zrobi

Domyślnie

czy moglby mi ktos napisac cos wiecek o tych finskich trymerach i podac ich ceny ? najlepiej meilem lub na priv
    z aluzji niestety nie dostalam odpowiedzi
    Podpis usunięty - patrz Regulamin

Przegląda
    Kraków a dokladnie stara Nowa Huta

Domyślnie

Poszukuje trymera do usuwania martwej sierści i usuwania podszerstka. Mam dosyc fruwających kłaków w domu. Czy ktoś może mi doradzić.
    SABRA ZA TM OD 18.I.08r.miała 6 lat 6 miesięcy i 3dni

Bardzo proszę o nie wysyłanie mi prywatnych wiadomości z prośbą o pomoc z góry dziękuje.

Domyślnie

Kup trymer hakowy tzw. grabki np. tutaj www.sewing.pl

Przegląda

Domyślnie

"Kup trymer hakowy tzw. grabki np. tutaj www.sewing.pl"

Dzięki kurcze szczerze mowiąc na dzień dzisiejszy poszukuje czegoś ciut tańszego.
    Moja Sabra ma sierść średniej długości prostą z gęstym podszerstkiem

Bardzo proszę o nie wysyłanie mi prywatnych wiadomości z prośbą o pomoc z góry dziękuje.

Przegląda
    Rybnik

Domyślnie

-ogólnie grabki (rake) nie są równoznaczne z trymerem (stripping knife), dobry trymer jest tępy = nie tnie włosa, a grabki wręcz przeciwnie - mają ostrza (bo nawet można kupić wymienne) i jak najbardziej z własnego domowego użytkowania=doświadczenia mogę powiedzieć że również tną włos. Ale ilość "wyczesanej" sierści jest porażająca(b.dużo)
    - bardzo polecam takie gumowe zgrzebło, nawet na kocie działa - rewelka
    doskonały masaż, nie da rady pokaleczyć skóry
    http://www.karusek.com.pl/produkt.ph...56&action=prod
    ja kupiłam swoje za 6,5zł, jakiś no name, ale super
    - niezłym gadżetem jest też takie coś , ewentualnie rozmiar większy
    http://www.karusek.com.pl/produkt.ph...55&action=prod
    - trymery mam z Marsa, 326 i 330, koty też nimi wyczesuję, trymowania już nie wytrzymują
    Ja mam sznaucera, więc trymowanie się sprawdza, nie wiem jaki rodzaj sierści ma twój pies. Zawsze zaczynam od rozczesania grzebieniem !
    Ogólnie oprócz wyczesywania, w okresie najwiekszej utraty włosa, dobrze jest dodać do diety suplementy na sierść - NNKT nienasycone kwasy tłuszczowe, biotyna, cynk itp, preparatów na rynku jest sporo, tu na dgm też były chyba opisy/porady.

Przegląda

Domyślnie

Gumowe zgrzebło u nas nie zdało egzaminu. Próbowałam również szczotki drucianej grzebienia z obrotowymi zębami- jak na razie jest najlepszy (, ale niestety nie doskonały). Kupię to zgrzebło do usuwania martwej sierści jak nie zda egzaminu to pójdę z młodą do fryzjera może mi doradzi, czym ta sierść usunąć.
    Co do biotyny cynku itp. to dostaje ona ma niedoczynność tarczycy od marca dostaje leki. Wypadanie włosa to skutek choroby po pewnym czasie powinno się unormować czasem tak zostaje.
    Jeżeli chodzi o rodzaj sierści to ma sierść taką jak szpice (husky, mamut). Może ciutkę rzadszą.

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów