Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 175 z 372
    Przegląda
    okolice Janowa Lubelskiego

Domyślnie

oki, może faktycznie masz rację. Zrobię z tymi linkami pod spodem, jak znajdę chwilkę.
    U Ciebie na stronie 11 nie ma wszystkiego

Przegląda
    Piekary Śląskie

Domyślnie

nie ma tylko zagranicznych i tych które nie działały reszte którą znalazłam i na którą dało się wejśc chyba dałam ...

Przegląda
    Piekary Śląskie

Domyślnie

Ostatnio edytowane przez marillka ; 12-10-2007 o 12:29

Przegląda
    Kassel, Niemcy

Domyślnie strona adopcyjna westow

Witam szukam strony adopcyjnej dla pieska westa albo jack russel terrier
    plec, wiek obojetne, a nawet jak bedzie po kastacji to tez nie przeszkadza

Przegląda
    Piekary Śląskie

Domyślnie

Poszukuję dla znajomych z domem i ogrodem dwóch czarnych labradorów.
    Proszę o info na priva.
    Dziękuję.

Przegląda
    Piekary Śląskie

Przegląda
    Biejków

Domyślnie

zgłaszam kącik adopcyjny na portalu rasy chiński grzywacz www.grzywacze.pl

kącik: http://www.grzywacze.pl/index.php?op...=27&Itemid=150

Domyślnie Sheltie Na Paluchu

W schronisku na warszawskim Paluchu przebywa pies sheltie
    ID: 3009/07/P
    Gatunek: PIES [ SZETLAND ] [ samiec ]
    Masc: szarowilczasta
    Waga: 5,000
    Skad: SM z Grochowskiej
    Znaki: mały, włos dłuzszy, ogon długi, uszka stojące, białe pazurki i krawat
    Kto moze mu pomóc?
    A może komuś zaginął? :zalamany:
    http://www.paluch.org.pl/system_kwarantanna.php

bascha.p

Domyślnie

Kto ma foty psów z pseudo hodowli może one by były ostrzeżeniem przed zakupem psa nie rasowego i z takich hodowli gdzie na maxa wykorzystuje sie psy i sunie a potem pies znajduje sie na

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bascha.p Zobacz posta
    W schronisku na warszawskim Paluchu przebywa pies sheltie

Kto moze mu pomóc?
    A może komuś zaginął? :zalamany:
    http://www.paluch.org.pl/system_kwarantanna.php
    Rany..
    Moje niespełnione marzenie..

Ale jak je spełnić jak na 37 m2 jest osiem kocich rezydentów i dwa tymczasy.. też kocie..
    Mogę tylko trzymać kciuki za dom dla mojego marzenia..

Domyślnie

Czy ktos z Warszawy moglby tam pojechac i go zobaczyc??? Czy jesszcze jest i jak to wyglada znim ,czy sie ktos zglosil po niego czy moze komus uciekl zgubil sie...

bascha.p

Domyślnie Szukam strony adopcyjnej foksterierów

Witam wszystkich, szukam strony adopcyjnej foksterierów szorstkowłosych, mój Fox zmarł 2 tyg. temu, przygarnę foksterierka o jasnym ubarwieniu, nie suczkę, nie musi być szczeniaczek. Mój zmarły Fox wybrał mnie sobie (wyrzucony przez właściciela, bo zachorował) na panią, miał około 8 lat, jak go przygarnęłam, był u mnie prawie 3 lata, cały czas na lekach, jak go wzięłam, był w strasznym stanie, prawdopodobnie potrącony przez samochód, miał wystające biodro i cały czas drżały mu łapki ,a ostatnio okazało się, że ma prawdopodobnie raka jądra, USG wykazało guzy na śledzionie, powiększoną trzustkę i bardzo dużego wodniaka na nerce, leczyłam go na to, co było widoczne, czyli: grzybica, egzema, alergia i tp choroby skórne (od drapania się na ciele była jedna wielka , ropiejąca rana). To udało mi się opanować, ale reszty nie zdążyłam wyleczyć, Foksiu dostał wylewu na dzień przed operacją usunięcia jądra i już jest za TM. Nie muszę pisać jak bardzo tęsknię za nim, wyrzuty sumienia mnie dręczą ogromne, że nie porobiłam mu innych badań, może by żył do dziś, chodzę i płaczę, nie mogę jeść, nie mogę spać. To był taki kochany , cudowny , mądry pies, bardzo mi go brakuje, mam jeszcze jednego psa, też uratowanego przed śmiercią, jest u mnie już 10 rok, ale to nie to samo. Dlatego szukam foksterierka , jak najbardziej podobnego do Foksia (jasny pyszczek, brązowe okulary i łepek, czarna łata na plecach)

Przegląda
    Piekary Śląskie

Domyślnie

Witajcie jestem z Krakowa szukam psiaka do adopcji może byc szczeniak może być tez młody najlepiej suczka rasy Golden Retrivier HELP

Domyślnie

Bardzo proszę również o dodanie podstrony na której zbieramy informacje o cavalier king charles spaniel w potrzebie: http://www.cavaliery.nazwa.pl/php/portal.php?show=18 .

Przegląda
    Kraków

Domyślnie

Na http://psiakiwpotrzebie.blog.onet.pl...689,index.html macie bardzo dużo linków do stron z adopcjami psów rasowych

Przegląda
    Goleniów.

Domyślnie

A ja szukam shar pei do adopcji. Byle by nie był już stary i lubił dzieci. Szukam z okolic zachodniopomorskiego. Za wszelkie info dziękuje, jeżeli nie ma żadnych shar peiów to może inny rasopodobny piesek potrzebuje domku?

Przegląda
    Kraków

Domyślnie

Ostatnio edytowane przez Sawanna ; 08-02-2008 o 23:24

Przegląda
    Goleniów.

Domyślnie

Dzięki. Szkoda że w okolicy Szczecina nie ma...

Przegląda
    Sopot

Domyślnie

Wysłałam email o następującej treści:

Witam Pana, na stronie forum dogomanii przeczytałam Pana post dotyczący braku kontaktu ze strony osób oferujących do adopcji rottweilery. Nasza fundacja, przy pomocy rzeszy wolontariuszy prowadzi działania na rzecz pomocy rottweilerom. Sprawdziłam skrzynkę odbiorczą i do samej fundacji nie wpłynął żaden email od Pana. Jest mi bardzo przykro, ze nie otrzymał Pan żadnej odpowiedzi na swoje zapytanie, wolontariusze często pomagają w miarę swojego czasu i dorywczo, niekiedy też sama poczta elektroniczna płata jakieś figle. W przypadku jakichkolwiek pytań o konkretnego psa, czy chęci adopcji i uzyskania porady w tym zakresie, polecam się Pańskiej pamięci – wszystkie namiary do mnie znajdują się w podpisie. Mam cichą nadzieję, że nie kupił Pan jeszcze pieska i że będę mogła zatrzeć pierwszy, nieudany kontakt w sprawie rottweilera, byłoby mi bardzo miło.
    Pozdrawiam
    Katarzyna Tomasik
    Prezes
    606 910 935
    [email protected]

Pomorska Fundacja Rottka
    Sopot 81-768, ul. Chopina 38
    tel./fax 058/55 11 008www.rottka.pl

23. Domyślnie Dogi_adopcje

Ostatnio edytowane przez RESSEL ; 22-08-2008 o 11:33

Domyślnie

Dziękuje bardzo za sprawne i NATYCHMIASTOWE !!! umożliwienie adopcji...Gdyby wszyscy działali tak skutecznie-problem bezpańskich psów przestałby istnieć...Podziwiam zaangażowanie i " wielkie serce ",które wkładacie w Waszą pracę..Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje....

Domyślnie

na pierwszej stronie w spisie- charty i ich mieszańce- forum charcie zmieniło adres (stare zostało zamknięte)- aktualny to www.swiatchartow.net

Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678910 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów