Jump to content
Dogomania

na spacerze... HELP !!


grzybkowa

Recommended Posts

problem jakich wiele tutaj na watku... :shake:

moja sunia ma 4 lata i jest w typie jamnika.
w domu to pies spokojny i usłuchany, nie ma z nia zadnych problemow.
mieszkam w okolicy domkowej, Lilu doskonale wie w ktorym ogrodku bedzie jakis pies i jej jedynym celem jest jak najszybsze podejscie do danego płotu i szczekanie na znajdujacego sie za nim psa, jak miniemy ten plot to ona juz ciagnie do nastepnego...
ciagniecie wyeliminowalismy przy pomocy halti, ale zaczela piszczec ! i teraz od plota do plota caly czas piszczy(wlasnie dlatego ze nie moze szybciej podbiec i poszczekac), badz zaczyna szczekac na danego psa dlugo zanim podejdziemy do plotu...
do tego musze dodac ze nie da rady z nia pracowac na dworze, nie zwraca na mnie uwagi, nie obchodza ja zadne zabawki,zadne zarcie, nic... (poza psami piszczy,albo szczeka na przechodzace koty i ptaki).

co dziwniejsze jak lata bez smyczy w parku to psy ja prawie wogole nie interesuja(conajwyzej podleci i przelotnie obwacha i leci dalej), a za ptakami biega jak szalona...

jak wracam do domu(czyli nawet jak jest wymeczona po spacerze) piszczenie zaczyna sie od nowa, noi szczekanie przy "znajomych" plotach...

nie daje z nia rady, jestem otwarta na sugestie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...