Jump to content
Dogomania

Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris


FredziaFredzia

Recommended Posts

Od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zarejestrowania się na forum dogo, no i jestem wraz z Erisem. :)
W sierpniu 2011 dostałam potwierdzenie zarejestrowania przydomka hodowlanego Anteris, zapraszamy także na naszą stronę internetową - TU.


Tak więc to jest moja radość Eris z Reptowskiego Lasu (2004). Czasem się wystawiamy, Eris jest Championem Polski, ma uprawnienia hodowlane i w 2011 zaczęliśmy Interchampionat. W 2015, po wejściu Championatu Weteranów skończyliśmy go w 3 wystawy - jako pierwszy pies samoyed w Polsce ma Championat Weteranów!

Mieliśmy tak samo złe dni, jak i dobre... Nie zamieniłabym go na innego psa.
480021bdc49895e4gen.jpg

 

Od lutego, po śmierci Franka dołączył do mnie i Erisa Jugo - NORWAY RACER Brodwinek. Nie jest to ani samoyed, ani buldog - jest to whippet. Dlaczego? Zdecydowała długowieczność rasy, no i ten konkretny osobnik mnie urzekł kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy. 

JugoBobolin.JPG

Od 12 października 2011 był z nami jeszcze buldog francuski Franio - Valentino de Ficca (2011). Niestety Franio opuścił mnie 22 stycznia 2015 roku.

Brakuje mi Cię strasznie bąbelku. Mam twoje zdjęcie w ogromnej ramce, jednak nie zastąpi mi to "gru".
44ebf9b21158b54d.jpg

 

W domu mam aktualnie 4 psy, 2 moje i 2 TŻta (BF i wilczak czechosłowacki). Jakoś dajemy radę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Cavy']Jaki piękny kawaler :loveu:
Uwielbiam tą rasę, ędę częstym gościem, czekam na zdjęcia,[/QUOTE]

Bardzo nam miło, dzisiaj lecimy na długi spacer więc kilka fotek napewno będzie. ;)

[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Piękny pies :loveu:
A rasa wspaniała ... nie tylko ze względu na imponujący wygląd ale również ze względu na wspaniały charakter :D
[/FONT][/QUOTE]

No charakter ma swój własny i lubi dyskutować, jeśli coś mu nie pasuje. Bardzo rozgadany pies. ;)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://psiarze.com/images/1244040338/1_780/63320313.jpg[/url]
a nie boisz sie ze po tym surowym miesie zrobi sie z niego strassssnie zllllyyyy pies:evil_lol:?

zartuje oczywiscie

a co do kanalikow.... moja sunia tez miala klopoty z lzami i do dzisiaj ma. Ale jak widze ze zaczyna sie zabrazowiac pod oczkiem to zakrapiam jej preparatem No more tears firmy show tech. On rozszerza kanaliki. Maxina przez tydzien ma zakrapiane oczka a pozniej spokoj na co najmniej pol roku. Moze sprobuj?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Asiaczki i tutaj przygalopowały:)
[/QUOTE]
Witam, witam! :)

[quote name='lolka75'][url]http://psiarze.com/images/1244040338/1_780/63320313.jpg
a co do kanalikow.... moja sunia tez miala klopoty z lzami i do dzisiaj ma. Ale jak widze ze zaczyna sie zabrazowiac pod oczkiem to zakrapiam jej preparatem No more tears firmy show tech. On rozszerza kanaliki. Maxina przez tydzien ma zakrapiane oczka a pozniej spokoj na co najmniej pol roku. Moze sprobuj?[/QUOTE]

Ja mu przecieram soin des yeux - Jean Pierre Hery, ale może spróbuję tym show techiem.. Dziekuje za rade! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...