Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Przegląda
    Września

Domyślnie jak zostać przewodnikiem psa policyjnego/praca w policji

Hej już od jakiegoś czasu próbuję sie tego dowiedzieć i mimo ze szukam po necie nic nie ma na ten temat

Ponieważ są tu żony i znajomi przewodników może wy mi powiecie jak wygląda ta sprawa. Jak zostać przewodnikiem, czy pies mieszka z przewodnikiem, gdzie się zgłosić, może jakieś linki przydatne będę wdzięczna za pomoc

Przegląda
    Sosnowiec

Domyślnie

Policja - Rekrutacja 2008 / 2009, później CSP Sułkowice i jak nic nie stanie na przeszkodzie-praca z psem

Dużo informacji można uzyskać na www.ifp.pl w dziale FIRMOWE-temat Kynolodzy,badz PO GODZINACH-Przewodnicy

Mam nadzieje że troche pomogłam
    Na zawsze wierna rottweilerom...

Przegląda
    Poznań

Domyślnie

Hej. Żeby zostać psim przewodnikiem w policji to trzeba wstapić w szeregi - a to dluuuga droga. Po pierwsze zaznajomić się z tym, co trzeba zrobić aby zostać przyjętym, a to dziesiatki papierów, kilka testów, rozmów i 7-mio miesięczne szkolenie ... i jak to wszystko przejdziesz - no to slużba... Czasem jest tak, ze psiaki są w domu ze swoimi opiekunami a czasami zostają w "firmie" w kojcach. Powodzenia - jak chcesz wiedziec cos wiecej to napisz [email protected] Pozdrawiam
    * "Stop Okrucieństwu"
    www.ozzy.dog.pl

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów