Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Domyślnie Kiedy pierwsza cieczka u maltanczyka???????

Witam jestem posiadaczka 3 miesiecznej suczki maltanczyk,chcialabym sie dowiedziec kiedy u takich ras 1 raz wystapic moze cieczka,jak jej nie przegapic,gdyz mamy w domu pieska i nie chce dopusic aby suczka miala male,dlatego musze wiedziec jak zauwazyc oznaki zblizajacej sie cieczki aby na ten okres pieska zaprowadzic do rodzicow

Domyślnie

google nie gryzie wpisz pierwsza cieczka powodzenia

Domyślnie

to nie takie łatwe,tym bardziej,że często nie widać u małych psów cieczki, a tak w ogóle temat już był, no i jeśli pies nie jest rasowy, to może warto pomyśleć o kastracji? ja tam takiego problemu nie miałam, bo psa wykastrowałam,bo cieczka trochę trwa i nie chciałam by psiak dostał w głowę, nie dosłownie, ale jednak mimo,że już nie ma takiego silnego instynktu, to itak ten czas jest dla niego męczący,a co by było,gdyby myślał jak zrobić szczeniaki, a co do samej cieczki to różnie wypada,szczególnie pierwsza,więc to jest cięzkie do sprawdzenia,zależy od suni

Przegląda
    wielkopolskie

Domyślnie

u małych ras ok 8 miesiaca życia Napewno zauważysz zainteresowanie psa. Jeśli bedziesz często ją ogladac z odpowiedniej strony to zauważysz też widoczne zmiany zwiastujace cieczkę

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów