Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Domyślnie PYTANIA O OWCZARKA NIEMIECKIEGO

HEj, mam parę pytanek dotyczących owczarka niem. mam wielką nadzieję że ktoś mi odpisze
    1.Czy należy owczarkowi obcinać pazurki?
    2.Czy peis tchórzliwy może być dobrym obrońcą i jak to zrobić?( ma 18 miesiecy i czy nie jest za "stara" na szkolenie?)
    Z góry Dziękuję za odpowiedzi

Domyślnie

Witaj polecam wybrac sie do działu http://www.dogomania.pl/index.php?na...viewforum&f=22
    i tam poszukać lub zadac te pytania

Przegląda
    Zabrze

Domyślnie Re: PYTANIA O OWCZARKA NIEMIECKIEGO

Cytat Zamieszczone przez karinka
    1.Czy należy owczarkowi obcinać pazurki?
    Obcinanie pazurków nie jest uzaleznione od rasy tylko od długości pazurków. Jeśli pies mieszka w mieście, dużo chodzi po betonie, to zwykle pazury się same wystarczająco ścierają. Ale warto zwrócić uwagę, czy nie są za długie i jeśli trzeba to przyciąć- za długie przeszkadzają w chodzeniu, wykrzywiają palce i łatwo się łamią- zostawiając ranę...
    2.Czy peis tchórzliwy może być dobrym obrońcą (...) (ma 18 miesiecy i czy nie jest za "stara" na szkolenie?)
    Nie jest za stara, ale warto już zacząć. Im wczesniej tym lepiej się z psem pracuje. A to czy może być obrońcą- najlepiej oceni szkoleniowiec. I tak szkolenie nie zaczyna się od obrony- najpierw PT, zobaczysz jakie są efekty, jak pies pracuje, czy rzeczywiście jest tchórzliwy i skąd się to bierze... Postanowisz co dalej.
    jak to zrobić?
    Trzeba iść do porządnej szkoły!

Domyślnie

coztego dokładnie

Domyślnie

No a co do pazurków to weterynarz powiedział tak "owczarkowi nie wolno ich obcinać bo robi się mu krzywdę"
    dzięki za rady

Przegląda
    Grodzisk Maz.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez karinka
    a co do pazurków to weterynarz powiedział tak "owczarkowi nie wolno ich obcinać bo robi się mu krzywdę"
    Co to za weterynarz

A co do obcinania pazurków i szkolenia to coztego już wszystko napisała, nic dodać nic ujać

Domyślnie

To jak ja się zapytałam mojego weta o kastracje psa to on powiedział "Tego się psom nie robi"
    http://www.facebook.com/schronisko.ostrow

Przegląda
    Łódź/Warszawa

Domyślnie

bo niestety są na tym świecie(i to nawet b. dużo) weterynarze, którzy pracują w tym zawodzie bo muszą, a nie dlatego, że chcą pomagać zwierzętom. Tacy oczywiście będą udzielali ton błędnych informacji i jak właściciel również się nie zna, to wspólnie mogą narobić nie tylko niezłego bigosu, ale, co gorsza, wyrządzić krzywdę zwierzęciu...

Domyślnie

SERDECZNE dzięki wszystkim
    i pojawił się jeszcze jeden problem z moją sunią - otóż od już chyba tygodnia nie chce jeść nie wygląda na chorą bo bawi się , chodzi normalnie ....więc o co jej chodzi ??

Przegląda
    Warszawa/Gocław

Domyślnie

Kiedy miala ostatnia cieczke?
    moderator odkryl do czego sluzy linijka.....

Domyślnie

jakoś dwa miesiące temu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów