Jump to content
Dogomania

Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier


Basia&Safi

Recommended Posts

Nareszcie mogę się wam pochwalić moja kluseczka :) odbieram ja 3 grudnia :) Teraz pewnie będę was zasypywać pytaniami na rożne tematy no ale wybaczcie musze się poradzić doświadczonych hodowców :) nie widziałam jej jeszcze osobiście bo wszystkim zajmuje się mój chłopak wiem tylko jak wygląda a to jej zdjęcia :
[url=http://img398.imageshack.us/my.php?image=sunia26ju.jpg]ImageShack - Image Hosting :: sunia26ju.jpg[/url]
[url=http://img500.imageshack.us/my.php?image=suniaa0zm.jpg]ImageShack - Image Hosting :: suniaa0zm.jpg[/url]

To ta piękność z plamka na oczku


A teraz najważniejsze !!!!!!!!!!
Jako ze cały czas planowałam mieć pieska i jak wiecie miał mieć na imię „Majki” :) ( Maja odpada) a tu suczka no i mam problem a to zadanie dla was kochani Wybierzcie dla niej imię J

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może coś z mitologi bogini jakaś , a może Gracja lub Victoria Viki
Na pola przychodzi Wołga , Dasza, Lufa, Bromba, jest nawet suka co się wabi siarka. Decyzja nalęży do Ciebie. Wiem to musi być coś niezwykłego.
Czacha dymi. No więc jak????????? Podają 25000 psich imion można oszaleć. Moj Gacek miał się nazywać KANABIS ale ja zaprotestowałam.
Sąsiad ma psa który wabi się Homer.
Mama Wioli
Pa pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Basiulka:) Ja ogłosiłam kiedyś konkurs na imie dla Bezy, któa jeszcze wtedy była białą kluską:) Nikt z moich znajomych nie wymyślił nic bardziej trafnego od Bezy ( Beza to moj pomysl:), natomiast Neska swe piekne imie zawdzięcza mojej tesciowej:) Teśc, zapalony żeglarz chciał aby była Cuma, Reja, albo Keja:D (dobrze, że nie kotwica:D...ale ja chcialam aby druga sunia pasowała imiennie do Bezki. Wiec mam ciacho do kawki:D Fajnie to brzmi jaj do niej mówie 'Neska,fe!':D
Co do smiesznych imion to moj kolega ma psa o imieniu apteka;) Takze, pełna dowolność. Masz jeszcze toche czasu na podjecie decyzji:) Pozdrawiam w srodku nocy:)

Link to comment
Share on other sites

nazwij Bunia hehehe :D nie no żart...skoro jest biała to może Blanka,Bianka albo jakoś tak,coś z białym.. różnych językach kolory się fajnie nazywają.albo coś z tą plamką(bryza,bo spiera 132367542458 plam ;) )ehh...żarty się mnie trzymają...a może poczekać poprostu jeszcze moment na jakieś śmieszne wydarzenie lub zachowanie i dać takie żeby było charaktrystyczne?no nie wiem...pomyślę jeszcze

Link to comment
Share on other sites

coś z historii np.Bona albo coś...i mitologia jak już mama mówiła bo tam są fajne,takie znaczące te imiona lub z Egiptu,z literatury,lub powiedz poprostu jaka litera by Ci odpowiadała najbardziej to byłoby łatwiej,ja np.chciałam żeby się wszystkie nazywały na G,więc Bunia miała być Gerda lub Gaja,ale Bunia do niej najlepiej pasuje i już kiedyś sobie wymyśliłam że pierwszy buldog będzie Bunia ale wyszedł z tego Gacek bo nie mogłam mu się oprzeć(to on wybrał mnie a nie ja jego i teraz rządzi :D) z kolei gdybym wiedziała że gacław będzie grał tak w piłę to by był Pele lub Ronaldo czy jakiś inny Zidanne :) ciężko przewidzieć lub nie wołać psa po imieniu przez rok...

Link to comment
Share on other sites

sorry że się tak rozpisuję po świętej nocy ale jakiś przypływ mam...albo od czegoś co lubisz,np piwo jakieś-Warka,jakiś dj,czy wykonawca z krótką nazwą,jakiś alkohol(u nas na osiedlu jest np.tequila)brendy np. coś z jedzeniem może...(ale mam pomysły,a jak sama miałam nazwać ro jakoś nie wiedziałam jak... :-? )Biba może być jeśli jest rozrywkowa:D jeszcze coś pomyśle jutro a teraz spać bo rano nie wstanę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...