Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Domyślnie schłodzone nasienie, waga pojemnika ze schłodzonym nasieniem itd

Witam,
    Mam kilka pytań a wiem, że są tu osoby które są w stanie na nie odpowiedzieć
    Jaka jest waga pojemnika ze schłodzonym nasieniem? skąd taki pojemnik wziąć i jaka jest jego cena?
    Jakie są orientacyjne koszty przewozu (i jaką firmą najlepiej) schłodzonego nasienia (mnie interesuje Dania, ale dla porównania chetnie poczytam o innych krajach). I jak to właściwie wszystko załatwić- czy firmę kurierską należy dużo wcześniej poinformować o fakcie przewożenia nasienia? czy w ogole o tym wspomninać a jesli nie to czy oni tego przypadkiem nie sprawdzą? liczę na dobre rady bardziej doświadczonych
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Irviers ; 07-04-2010 o 18:58
    www.irviers.pl

Zapraszam do salonu pielęgnacyjnego Czas dla Psa !
    www.czasdlapsa.pl
    www.facebook.com/CzasDlaPsa

2. Domyślnie

dołącze się do pytania. Czy wiecie może ile zajmuje kurierom przesłanie przesyłki z okolic Kijowa do nas? Chłodzone nasienie tyle wytrzyma?

Mamy szczęnięta setery angielskie urodzone 30.03.2014 www.simarilion.pl
    Zapraszamy na bloga http://seteryangielskie.blogspot.com/

Przegląda
    Wrocław

Domyślnie

Polecam stronę :
    www.canirep.com
    Ja niedawno sprowadzałam schłodzone nasienie ze Szwecji.Wysłałam pieniądze do hodowcy,nasienie pobierała prof.C.Linde-Forsberg z Uniwersytetu Przyrodniczego,przesyłka UPS dotarła w niecałe 24 godz.Nasienie jest tak przygotowane,że do 10 dni może być użyte ale najlepiej w ciągu 2 dni.Koszt z transportem 550 euro.Inseminacja u dr Niżańskiego we Wrocławiu.Teraz na dniach USG pokaże jaki był efekt całego przedsięwzięcia.

Domyślnie

Czy te 550 euro to jest pobranie + transport + inseminacja? Jak wtedy wygląda kwestia opłaty za krycie?

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów