Jump to content
Dogomania

schłodzone nasienie, waga pojemnika ze schłodzonym nasieniem itd


Irviers

Recommended Posts

Witam,
Mam kilka pytań a wiem, że są tu osoby które są w stanie na nie odpowiedzieć :)
Jaka jest waga pojemnika ze schłodzonym nasieniem? skąd taki pojemnik wziąć i jaka jest jego cena?
Jakie są orientacyjne koszty przewozu (i jaką firmą najlepiej) schłodzonego nasienia (mnie interesuje Dania, ale dla porównania chetnie poczytam o innych krajach). I jak to właściwie wszystko załatwić- czy firmę kurierską należy dużo wcześniej poinformować o fakcie przewożenia nasienia? czy w ogole o tym wspomninać a jesli nie to czy oni tego przypadkiem nie sprawdzą? liczę na dobre rady bardziej doświadczonych :)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Polecam stronę :
[url]www.canirep.com[/url]
Ja niedawno sprowadzałam schłodzone nasienie ze Szwecji.Wysłałam pieniądze do hodowcy,nasienie pobierała prof.C.Linde-Forsberg z Uniwersytetu Przyrodniczego,przesyłka UPS dotarła w niecałe 24 godz.Nasienie jest tak przygotowane,że do 10 dni może być użyte ale najlepiej w ciągu 2 dni.Koszt z transportem 550 euro.Inseminacja u dr Niżańskiego we Wrocławiu.Teraz na dniach USG pokaże jaki był efekt całego przedsięwzięcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...