Jump to content
Dogomania

Tiara-problemy zdrowotne,nerki,jelita w kiepskim stanie.Może jesteś w stanie pomóc?-


mari23

Recommended Posts

[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Tiara (bo tak sobie na Nią wołam) to kilkuletnia sunia. Jest spokojna zarówno w stosunku do ludzi jak i do innych psów.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Jak się dowiedziałam, już kilka miotów szczeniaków urodziła w krzakach... Ten także... Jednak zostały zabrane i szczeniaki i mama...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Do tej pory - ludzie przychodzili i zabierali szczeniaczki. Nikt nie wie gdzie i po co...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Tiara nie ufa człowiekowi. Woli nie patrzeć w oczy, nie podchodzić. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Patrząc w Jej smutne oczy wywnioskowałam,że człowiek musiał już Jej nie jedną krzywdę wyrządzić...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Teraz każdy z Nich pilnie potrzebuje tymczasu.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Zobaczcie jak te maleństwa wyglądają...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Maluchy mają 7 tygodni. A jest ich sześć...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]W większości to dziewczynki.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Bardzo proszę o pomoc...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
______________________________________________________________

[COLOR=royalblue][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]7 miesięcy temu Tiara trafiła do Mari23 ( :modla: )
Była wtedy bardzo wycofana i zastraszona.
Dzięki ogromnemu sercu i jeszcze większej cierpliwości Mari i Jej Rodziny dziewczynka zaczęła się otwierać...
Jednak praca nad wycofanym psem jest procesem długotrwałym i żmudnym - DZIĘKUJĘ MARI,ŻE CODZIENNIE STAJESZ DO WALKI!
Do tego doszły problemy zdrowotne Tiary.
Aktualnie najgorszym problemem z jakim boryka się Mari jest fatalny stan wątroby suni, jelit, oraz nerek...
Nie zapominajmy o dziurkach przy nosku - jest podejrzenie toczenia...
Specjalistyczna karma,leki i ciągłe wizyty u weta...
[COLOR=blue]Jeżeli jest ktoś w stanie wspomóc Tiarę groszem , bądź zrobić bazarek - to ja bardzo proszę...
To będzie ogromna pomoc dla Mari...

A Tobie kochana Mari raz jeszcze dziękuję...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Kontakt do mnie:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]tel: 785 549 189[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]mail: zaadoptuj,[email protected][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]

Edited by Pianka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kar0la']Ten kudłaty szczeniak powinien znaleźć dom migiem. Czy ktoś może wziąźć chociaż szczeniaczka na tymczas?[/QUOTE]

[I]One wszystkie są piękne. Tylko musiałyby mieć tymczas... Żeby doprowadzić je do ładu.[/I]
[I]Tylko skąd te tymczasy brać?:roll:[/I]

Link to comment
Share on other sites

:bye::thumbs::thumbs:pozdrawiamy i zagladamy , cioteczko jakie cudne psiateczka o matenkoo !:shake: co teraz kochani co teraz , tak leje ze w na dworze to by juz potonely bedaki , ciotenko dziekujemy pieknie ze sie zaopiekowalas niuniami

Link to comment
Share on other sites

Klaudus a wiadomo jaka jest płeć maluchów? zrobię im allegro - takie sliczności mają wielką szansę! Ostatnio z okolic missieek znalazłyśmy dom dla maluszka o którym napisałam na allegro, że jest czarny i jest dzikusem i że nawet nie znamy płci - chował się "u chłopa" w stodole, matka nieduża suka - i pojechał maluch - do poznania!! uda się i tutaj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Ten kudłaty jest fenomenalny! :loveu:
Po co ja tu wchodziłam...[/QUOTE]

Mnie też najbardziej urzekł kudłaty. :lol: On dom by znalazł migiem. Tylko go trochę odpucować.

Tak na szybko:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185530-Pszczyna.-Urodziła-i-pielęgnowała-maleństwa-w-krzakach...-Pilnie-potrzebny-dt!"][IMG]http://i46.tinypic.com/i3f22v.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Ja nie umiem ale moze ktos zrobi banerek, wiecej osób zajrzy.
Klaudus ile one maja czasu zanim te Mysłowice:(??[/QUOTE]

zamówiłam banerek na tej stronie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/143495-Grafika-na-fotoblogi-i-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie/page65[/URL]

edit. teraz dopiero zauważyłam, że już jest :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...