Jump to content
Dogomania

Domowe sposoby na odrobaczanie psa !!!


anahi1

Recommended Posts

Witam!
Mam pytanie .
Czy ktoś ma domowe sposoby na odrobaczenie psa ??? Bo moja suczka już drze tyłkiem o dywan i podłogę , i roznosi bakterię :oops: . Co najlepiej działa z domowych sposobów na te robaki ? Bo w tabletkach kupowałam i nie chce ich brać . Albo chociaż coś w płynie . :roll: .

dziękuję za wszystkie odpowiedzi :]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

saneczkowanie nie zawsze wiąże się z zarobaczeniem, być może suczka ma zapchane gruczoły okołoobytowe.
Nie ma domowych sposobów na odrobaczenie, od tego są leki dostępne tylko u lekarza weterynarii.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]Właśnie mój pies też smaruje tyłkiem po dywanie, ale to jest już od bardzo dłuższego czasu, nieregularnie tz. co jakiś czas mu się zdarzy, ale nie nasila się to.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][/FONT]Nie zaobserwowałam robaków w kale w którym zresztą nie ma żadnych zmian ..Pies nie wymiotuje ani nic...[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Miałam z nim iść na odrobaczenie, ale teraz juz w końcu nie wiem...Czy niepotrzebnie truć psa?[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]W pobliżu mam tylko takich weterynarzy, którym zależy na wyciągnięciu kasy, wiec pewnie nawet gdyby pies nie był zarobaczony, skłamali by, ze jest ;/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE]
Więc co mam zrobić? Iść z psem na odrobaczenie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Modlishka.'][SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Miałam z nim iść na odrobaczenie, ale teraz juz w końcu nie wiem...Czy niepotrzebnie truć psa?[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]W pobliżu mam tylko takich weterynarzy, którym zależy na wyciągnięciu kasy, wiec pewnie nawet gdyby pies nie był zarobaczony, skłamali by, ze jest ;/[/FONT][/SIZE]

Więc co mam zrobić? Iść z psem na odrobaczenie?[/QUOTE]

[quote name='Martens']Tak jak pisano, pies może mieć zatkane gruczoły przyodbytowe; trzeba je oczyścić u weta.
Ewentualnie możesz wziąć kał do badania, koszt groszowy, nie ma sensu truć psa "na zapas".[/QUOTE]

hmmm, czegoś nie rozumiem? To psów nie należy zawsze systematycznie odrobaczać bez względu na to czy jest czy też nie ma zauważalnego powodu?

Edit: martens już przeczytałam na innym wątku o co chodzi. ciekawe:cool3:, ze żaden wet nigdy nie zaproponował mi zbadania kału psa :mad:gdy kupowałam tabletki za min. 50 zł (dog to dog)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...