Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Domyślnie Domowe sposoby na odrobaczanie psa !!!

Witam!
    Mam pytanie .
    Czy ktoś ma domowe sposoby na odrobaczenie psa ??? Bo moja suczka już drze tyłkiem o dywan i podłogę , i roznosi bakterię . Co najlepiej działa z domowych sposobów na te robaki ? Bo w tabletkach kupowałam i nie chce ich brać . Albo chociaż coś w płynie . .

dziękuję za wszystkie odpowiedzi :]

Przegląda
    Bielsko - Biała

Domyślnie

saneczkowanie nie zawsze wiąże się z zarobaczeniem, być może suczka ma zapchane gruczoły okołoobytowe.
    Nie ma domowych sposobów na odrobaczenie, od tego są leki dostępne tylko u lekarza weterynarii.

Przegląda
    Piaseczno

Domyślnie

Właśnie mój pies też smaruje tyłkiem po dywanie, ale to jest już od bardzo dłuższego czasu, nieregularnie tz. co jakiś czas mu się zdarzy, ale nie nasila się to.
    Nie zaobserwowałam robaków w kale w którym zresztą nie ma żadnych zmian ..Pies nie wymiotuje ani nic...
    Miałam z nim iść na odrobaczenie, ale teraz juz w końcu nie wiem...Czy niepotrzebnie truć psa?
    W pobliżu mam tylko takich weterynarzy, którym zależy na wyciągnięciu kasy, wiec pewnie nawet gdyby pies nie był zarobaczony, skłamali by, ze jest ;/

Więc co mam zrobić? Iść z psem na odrobaczenie?

Przegląda
    Maków Mazowiecki

Domyślnie

Tak jak pisano, pies może mieć zatkane gruczoły przyodbytowe; trzeba je oczyścić u weta.
    Ewentualnie możesz wziąć kał do badania, koszt groszowy, nie ma sensu truć psa "na zapas".

Domyślnie

Jeśli badanie, to podobno co najmniej trzy razy z rzędu (koopa z trzech dni), bo jedno ponoć jest niemiarodajne.

Domyślnie

Dzięki
    sorki ,że nie odpisywałam .

Miała robaki , została odrobaczona i wszystko dobrze

Dzięki

Przegląda
    Warszawa, sercem ciągle w Szczecinie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Modlishka. Zobacz posta
    [SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]
    Miałam z nim iść na odrobaczenie, ale teraz juz w końcu nie wiem...Czy niepotrzebnie truć psa?
    W pobliżu mam tylko takich weterynarzy, którym zależy na wyciągnięciu kasy, wiec pewnie nawet gdyby pies nie był zarobaczony, skłamali by, ze jest ;/

Więc co mam zrobić? Iść z psem na odrobaczenie?
    Cytat Zamieszczone przez Martens Zobacz posta
    Tak jak pisano, pies może mieć zatkane gruczoły przyodbytowe; trzeba je oczyścić u weta.
    Ewentualnie możesz wziąć kał do badania, koszt groszowy, nie ma sensu truć psa "na zapas".
    hmmm, czegoś nie rozumiem? To psów nie należy zawsze systematycznie odrobaczać bez względu na to czy jest czy też nie ma zauważalnego powodu?

Edit: martens już przeczytałam na innym wątku o co chodzi. ciekawe, ze żaden wet nigdy nie zaproponował mi zbadania kału psa gdy kupowałam tabletki za min. 50 zł (dog to dog)
    Ostatnio edytowane przez tu_ania_tu ; 20-08-2010 o 20:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów