Jump to content
Dogomania

najlepszy weterynarz ogólny we Wrocławiu


rebellia

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawa jestem Twojego typu...
Ja mam na razie doświadczenie z dr Hiroakim Kanzawą, dr Mariuszem Kniatem i dr Magdaleną Stasiowską. Mój pies to szczeniak, całe szczęście bez żadnych komplikacji zdrowotnych, więc mogę ocenić tylko podejście do pacjenta. Wszyscy wymienieni przez mnie lekarze wnikliwe psa badają i robią wywiad, świetnie mi się rozmawiało z dr Kniatem, udzielił mi wielu cennych porad i mój pies go uwielbia. Poza tym jest otwarty na "nowinki" - karmię BARF-em, a on nie próbuje mnie namawiać na suchą karmę, chociaż ją sprzedaje.

Link to comment
Share on other sites

Polecam po wielu przejściach z psem i wetami następujacych wetów:

Dr Robert Pasławski - ogólna wet. lecznica REMEDIUM lub DOLWET
Dr Michał Dzięcioł - Kliniki Położnictwo
Dr Mirosław Spiegel - [U]HOPEOPATIA !! -[/U] MERIDIAN VET ul.Gajowicka
Dr Agnieszka Janeczek - psycholog,wet ogólny, Kliniki
Dr Wojciech Atamaniuk - rtg,usg, Kliniki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bella11']Ja polecam dr. Raka . Przyjmuje trzy razy w tygodniu w Schronisku . Ogromna wiedza i doświadczenie , stara się jak najwięcej wytłumaczyć właścicielowi o chorobie jego pupila i jeszcze jedna istotna rzecz nie jest drogi . Z całą odpowiedzialnością polecam[/quote]

Przyjmuje w schronisku czy ma jeszcze jakis gabinet ??

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam,powyższą opinie-dr Hildebrandt to lekarz mojego Gorulca już od wielu lat.Więc to nasz ulubiony wet.:great: Co do dr Kanzawy to ma gabinet bardzo dobrze wyposażony pod względem sprzętowym.

Nieocenionym lekarzem który uratował życie Gorusia był świętej pamięci dr Czerw. Bardzo żałuję że nie ma go już wśród nas:cry:
A jeśli chodzi o dr Raka to słyszałam o nim też bardzo dobre opinie z ust mojej kumpeli której wyleczył jamniczkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przypominam osobom piszacym w tym topiku o regulaminie forum, a konkretnie punkcie 3, zabraniajacym krytyki konkretnych osob z w sposob jednoznacznie identyfikujacy. Przypominam rowniez o tytule tego topiku - rozmawiamy to o weterynarzach doskonalych, nie tych, co do ktorych mamy watpliwosci. O watpliwosciach prosze dyskutowac na priw.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ależ bardzo proszę;)

To najlepszy wet jakiego znam-przyjmuje codziennie-nawet w niedziele od 10-12

Michał Molenda
ul. Legnicka 23/2
071 359 14 54

lecznica DORAN

razem z doktorem pracuje tam też wetka-do niej nie idz bo jest niemiła i niekompetentna.Oni pracuja na zmiany-doktor w przyszłym tygodniu przyjmuje rano od 9 ale o 11 i 13 ma zabiegi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocham Cię']Jestem z Wrocławia i zastanawiam się czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego weterynarza?[/quote]

[CENTER][B]dr Agnieszka Janeczek[/B] - lekarz weterynarii i specjalista od zachowań zwierząt
tel: 601-302-486
[/CENTER]
Polecam z całego serca !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocham Cię']Jestem z Wrocławia i zastanawiam się czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego weterynarza?[/quote]
To zależy do czego potrzebujesz, bo jeżeli masz jakis konkretny problem to trzeba do konkretnego specjalisty. A jeżeli tylko szczepienia chcesz zrobic to kazdy jeden bedzie dobry.

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam dr Lorenz, wyleczyła moją sunię z parwowirozy i jestem jej dozgonnie wdzięczna :) aczkolwiek nie wiem gdzie w tej chwili ma swój gabinet (prosiłabym o namiary czy nadal pracuje na Januszowickiej?).
Polecam też dr Kanzawę, uratował psiaki kilku moich znajomych, zajmował się nawet przypadkami, gdzie inni weci proponowali tylko uśpienie.

Link to comment
Share on other sites

A czy możecie polecić jakiegoś specjalistę dermatologa z Wrocławia? Kogoś, kto szuka przyczyny problemu, a nie próbuje jedynie usunąć objawy, kto wykonuje wszystkie badania (zeskrobiny, odciski, badanie włosa, ew. testy śródskórne itd.). Kto traktuje pacjenta z sympatią i należytą uwagą, komu ja nie będę musiała sugerować badań...
Znam takie ideał, ale niestety w Siemianowicach, a do tego w tej chwili na urlopie długoterminowym:(

DERMATOLOG we Wrocławiu, bardzo proszę!

PS. Obiło mi się o uszy, że dr Molenda jest dobry w chorobach skórnych, ale jeszcze nie byłam u niego. Macie może jakieś doświadczenie?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem dermatologiem jest dr Popiel z AR. Ale osobiście nie miałam z nim doczynienia. Nasza wetka dr Agnieszka Janeczek również robi wszelkiego rodzaju badania i zanosi je do labolatorium -wlasnie m.in badanie siersci,zeskrobiny itd. Leczy tego typu problemu równiez z duzym powodzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...