Jump to content
Dogomania

Łyska nareszcie szczęsliwa!! Dzięki Kochanym Dogomaniaczkom! :-))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=red][B]Pomóżmy znaleźć Jej szczęscie!![/B][/COLOR][/SIZE]

W schronisku Kundelek jest juz od dawna. Należy do tych najbiedniejszych piesków. Trafiła tutaj od jakiegoś pseudo hodowcy. Już wtedy ten "hodowca" doprowadził ją do takiego stanu...
Łyska to ok. 10 letnia suczka, drobna i bardzo smutna. Czeka na ciepły i kochający domek, wirtualną opiekę już ma...
Łyska nie ma futerka w pewnych miejscach ciała, między innymi na główce, brzuszku, łapkach... Była badana, pobierano zeskrobinę i banado krew, ale badania nic nie wykazaly...
Łyska jest juz po prostu taka jaka jest...

Czy ktoś mimo Jej łysinek pokocha ją??

[IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/YYTJVX/lyska1.jpg[/IMG]

[COLOR=#0000ff][COLOR=black]Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR]
[/COLOR]Schronisko "Kundelek"
Rzeszów, Ul. Ciepłownicza
Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Nowy telefon (komorkowy): 510-170-788

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łysuniu malutka nie spadaj... Ja mam jeszcze takie pytanko co do wirtualnej opieki. Mianowicie czy jak piesek ma wirtualnego opiekuna to czy jest tak że pieniążki od niego są tylko dla tego pieska czy jest jakaś wspólna pula dla wszystkich z taka opieką i jest dzielone po równo... Czy badał ją wet schroniskowy i czy możliwa jest ewentualna konsultacja w innej lecznicy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Łysuniu malutka nie spadaj... Ja mam jeszcze takie pytanko co do wirtualnej opieki. Mianowicie czy jak piesek ma wirtualnego opiekuna to czy jest tak że pieniążki od niego są tylko dla tego pieska czy jest jakaś wspólna pula dla wszystkich z taka opieką i jest dzielone po równo... Czy badał ją wet schroniskowy i czy możliwa jest ewentualna konsultacja w innej lecznicy?[/quote]
Łyska i Waldi mają wspólną wirtualną opiekunkę ze Szwecji. Wirtualne adopcje tak naprawdę dopiero rozpoczęły się, pieniądze są przeznaczane na leki, dodatkową karmę. Jak ostatnio byłam w schronisku poszłam z tymi smakołykami do adoptowanych, ale możecie mnie skrytykować, rozdawałam je innym tez . Po prostu inaczej nie mogłam, jak dac ciasteczko jednemu, gdy inne patrzą?
Łyska miała robione badania krwi i brane zeskrobiny, dwukrotnie. Jest pod kontrolą lekarza. To jest najbiedniejszy pies w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

To zrozumiałe że rozdałaś też innym ;) . Tylko mnie interesuje czy wiadomo czy juz się nic nie da zrobic z jej Łysinką czy wet nie wie co to jest i moze by się poradzi innego. Jak na nią patrzę to płakac mi się chcę że nie mam już miejsca, bo pragnęłabym ją do siebie przytulic. Może wstawimy ją na allegro..... A jak ona sobie radzi w schronie tzn. czy psy z kojca dopuszczają ją do jedzenia, czy jej nie gryzą??

Link to comment
Share on other sites

Ona mieszka z Kosmą i Kosmiczną, ma wstawioną budke ocieploną, żeby nie marzła (w boksach sa kaloryfery, ale takiej malocie to zawsze trzeba wiecej ciepła). Kosma i Kosmiczna są spokojne, mało ruchliwe. Psy w boksach są tak dobierane, żeby sie lubiły.
Nie mam zapisanego opisu diagnozy Łyski, jak będe w schronisku, to sie wypytam i zapisze dokładnie. Z tego co pamiętam, to ona nie jest chora, taki stan jest po przebytej chorobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...