Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Domyślnie Złośliwość czy choroba .....

Mam w domu dwie kotki po sterylizacji. Z jedna jest problem bo
    często robi po kontach, na łózko, na fotele itp. drugiej zdarzyło się tylko raz jak przyniosłam
    ja ze schroniska i to pewnie było przez złe jedzenie i narobił, no i jeszcze
    jak była po operacji ale to wiadomo . I teraz pytam się czy ta pierwsza kotka
    robi to na złość czy to jest może choroba ?? Dodam jeszcze ze jak robi do
    kuwety (siku) to bardzo śmierdzi a dostaje to samo do jedzenia co druga i w tej
    samej ilości. Czy to może być choroba nerek albo cos innego?? Ona jest „czyścioszką”
    jak cos się rozleje, rozsypie czy żółw narobi ona próbuje to „zasypać” tak jak
    w kuwecie.Pomóżcie proszę
    <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

Domyślnie

zapomniałam jeszcze zapytać czy jest możliwość że ona może tak sika bo nie wytrzymuje ..

wiem ze zaraz sie pojawią pasty tupu to jedz z nia do weta ale najpierw wole sie zapytac was bo ona strasznie przeżywa wizyte u weterynarza

Przegląda
    Skórzewo / Poznań

Domyślnie

nie sposob nic stwierdzic przy tak szczatkowej ilosci informacji...
    ile masz kuwet? jest teoria, ze w domu powinno byc tyle kuwet ile kotow, skoro jest czyscioszka moze nie chciec dzielic kuwety z innym kotem.
    ale to tylko gdybanie, skoro mowisz, ze jej mocz smierdzi - bieglabym szybko do weta robic analizy :/
    powodzenia bo z chorymi nerkami nie ma zartow
    Jesli komukolwiek zalegam z deklaracją - prosze o znak, bo powoli "nie ogarniam już tej kuwety"

Przegląda
    Warsaw

Domyślnie

ja też tak uważam..koty to zwyle są bardzo czyste , zawsze starają się robić do kuwety, więc jak coś nie tak - trzeba zbadać mocz..Mój kastrat też ostatnio zaczął robić siku "na boki", ale podejrzewam że u niego raczej chodzi o to, że przwiozłam mu nową towarzyszkę, która jest sporo młodsza i nieźle daje mu w kość, więć on chyba chce jej udowodnić, że to jego teren i wszędzie pachnie nim...ale na szczęście nie zdarza mu się to często..

Domyślnie

no narazie przestała jak nikogo w domu nie ma to ma dostep tylko do kuchni łazienki i przedpokoju i na szczęście nic nie narobiła

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów