Jump to content
Dogomania

Jamnik mini


luna85

Recommended Posts

do adopcji - sunia jamniczek szorstkowłosy miniaturowy o umaszczeniu
tzw dziczym czyli brąz z czarnym. Też bardzo kochana. jest z niej kochany przytulaczek i bardzo wesoła
sunia. Ma 8 lat ma na imię Iga
Champion Polski, Dorosły Champion Polski a jej przydomek
to; IZA SARIVER. Zależy mi żeby sunia ze względu na swoj wiek trafiła do dobrego domu.wszelkie pytania proszę kierować na prv.Suczka przebywa w okolicach Krakowa i jest z profesjonalnej hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko mówie.Sunia jest do oddania.Jej właścicielka prowadziła hodowle Małe Wielkie Serca.Janików jak i Westów.Niestety bardzo poważnie zachorowała i nie jest w stanie się nimi zajmować.Ja mam od tej Pani suczkę westi z metryką,książeczką ,szczepieniami.W pełni zdrowe.Pani ta oddała im naprawde wszystko co mogła.Serce i duszę.Wszystkie pieniądze szły na karmy i utrzymanie hodowli.Ale niestety leki potrzebne do zycia są drogie.Dlaczego są do oddania?też o to zapytałam.Bo najważniejsze jest znalezienie dla niej kochającego domu,serca i prawdziwego właściciela a nie sprzedanie byle komu.Niestety ja nie jestem w stanie zrobić zdjęcia bo jestem z Radomia.Ja jechałam ponad 200km po pieska.Ale jest szczenie po tej suczce do sprzedania i są jego zdjęcia(do sprzedania pewnie z racji tego że to szczenie)

[URL]http://www.gratka.pl/ogloszenie/6133507_jamniki_szorstkowlose_miniaturowe.html[/URL]

i pod tym nr z ogłoszenia można dowiedzieć się bezpośrednio o suczce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']A od kiedy to championat daje psom jakąkolwiek "gwarancję" na stabliną sytuację życiową...?[/QUOTE]

Wg mnie jak ktoś bierze psa z rodowodem i jeździ z nim jeszcze później na wystawy to chyba po cos się tak starał i nie oddaje psa. Nie wiem jaka tam jest sytuacja ale ja bym nigdy psiaka nie oddala po 8 latach choć by mi sie ziemia waliła. lecz ja nie chce się kłócić i to tylko moje zdanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luna85']Ja bym tak bardzo chciała żeby ktoś adoptował tą suczkę.żeby trafiła do jakieś kochającej rodziny do ostatnich swoich chwil ;([/QUOTE]
Napewno suczka nie jest wysterylizowana wiec obawiam sie ze zaraz znajdzie sie chetny ale w innym celu ,a to bardzo trudno sprawdzic ,rozmnazacze maja juz swoj sposob podstawiaja inne osoby do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luna85']mój mąż nie zgodzi się a 3 psy.nie mam nawet szansy :( dla psa w tym wieku ciężko znalezć dom :shake:[/QUOTE]

Dla kundli i to starszych znajdujemy domki ,a dla 8 letniej rasowej jamniczki nie znajdziesz domu ?tylko w ostatnich dwoch miesiacach znalazlam dom dla 12 letnigo czarnego kundla rioleksa ,dla 12 letniej starszej suczki z niedowładek nozki ,10 letniego Kajtusia i 10 letniega pika oraz 8 letniego loczka ,wszystkie kundle

Link to comment
Share on other sites

Ja bym ją wstawiła na SOS DLA JAMNIKÓW. Tylko nie wiem jak to będzie bez zdjęcia. Podałabym nawet swoje dane aby robic pierwszy odsiew. Tylko i tak nie ma jak widzę żadnego kontaktu. To gdzie kierować ewentualnych chętnych. Sama mam jedną suczkę z profesjonalnej hodowli bo właścicielka zachorowała.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...