Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Jamnik mini

Przegląda
    Radom

Domyślnie Jamnik mini

do adopcji - sunia jamniczek szorstkowłosy miniaturowy o umaszczeniu
    tzw dziczym czyli brąz z czarnym. Też bardzo kochana. jest z niej kochany przytulaczek i bardzo wesoła
    sunia. Ma 8 lat ma na imię Iga
    Champion Polski, Dorosły Champion Polski a jej przydomek
    to; IZA SARIVER. Zależy mi żeby sunia ze względu na swoj wiek trafiła do dobrego domu.wszelkie pytania proszę kierować na prv.Suczka przebywa w okolicach Krakowa i jest z profesjonalnej hodowli.

Przegląda
    Kraków

Domyślnie

potrzebne zdjęcia!!!!

Przegląda
    Kraków

Domyślnie

o tak zdjęcia w 100%, a dlaczego ją ktoś daje do adopcji skoro to champion?

Przegląda
    Kraków / Chrzanów

Domyślnie

A od kiedy to championat daje psom jakąkolwiek "gwarancję" na stabliną sytuację życiową...?
    Anioły nie odchodzą nigdy...[*]
    __________________________________________________ _______
    "Już od dawna, od zarania - poprzez wszystkie wieki - ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki.
    - Idą pełne animuszu - wspólnie z nami drogą: cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon". /L.J. Kern/

Przegląda
    Wars-I-Sawa

Domyślnie

to pcozekam na foty
    Fundacja SOS dla JAMNIKÓW >RUDA [] 14.IX.2013

Przegląda
    Radom

Domyślnie

Już wszystko mówie.Sunia jest do oddania.Jej właścicielka prowadziła hodowle Małe Wielkie Serca.Janików jak i Westów.Niestety bardzo poważnie zachorowała i nie jest w stanie się nimi zajmować.Ja mam od tej Pani suczkę westi z metryką,książeczką ,szczepieniami.W pełni zdrowe.Pani ta oddała im naprawde wszystko co mogła.Serce i duszę.Wszystkie pieniądze szły na karmy i utrzymanie hodowli.Ale niestety leki potrzebne do zycia są drogie.Dlaczego są do oddania?też o to zapytałam.Bo najważniejsze jest znalezienie dla niej kochającego domu,serca i prawdziwego właściciela a nie sprzedanie byle komu.Niestety ja nie jestem w stanie zrobić zdjęcia bo jestem z Radomia.Ja jechałam ponad 200km po pieska.Ale jest szczenie po tej suczce do sprzedania i są jego zdjęcia(do sprzedania pewnie z racji tego że to szczenie)

http://www.gratka.pl/ogloszenie/6133...niaturowe.html

i pod tym nr z ogłoszenia można dowiedzieć się bezpośrednio o suczce.

Przegląda
    Kraków

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ulaa Zobacz posta
    A od kiedy to championat daje psom jakąkolwiek "gwarancję" na stabliną sytuację życiową...?
    Wg mnie jak ktoś bierze psa z rodowodem i jeździ z nim jeszcze później na wystawy to chyba po cos się tak starał i nie oddaje psa. Nie wiem jaka tam jest sytuacja ale ja bym nigdy psiaka nie oddala po 8 latach choć by mi sie ziemia waliła. lecz ja nie chce się kłócić i to tylko moje zdanie

Przegląda
    Kraków

Domyślnie

Poprzedni post dodalam nie czytajac wytłumaczenia luna85 wiec proszę nie wziasc tego do siebie, rozumiem sytuację

Przegląda
    Radom

Domyślnie

Ja bym tak bardzo chciała żeby ktoś adoptował tą suczkę.żeby trafiła do jakieś kochającej rodziny do ostatnich swoich chwil ;(

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez luna85 Zobacz posta
    Ja bym tak bardzo chciała żeby ktoś adoptował tą suczkę.żeby trafiła do jakieś kochającej rodziny do ostatnich swoich chwil ;(
    Napewno suczka nie jest wysterylizowana wiec obawiam sie ze zaraz znajdzie sie chetny ale w innym celu ,a to bardzo trudno sprawdzic ,rozmnazacze maja juz swoj sposob podstawiaja inne osoby do adopcji.

Przegląda
    Radom

Domyślnie

Ja adoptując Friss podpisałam oświadczenie że nie będe jej kryć.

Przegląda
    Kraków

Domyślnie

o tym samym pomyślałam, bo jak trafi do takiej pseudo to aż brak słów..... luna85 tak ty podpisałaś, a co z tymi co chcą kupić takiego psiaka do hodowli? oni przecież m.in. w tym celu kupują psiaki z rodowodem.

Przegląda
    Radom

Domyślnie

mój mąż nie zgodzi się a 3 psy.nie mam nawet szansy dla psa w tym wieku ciężko znalezć dom

Domyślnie

mój mąż nie zgodzi się a 3 psy.nie mam nawet szansy dla psa w tym wieku ciężko znalezć dom
    Dla kundli i to starszych znajdujemy domki ,a dla 8 letniej rasowej jamniczki nie znajdziesz domu ?tylko w ostatnich dwoch miesiacach znalazlam dom dla 12 letnigo czarnego kundla rioleksa ,dla 12 letniej starszej suczki z niedowładek nozki ,10 letniego Kajtusia i 10 letniega pika oraz 8 letniego loczka ,wszystkie kundle

Domyślnie

Ja adoptując Friss podpisałam oświadczenie że nie będe jej kryć.
    Ty nie bedziesz kryc ale inny podpisze oswiadczenie i pokryje ja jeszcze nie raz ,a potem wyzuci jak zepsuty smiec.

Przegląda
    Wars-I-Sawa

Domyślnie

Ja bym ją wstawiła na SOS DLA JAMNIKÓW. Tylko nie wiem jak to będzie bez zdjęcia. Podałabym nawet swoje dane aby robic pierwszy odsiew. Tylko i tak nie ma jak widzę żadnego kontaktu. To gdzie kierować ewentualnych chętnych. Sama mam jedną suczkę z profesjonalnej hodowli bo właścicielka zachorowała.

Przegląda
    Radom

Domyślnie

Nr tel pod którym można dowiedzieć się o suczkę to 694160708.

Przegląda
    Wars-I-Sawa

Domyślnie

Nr tel pod którym można dowiedzieć się o suczkę to 694160708.
    BArdzo dziękuję, skontaktuję sie wieczorem

Przegląda
    Radom

Domyślnie

wielkie dzięki
    Ostatnio edytowane przez luna85 ; 04-01-2011 o 15:38

Przegląda
    Wars-I-Sawa

Przegląda
    Nowy Sącz

Domyślnie

Wiadomo, co z sunią? Dodam, że pytam niezupełnie z czystej ciekawości, ale mam ewentualnie miejsce dla jakiejś zupełnej malizny na DT...

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów