Jump to content
Dogomania

Pies załatwia się krwią.


odi_punia

Recommended Posts

Natychmiast idź do weterynarza. Dopiero to przechodziłam z moją 10-cio letnią sunią /krwotoczne zapalenie jelit/, skończyło się na kroplówkach i antybiotykach, diecie i innych nieprzyjemnościach, a pobiegłam do wet. na drugi dzień po tym jak zauważyłam krew w kupie. Też wymiotowała pianą, różową.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A ile takie badania kosztują?[/QUOTE]
[QUOTE]I ile wydalas na leczenie psa?[/QUOTE]
Czy dla Ciebie pies to jeden wielki wydatek?! Aż się we mnie wrze! Zignorowali - i będzie wracać, aż do czasu, kiedy sprawa nie zostanie zakończona. Traktujesz swojego psa jak "10 latka, u którego za chwilę wystąpi śmierć" - tak to odebrałam.
I teraz siedzisz i pytasz o leczenie, a powinnaś siedzieć u weta ... :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='odi_punia']Wiedziałam że zaraz jakas osoba tak napisze ;/ Mam 15 lat wiec nie mam na to wpływu bo nie zarabiam. I nie pojade sama o 21 do weterynarza ;/[/QUOTE]

Rodzice Twoi widza ,ze z pies jest chory i nie jada do wet?To ze ma 15 lat nie swiadczy ,ze musi oddawac stolce z krwia ,czy wymiotowac .czy pies jest systematycznie szczepiony?
czy pies ma zdrowa watrobe i trzustke?na to pytanie odpowie tylko wet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']To ze ma 15 lat nie swiadczy ,ze musi oddawac stolce z krwia ,czy wymiotowac [/QUOTE]

to ona ma 15lat, nie pies;)

Swoją droga mam nadzieje, że nie piszesz bo już jesteście poza domem..w drodze do weta. Chyba rodzice przez 10lat zdołali na tyle polubić tego pieska, żeby zgodzić się na zawiezienie do weta, kiedy sytuacja naprawdę tego wymaga...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...