Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 70
    Przegląda
    Bydgoszcz

Domyślnie Potrzebny Vetmedin 5mg

Witam.Potrzebuję Vetmedin 5mg dla mojego chorego staruszka...
    Mój Misiu musi je zażywać dwa razy dziennie..a to jak dla mnie duży koszt bo jedna tabletka u mojego weterynarza kosztuje 3zł...
    Zrobię wszystko żeby mu je kupić ponieważ odkąd je bierze jest jak nowo narodzony...a przed tym straciłam już wiarę że będzie lepiej dlatego zwracam się do Was...może jest ktoś kto ma te tabletki a są mu już nie potrzebne i chce je odsprzedać taniej niż woła nasz weterynarz...byłabym wdzięczna.
    Pozdrawiam

Domyślnie

witam, ja też poszukuję
    Vetmedin 5mg
    zapraszam na www.forum.bassety.net 694 409 059

Domyślnie

Witam
    chciałabym bardzo serdecznie podziękować Anonimowemu Panu za leki jakie wczoraj otrzymałam.
    Piszę w temacie Gucia, bo podczas rozmowy telefonicznej zaprosiłam Pana do tematu Gucia.
    A o moich poszukiwaniach leku Pan dowiedział się z dogo, gdzie też pytałam o leki.

A więc zadzwonił do mnie przemiły Człowiek, któremu niedawno odszedł piesek, który chorował podobnie jak Gucio na serce. Pan zaopatrzył się wcześniej w większą porcję leków, a teraz zostały tylko leki
    Pan nie chce pieniędzy, chce aby Guciowi pomogły.
    Ja nie ukrywam, że ten dar odciąży bardzo mój budżet domowy.

Leki jakie otrzymałam to Vetmedin, Lotensin i furosemid - wszystkie z długim okresem przydatności.

Jeszcze raz Panu z całego serca dziękuję w imieniu swoim i Gucia.
    Pozdrawiam Pana serdecznie.

podziękowałam również w temacie Gucia
    http://forum.bassety.net/viewtopic.php?p=95943#95943

Domyślnie

Mam do oddania 14 tabletek Vetmedin 5mg, 1,5 opakowania karsivan 50mg, 1 opakowanie 30 tabletek, drugie 22 - Furosemidu 40mg i 26 tabletek Verospironu 25mg. Wszystkie tabletki ważne są do 2013 i 2015 roku. Mój doberman chorował na kardiomiopatię rozstrzeniową od stycznia tego roku, dostawał właśnie te leki, które jak widać przedłużyły mu życie o 8 miesięcy (odszedł wczoraj), choć weterynarze nie dawali takich szans. Jeśli komukolwiek mają pomóc, choćby o kilka dni przedłużyć życie pieska, oddam je bez żadnych kosztów, wiem, że mój Baronik tego by sobie życzył. Proszę pisać na [email protected]

Przegląda
    mazowieckie-Renata5

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jecia Zobacz posta
    Mam do oddania 14 tabletek Vetmedin 5mg, 1,5 opakowania karsivan 50mg, 1 opakowanie 30 tabletek, drugie 22 - Furosemidu 40mg i 26 tabletek Verospironu 25mg. Wszystkie tabletki ważne są do 2013 i 2015 roku. Mój doberman chorował na kardiomiopatię rozstrzeniową od stycznia tego roku, dostawał właśnie te leki, które jak widać przedłużyły mu życie o 8 miesięcy (odszedł wczoraj), choć weterynarze nie dawali takich szans. Jeśli komukolwiek mają pomóc, choćby o kilka dni przedłużyć życie pieska, oddam je bez żadnych kosztów, wiem, że mój Baronik tego by sobie życzył. Proszę pisać na [email protected]
    Jecia,bardzo potrzebny jest nam karsivan dla pieska z tego wątku http://www.dogomania.pl/threads/205382-Nestor-niewidomy-staruszek....ju%C5%BC-u-Reni-w-dt!-prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach.
    Jeżeli mogłabyś odstąpić,to byłybyśmy bardzo wdzięczne

Przykro mi z powodu Twojego psiaka
    Znam ten ból,bardzo dobrze znam....

Domyślnie

Niestety nie udało mi się rano wysłać karsivanu zrobiłam to dopiero po południu, ale mimo wszystko chcę poinformować, że został już wysłany i jednocześnie sprostować, że błędnie napisałam 1,5 opakowania. Chodziło mi o 1,5 listka to jest niecałe opakowanie, mam jednak nadzieję, że i to się przyda. Zostało mi zatem 14 tabletek Vetmedin 5mg 1 opakowanie 30 tabletek, drugie 22 - Furosemidu 40mg i 26 tabletek Verospironu 25mg.

Domyślnie

Jeciu, a czy ja mogę prosić o Vetmedin

Domyślnie

Jeciu musieliśmy odstawić furosemid, w zamian ma Spironol
    strasznie lał po furosemidzie, nie wytrzymywał do wyjścia na dwór
    Bardzo Ci dizękuję, już podaję na pw adres.

Domyślnie

Jeciu Kochana
    odebrałam przesyłkę
    z lekami dla Guciolka
    bardzo, bardzo dziękuję
    i Gucio też dziękuje

Przegląda
    Pojezierze Drawskie

Domyślnie

nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez Inez de Villaro ; 24-10-2011 o 11:10

Domyślnie

Inez a za jaką cenę chcesz odstąpić vetmedin 5m - 170 tabletek ?

Przegląda
    Pojezierze Drawskie

Domyślnie

Napisz mi maila. Na dogo ostatnio nie bywam często

Domyślnie

ok wysłałam e-maila

Domyślnie

Witam. Miałam zakładać wątek na forum miau, ale koleżanka uświadomiła mnie, że przecież tutaj będzie szybszy odzew. Pozwolę podpiąć się pod ten wątek, bo chodzi właśnie o Vetmedin. Mam do odsprzedania 51 tabletek w oryginalnym opakowaniu. Niestety moja Sarcia odeszła we wrześniu, a leki były właśnie zakupione dla niej. Jest to Vetmedin 5mg w oryginalnym opakowaniu, data ważności 02.2013. Leki kupowałam u weterynarza za niemałą sumę.
    Może komuś jest ten lek potrzebny. Jeśli tak, zainteresowanych proszę o kontakt na maila [email protected]

Domyślnie

Ja chętnie odkupię vetmedin 2,5mg lub 1,25mg. Potrzebuję go dla małej sunieczki Myszki, jak myślałam po wielu ciężkich chorobach wyszła wreszcie na prostą, niestety myliłam się. Teraz doszła choroba serca. Sunia jest u mnie na "wiecznym" tymczasie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maueczarne Zobacz posta
    Witam. Miałam zakładać wątek na forum miau, ale koleżanka uświadomiła mnie, że przecież tutaj będzie szybszy odzew. Pozwolę podpiąć się pod ten wątek, bo chodzi właśnie o Vetmedin. Mam do odsprzedania 51 tabletek w oryginalnym opakowaniu. Niestety moja Sarcia odeszła we wrześniu, a leki były właśnie zakupione dla niej. Jest to Vetmedin 5mg w oryginalnym opakowaniu, data ważności 02.2013. Leki kupowałam u weterynarza za niemałą sumę.
    Może komuś jest ten lek potrzebny. Jeśli tak, zainteresowanych proszę o kontakt na maila [email protected]
    Maueczarne, jestem zainteresowana tym lekiem. Potrzebuję go dla mojego tymczasa Anatolka. Już piszę do Ciebie e-mail.

Przegląda
    Goleniów

Domyślnie vetmedin 5 mg

Pilnie potrzebuję Vetmedin 5 mg dla mojego owczarka niemieckiego , ma zaawansowaną niewydolność krążenia z powodu niedomykalności zastawki mitralnej. Doataje 4 tabl na dobę, to dużo kosztuje. Może ktoś ma lek do odsprzedania taniej niż 2 zł za tabletkę

Domyślnie

to faktycznie, dużo Cię to wynosi, skoro aż 4 tabletki musi przyjmować. Gustaw bierze dwie dziennie.
    No niestety u nas cena w granicach 2 zł jak piszesz.
    Farmaceuci mogliby zejść z ceny tego leku. Droższy jak dla ludzi.
    Ale od kiedy Gustaw przyjmuje Vetmedin ustąpiły duszności, kaszel, chrząkanie i odżył, więcej się bawi, biega
    Życzę powodzenia i zdrówka dla owczarka

Domyślnie

Ja mam 51 tabletek. Sporo za nie zapłaciłam, bo kupowałam po 3zł. Mogę zejść do 100zł. Niżej niestety nie, bo jestem teraz bez pracy i muszę jakoś sobie radzić

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maueczarne Zobacz posta
    Ja mam 51 tabletek. Sporo za nie zapłaciłam, bo kupowałam po 3zł. Mogę zejść do 100zł. Niżej niestety nie, bo jestem teraz bez pracy i muszę jakoś sobie radzić
    Kasiu, wysłałam Ci wiadomość e-mail. Zajrzyj proszę do skrzynki.

Domyślnie

Zerknęłam, odpisałam. Niech psinek zdrowieje

Unhappy Potrzebny Vetmedin 5mg - tanio odkupie

witam, potrzebuję lekarstwo dla mojego 12-letniego psa chorego na serce - dawka dzienna 2x 5mg - jesli ktoś ma zbyciu odkupię tanio - pilnie

Domyślnie

U mojego weta kupuję po 2zł/szt. Jeśli by Ciebie interesowało to mogę Ci kupić i wysłać.

Domyślnie

Witam, dziękuję - jesli nie zatwie nic w ciągu tygodnia dam znać - dziekuję za pomoc

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów