Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: gdzie kupić

Domyślnie gdzie kupić

gdzie kupić karmę 1st choice

Przegląda
    Zabrze

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olka12 Zobacz posta
    gdzie kupić karmę 1st choice
    W sklepie internetowym np.tu

Od października jestem na dogomanii z doskoku.

Domyślnie

a jeszcze gdzie?????????????????????????????

Przegląda
    Zabrze

Domyślnie

Możesz popytać weterynarza gdzie kupić,może w jakichś sklepach z produktami dla zwierząt,klinikach weterynaryjnych.
    Tu jeszcze jeden ze sklepów internetowych w ktorym jest ta karma...

Od października jestem na dogomanii z doskoku.

Domyślnie

można w Kakadu ( ale jest drogo) , ja kupuję w zoologu na Madalińskiego w Wawie

Domyślnie

Ja ostatnio kupowalam w Gdańsku, w Okazie i polecam bo fajny, duzy sklep, ma spokojnie mozna sobie wybierac

Domyślnie

ja pierwszy worek kupiłem na wystawie psów na próbę, potem bez kłopotu znalazłem w sklepie.
    Czasami maja promocje tak jak np. tutaj: http://www.facebook.com/1stChoice.Super.Premium

Domyślnie

Ja polecam sklep, w ktorym sama kupuje. Maja dobre ceny na pare karm, m.in 1st choice http://keko.pl/pl/psy_karmy-dla-psow?&page=9 . ja jeszcze kupuje u nich trouveta, czasem royala no i biomill dla kotow. Jesli chodzi o koty to jeszcze na cats besta maja dobre ceny, na zwirek. no i nie ma problemu z dostawa, nie myla produktow, co jest dla mnie mega wazne. Polecam. Ale mozesz posprawdzac tez inne sklepy, moze gdzies maja jeszcze teniej

Domyślnie

No, niestety dystrybucja jest do du....
    Lepiej kupić inną karmę

Domyślnie

1st Choice można kupić w naprawdę wielu sklepach stacjonarnych i internetowych bez najmniejszego kłopotu.

Przegląda
    Grodzisk Maz.

Thumbs up karma

.. nie wiem gdzie mieszkasz ale ja kupuje w w-wie ul. slupecka 1 i mam ta wygode bo wlascicielka mieszka w pruszkowie i do grodziska przywozi mi bez zadnego problemu i dodatkowych kosztow a na dokladke kobietka zawsze jest usmiechnieta Jeden telefon i w tym samym dniu albo nastepnego mam karme u siebie Konczy mi sie teraz 1st choice i zdecydowalem sie na pronature Jestem zadowolony z 1st choice ale mojemu psiakowi juz sie znudzila i chce zobaczyc jak zareaguje na nowa

Domyślnie

ja tez nie mam najmniejszego kłopotu żeby kupić 1stchoice - a to co zauważyłem firmy które maja go w ofercie to profesjonalne i sympatyczne osoby.

Nie znałem sklepu na Słupeckiej ale sobie tam podjadę przy okazji.

Domyślnie

Wszystko jest kwestia budżetu jaki posiadasz na zakup karmy,oraz czy zależy Ci na zdrowiu psa. Można kupować byle jakie karmy ,ale po jakimś czasie wszystko wychodzi. Ja kupuję karme 1st Choice z suszonym mięsem z kurczaka,własnie tutaj
    http://zarciedlapupila.pl/item.aspx?...7b&pageIndex=1 bardzo smakuje mojemu maltańczykowi.

Domyślnie

ja polecam w miauhau.com duży wybór karm różnych firm i tej również- są różne rodzaje i szybka przesyłka

Domyślnie

zaciekawiło mnie to miauhau.com faktycznie ciekawe karmu tutaj mają, niektóre widzę pierwszy raz na oczy i spory wybór 1choice chyba się skuszę - widzę też całkiem ciekawe przysmaczki na bazie kurczaczka, niami, to moje pieski uwielbiają

właśnie dlatego polecam ostatnio jeszcze karma trovet w miauhau się pojawiła, chyba jest to alternatywa dla royal canin tak mi się wydaje ....

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów