Jump to content
Dogomania

Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!


Recommended Posts

MANIEK
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6cVz24emO5s/TdagN274H_I/AAAAAAAAMgU/JMoXpM-EBbs/s512/DSC05375.JPG[/IMG]
Kupa strachu, minimum 1,5 roku w schronisku....NIEWIDZIALNY...
Schowany w budzie albo za nią, nieśmiało podchodzący do krat, odganiany przez towarzyszy niedoli, gryziony, z chorą łapą, zdominowany przez silniejszych i bardziej przebojowych.
[B]MANIEK W KOŃCU WYGRAŁ LOS NA LOTERII![/B]
Jakimś cudem zauważyła go Matka Ulvhedinn Od Najbardziej Okaleczonych.
Pomocy potrzebuje i Maniek i Ulv. Wszyscy ją znacie i wiecie jaka gromadę ma w domu, nie jestem pewna czy jest tam chociaż jedno zdrowe futro (no chyba że Ulv do futer zaliczymy)


Maniucha Ulv wypatrzyła na wątku niewidzialnych: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209641-Psy-niewidzialne[/URL]...
[B]Maniek potrzebuje pieniążków na:[/B]
Kastracja
Dokładna diagnoza chorej nogi
Ewentualna operacja po diagnozie
[B]Ulv potrzebuje:[/B]
Karmy dla Mańka i reszty
Pieniążków
WSPARCIA DUCHOWEGO
I KAŻDEGO INNEGO!

[B][SIZE=3]Banerek dla Mańka od [COLOR=red]Paulina_mickey[/COLOR][/SIZE][/B]:loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210493-Niewidzialny-Maniek-kolejna-kaleka-u-Ulvhedinn%21%21%21-Wsparcie-potrzebne%21%21%21"][IMG]http://i1196.photobucket.com/albums/aa418/HappyGarden/Banerki/maniek.jpg[/IMG][/URL]


[B]Są już pierwsze relacje od Mańka i czekamy na więcej:)[/B]
"Hej. Zabrała mnie!
W aucie było całkiem spoko, a w domu jest .... no dziwnie. Kupa kotów. I są suczki, całkiem fajne (tylko trochę powarkują, jak je zaczepiam). Smaka dała. Schody są do bani!!!!!! Za to kocyk jest fajny.
Ale to wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że ta duża wzięła mnie i UPRAŁA!!!!! Uprała!!!! W wodzie z mydlinami!!!!! Cały mój zapach, starannie kolekcjonowany poszedł sobie (a ona narzeka że dalej śmierdzę- pewnie, że śmierdzę, szamponem śmierdzę!!!!!!). „


„Hej!. Schody są jednak całkiem w porządku i nie gryzą.....
Za to Lalka gryzie. Nie żeby bardzo, ale nie chce się dać powąchać. Krę można czasem powąchać, a Piki robi duzo hałasu.
Duża mówi, że mam nie bzykać, a co ja jestem, pszczoła? Aha i jeszcze mówi, żebym nie obsikiwał mebli, no a jak mam pokazać, że tu mieszkam.... Duża się odgraża, że mi jajka zabierze :-( I jeszcze nogę chce mi naprawiać? Czy ja wyglądam na auto, żeby mnie naprawiać? Sama niech sobie idzie do mechanika, o!
Żarcie jest spoko, tylko nie wiem, po co do dobrej puszki wmieszała jakieś głupie kulki.
Szczeniak jest głupi!!!!! „


„Cześć!!!
Doszedłem do wniosku, ze duża jest w porządku, ale nie wiem czemu się czepia, że znów obsikałem szafę..... za to szybko jej przechodzi jak zrobię ładną minę i podam łapę ;-)
Dzis zrobiłem siku na spacerze (musiałem podlać ten krzak, bo tam już było dużo podpisów) i wtedy duża mnie chwaliła. Nie łapię, tu sik i tu sik, więc o co jej chodzi? Z kupy w krzakach tez się ucieszyła- dziwne nie?
Na zewnątrz jest dziwnie, strasznie dużo ludzi i psów, i zapachów. I wogóle dużo chodzimy, ciekawe po co? Ale nie narzekam, bo to jest ciekawe i oglądam i wącham sobie różne nowe rzeczy.....
Aaaa, wiecie, odkryłem, że duża ma bardzo wygodne legowisko :smile: Mówi na to łóżko..... Śpię sobie tam razem z Piki i Lalką, a w nocy z dużą. Duża nas wcale nie wygania, a potem jeszcze włażą koty. Koty są w porządku.”

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Na maniowe konto wpłynęło:[/B]

od "krotoszyniaków" 100zł
Bazarek cegiełkowy 40zł
Bazarek Nikaragua 20zł
Bazarek Iskra 30zł
wsz.mający bazarek 50zł
Korenia 34zł
Bazarek Nikaragua 60zł
-----------------------------
Razem 334złzł
operacja Mańka 525zł
----------------------------
na minusie 191zł

Avaloth +30zL
bazar Terierfanka 93zł +131zł
po Kapselku +18zł
bazar bros +30zł
-------------------------
na plusie +90zł

operacja -380zł
---------------------------
[B]na minusie -290zł[/B]

Edited by stonka1125
Link to comment
Share on other sites

A może by nam ktoś zrobił ładny banerek?


Od Mańka:

Czeeśc!!!!!
Słuchajcie powiedzcie tej dużej, że uczciwe psy nie jedzą kulek!!! Kulki są do bani. Puszki lepsze, a jeszcze lepszy kurczaczek ;) Spacery są coraz fajniejsze, spotykam dużo psiaków, niektóre są miłe, a niektóre na mnie warczą. Ja nie warczę.
Łóżko jest super!!! I można dać buziaka dużej i położyć się na jej poduszce, o!
Koty są śmieszne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...