Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
    Przegląda
    Szczecin

Domyślnie Szelki do biegania przy rowerze. Które?

Mam problem. Planuje zacząc uczyć Tazza biegania przy rowerze i pojawił mi się problem Jaki rodzaj szelek

Jest tyle rozmiarów, ze zgłupiałam które będa najlepsze a moze to bez różnicy... Jedyne co mi się wydaje to to, ze nie powinna to byc obroża

prosze o pomoc.

Rodzaje szelek które znalazłam u wujka G.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Bardzo proszę o pomoc bo zwariowałam

Domyślnie

ja też chętnie poczytam, bo też mam zamiar uczyć małego chociaż dopiero jak skończy rok, ale wole wiedzieć o co cho
    ale mi się wydaję, że szelki obojętne byle by był ten taki uchwyt łączący rower z psem

Przegląda
    Szczecin

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez klaudusia0219 Zobacz posta
    ja też chętnie poczytam, bo też mam zamiar uczyć małego chociaż dopiero jak skończy rok, ale wole wiedzieć o co cho
    ale mi się wydaję, że szelki obojętne byle by był ten taki uchwyt łączący rower z psem

no ja juz totalnie zgłupiam stąd moje pytanie chociaż na początku to go raczej nie przypne od razu do roweru

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Saththa Zobacz posta
    no ja juz totalnie zgłupiam stąd moje pytanie chociaż na początku to go raczej nie przypne od razu do roweru
    mogłoby to się źle skończyc i dla Ciebie i dla roweru i Tazza

Przegląda
    Szczecin

Domyślnie

mogłoby to się źle skończyc i dla Ciebie i dla roweru i Tazza

No właśnie. Zresztą ostatnio spotkałam Panią z pieskiem który nie miał jakiś 10 cm tylnej łapy. Okazało się, ze się wplątał w szprychy I się trochę wystraszyłam.

Domyślnie

No właśnie. Zresztą ostatnio spotkałam Panią z pieskiem który nie miał jakiś 10 cm tylnej łapy. Okazało się, ze się wplątał w szprychy I się trochę wystraszyłam.
    auuuu !!!!!!!!!!

Przegląda
    Szczecin

Domyślnie

auuuu !!!!!!!!!!

No właśnie heh.

Domyślnie

Podobno najlepsze norweskie, czyli numer 1, na pewno nie numer 3. Mogą też być guardy - moja czasami biegała przy rowerze w nich (numer 2) .

Przegląda
    Sopot/Olsztyn

Domyślnie

Norweskie muszą być bardzo dobrze dopasowane, aby nie blokowały ruchu przednich łap. Ja bym poleciła guardy MM.

Domyślnie

Wg. mnie najlepsze będą te z numerem 2. O ile pies będzie biegał obok roweru, a nie go ciągnął.

Przegląda
    Szczecin

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Korenia Zobacz posta
    Podobno najlepsze norweskie, czyli numer 1, na pewno nie numer 3. Mogą też być guardy - moja czasami biegała przy rowerze w nich (numer 2) .
    Dziekuję. W sumie to ja słyszałam, ze ten krój szelek nr 3 jest do ***y. A wrzuciłam bo mi G. wyskoczyły
    Cytat Zamieszczone przez Squ Zobacz posta
    Norweskie muszą być bardzo dobrze dopasowane, aby nie blokowały ruchu przednich łap. Ja bym poleciła guardy MM.
    Dziękuję za odpowiedź.
    Cytat Zamieszczone przez HelloKally Zobacz posta
    Wg. mnie najlepsze będą te z numerem 2. O ile pies będzie biegał obok roweru, a nie go ciągnął.
    Pies ma biegac przy rowerze a nie go ciągnąć oczywiscie.

Domyślnie

Dziekuję. W sumie to ja słyszałam, ze ten krój szelek nr 3 jest do ***y. A wrzuciłam bo mi G. wyskoczyły
    U mojej to jeden hamulec Amy i szłam sobie z nimi i ze smyczą, a ona obok i jeszcze strasznie jej wytarły sierśc, ja zupełnie ich nie polecam

Przegląda
    Szczecin

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Korenia Zobacz posta
    U mojej to jeden hamulec Amy i szłam sobie z nimi i ze smyczą, a ona obok i jeszcze strasznie jej wytarły sierśc, ja zupełnie ich nie polecam
    Dziekuję za opinię

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Duffel biega przy rowerze w szelkach norweskich i najlepiej się sprawdzają. Mieliśmy też guardy z Manmata i niestety nie polecam, strasznie się przekręcały.

A jeśli chodzi o uchwyt do roweru, to nie jest konieczny, wystarczy zwykła smycz

Przegląda
    Szczecin

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ewa&Duffel Zobacz posta
    Duffel biega przy rowerze w szelkach norweskich i najlepiej się sprawdzają. Mieliśmy też guardy z Manmata i niestety nie polecam, strasznie się przekręcały.

A jeśli chodzi o uchwyt do roweru, to nie jest konieczny, wystarczy zwykła smycz

Dziekuję za podpowiedz To znaczy ze jednak moge kupić mu te szelki

Domyślnie

Dziekuję za podpowiedz To znaczy ze jednak moge kupić mu te szelki
    Tylko norweskie trzeba dobrze dobrac najlepiej robic na miare (dogstyle, activdog, taks, inne)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów