Strona 1 z 16 1234 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 390

Exclamation Toja..odebrana w okropnym stanie! 6 szczeniąt w ds, TOMI WRÓCIŁ zdj str 14! POMOCY !!

Ponad rok temu dzień jak co dzień na jednej z podkieleckich wsi.. kto zna okolice woj świętokrzyskiego ten wie, że sytuacja bezdomnych zwierząt jest dramatyczna..nikogo kundle nie obchodzą. w całym woj nie ma nawet schroniska.
    Sunia oczywiście w chwili znalezienia była wychudzona i wycieńczona, po długich staraniach opiekującej się nią Mortes udało się wreszcie znaleźć dom, wszystko zapowiadało się świetnie - pani na wysokim poziomie, zgadzała się na wszelkie warunki umowy, zapraszała na wizyty, które zresztą się odbywały..sielanka trwała zaledwie rok...

Toja nie mogła zostać wysterylizowana na miejscu ze względu na swój stan zdrowia, a także brak odpowiednich warunków do przechowania jej po zabiegu..w domu obecny był również pies rezydent dlatego też Mortes kilkakrotnie umawiała sterylke u zaprzyjaźnionego weta proponowała transport, ale pani ciągle z różnych względów przekładała..

Kilka dni temu okazało się, że kobieta ma dość poważne problemy ze sobą i swoją psychiką W ogóle przestała dbać o psy, nie chciała na teren posesji wpuścić nikogo, dopiero przy asyście policji i jeszcze dwóch ” dobrych dusz” cudem udało się wejść do domu i odebrać Toje. Na miejscu psy były bez wody, jedzenia, brodzące we własnych odchodach..

Jak się okazało Toja się oszczeniła co było niestety kwestią czasu... maluchów jest 7..z tak liczną gromadką nie było kompletnie co zrobić, hotelik kosztowałby fortunę, a Mortes i tak już jest okropnie zadłużona.. w związku z tym cała rodzinka ma tymczasowe miejsce pobytu w przytulisku w Harbutowicach, ale jest to rozwiązanie bardzo tymczasowe na raptem 2-3 tyg.

Weterynarz stwierdził ze małe są w niezłej kondycji , gorzej z mamą. Jest wychudzona i grozi jej odwapnienie...

Potrzeby są ogromne Toje po wydaniu szczeniąt i doprowadzeniu do ładu trzeba wysterylizować, a dodatkowo wszystkie psy zaszczepić!
    Póki co towarzystwo zostało odrobaczone i odpchlone.

nr konta do wpłat:
    Konta uzyczyła nam zaprzyjazniona fundacja :
    Nr 78 1240 1431 1111 0010 2861 7753
    Przytulisko Harbutowice
    Fundacja im. Bozenny Chechlińskiej
    ul.Lubelska 12/10 , 30-003 Krakow

NIP 677 232 97 14 koniecznie z dopiskiem "dla Toi i szczeniąt"
    lub "dla Tajgera"

kontakt ws adopcji :
    698-024-294,
    [email protected] (Mortes)
    602-792-923, [email protected] (p.Wiesia)
    [email protected]

a oto i Toja:

Ostatnio edytowane przez ewelinka_m ; 31-10-2011 o 15:28

Domyślnie

szczeniąt jest 7- 4 pieski i 3 suczki, są już odrobaczone mają ok 4 tyg, docelowo powinny być mniej więcej do kolana.

Tomi: niestety wrócił z adopcji!!

obecnie wygląda tak:

+tekst do ogł:
    Medor to 4-miesieczny szczeniaczek średniej wielkości który wrócił z adopcji bo znudził się ludziom . Bardzo tęskni za swoimi dotychczasowymi właścicielami i żle znosi pobyt w hoteliku dla zwierząt.Do tej pory mieszkał w bloku i jest nauczony czystości. Jest odrobaczony, odpchlony i ma wszystkie szczepienia. Lubi dzieci ,inne psiaki i bardzo ładnie zachowuje się w czasie jazdy samochodem. Medor szuka odpowiedziałnych ludzi i dobrego domu Może tym razem uda się psiakowi i nikt go już nie odda .Proszę o przemyślane decyzje bo to bardzo wrażliwy piesek i gdy się już przywiąże do człowieka to bardzo żle znosi porzucenie. Telefon w sprawie adopcji : 698 - 024 - 294

Tobiś: już w nowym domku!

Ostatnio edytowane przez ewelinka_m ; 31-10-2011 o 15:27

Domyślnie

Tofik: jedzie do ds po 15 sierpnia!

Ostatnio edytowane przez ewelinka_m ; 24-07-2011 o 18:50

Domyślnie

Tolek: już w nowym domku!

Ostatnio edytowane przez ewelinka_m ; 24-07-2011 o 18:49

Domyślnie

Trusia najmniejsza suczka już w nowym domku!

Tunia sunia z dłuższym włosem jedzie do ds po 16 sierpnia!

Ostatnio edytowane przez ewelinka_m ; 30-07-2011 o 17:45

Domyślnie

TOLA – suczka jasniejsza od Tuni , z dłuższym włosem już w nowym domku!

Ostatnio edytowane przez ewelinka_m ; 04-08-2011 o 22:25

Domyślnie

Toja to suczyna o wspaniałym charakterze. Nie jest suczką zaczepną czy agresywną. Dobrze dogaduje sie ze wszystkimi psami. Gdy jakiś pies wykazuje agresję to ona sie wycofuje.To taka spokojna, delikatna psina.Proszę o pomoc w znalezieniu dla niej i jej potomstwa dobrych domów. Jestem jej to winna...

Domyślnie

w imieniu Mortes a także przedewszystkim gromadki bardzo prosimy o pomoc

ja ze swojej strony deklaruje zrobienie szczeniętom dziś pakietu ogłoszeń

Domyślnie

ewelinka_m zrobiłaś to pięknie )) W imieniu psiaków dziękuje...

Domyślnie

Zajrzyjcie również do Moruska będącego pod opieką Mortes...jemu niebawem także kończy się dt
    http://www.dogomania.pl/threads/2087...-prosi-o-pomoc!

a także w pilnej potrzebie jest Tajger

Tajger to piękny, 2-letni husky - ofiara nietrafionego prezentu.Została nim obdarowana rodzina, która nie była przygotowana na psa i chyba wcale go nie chciała. Dopóki piesek był mały, wszyscy chętnie się z nim bawili, ale gdy urósł, zaczął przeszkadzać rodzinie. O losie Tajgera Mortes i gabrysia2424 dowiedziały się (jak to w życiu bywa) przez przypadek.
    Tajger został umieszczony w psim hotelu , gdzie miesięczny koszt jego pobytu to 450 zł.
    Jest to dla dziewczyn bardzo duża kwota i nie są w stanie same pokryć takich kosztów
    Na pierwszy miesiąc ta suma została pożyczona od rodziny. Ale co będzie dalej...? Idą wakacje , więc o dom dla niego będzie bardzo trudno...

proszę również o pomoc dla tych psiaków może wspólnymi siłami uda nam się odciążyć nieco Mortes i gabrysie2424! a może ktoś mógłby napisać do dziewczyn zajmujących się adopcjami haszczaków ?
    Ostatnio edytowane przez ewelinka_m ; 14-07-2011 o 15:50

Przegląda
    Kielce

Domyślnie

O matko, jako cudna gromadka! Wieczorem zrobie im allegro na kilka wojewodztw

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Linssi Zobacz posta
    O matko, jako cudna gromadka! Wieczorem zrobie im allegro na kilka wojewodztw
    dzięki Linssi
    ja jak tylko wrócimy z kolejnej naszej psiowej eskapady siądę do ich ogłoszeń
    Ostatnio edytowane przez ewelinka_m ; 14-07-2011 o 15:51

Przegląda
    świętokrzyskie

Domyślnie

Ja chyba juz nie ogarniam. Nie wiem juz na co bazarek robic....

Przegląda
    Kielce

Domyślnie

Bardzo prosimy o pomoc dla mamuśki i szczeniorków i reszty psiaków.

Domyślnie

Slicznie proszę na Toje i maluchy...

Przegląda
    krakow

Domyślnie

Cześć kochane, znowu tyle nieszczęść na czterech łapach...Oczywiście czytałam na bieżąco o Toi i reszcie. Ewelinka, dzięki ze pomagasz tak wspaniałym ludziom, tyle robiącym dla zwierząt...Rozsyłam gdzie się da i pytam wszędzie. Przecudo ta mama!

Domyślnie

Sorry,że się wtrącam,ale tego Husky może możnaby ,,podrzucic,,pogotowiu adopcyjnemu Husky?
    A te 7 szczeniaków skojarzyło mi się z piosenka,,7 dziewczat z Albatrosa,,-sorry..Siedem nikomu nie potrzebnych psów..Ech..
    Waldek

Przegląda
    Tychy

Domyślnie

Weszłam tu przypadkiem.

Założyłam wątek Tajgerowi na haszczym forum.
    Są tam wspaniałe osoby, które czasami czarują cuda z domkami, może coś pomoże
    Tylko więcej szczegółów by się przydało...

http://forum.shusky.pl/viewtopic.php?p=82345#82345

Chociaż tyle mogę zrobić
    "husky to nie pies, to styl życia"

Domyślnie

dzięki wszystkim za pomoc, waldi481 jeśli masz taką możliwość prosze podrzuć do dziewczyn z pogotowia Tajgera! ja jeszcze tez za chwilkę go porozsyłam..

to wieści z hoteliku na jego temat:

Tajger to bardzo spokojny, bezkonfliktowy pies, nie zaczepia innych zwierząt. Jak na razie ignoruje również koty. Na pewno nie nadaje się do kojca. Najlepszym dla niego miejscem jest dom z ogrodem, gdzie mógłby swobodnie i do woli biegać. Bardzo lubi się tulić do człowieka i uwielbia głaskanie. To bardzo mądry pies.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kirke69 Zobacz posta
    Weszłam tu przypadkiem.

Założyłam wątek Tajgerowi na haszczym forum.
    Są tam wspaniałe osoby, które czasami czarują cuda z domkami, może coś pomoże
    Tylko więcej szczegółów by się przydało...

http://forum.shusky.pl/viewtopic.php?p=82345#82345

Chociaż tyle mogę zrobić
    Wielkie dzięki za pomoc ,bo jeszcze wtedy kiedy zostałam poproszona o interwencje w sprawie Tajgera dzwoniłam do fundacji hasky (tel.otrzymałam od dogomaniaczki) i mówiłam ,ze jest Hasky w okropnych warunkach i ludzie chętnie się zrzekną do niego praw ale mi nie pomogli. Nie mogłam go zabrać do krakowskiego schroniska bo on był z poza gminy ,a nie moge sponsorować wszystkich psów ktore odbiore lub znajde w hotelu, a pies jest z gminy Wieliczka i trafiłby do Nowego targu wiec musiałby zostac w niby kojcu w którym sie nie mógl ruszac i przypiety dodatkowo łancuchem ,a od dawna nikt z nim nawet na spacer nie wychodził.
    Na całe szczęście dziewczyny które poprosiły o interwencje również poprosiły o jego zabranie ale teraz musza płacić za hotel.

Domyślnie

Bardzo dziękuje za kazdą pomoc i zainteresowanie.

Domyślnie

kontakt w sprawie adopcji na mortez?

Domyślnie

Zakochałam się w Tofiku , trzymam kciuki za całą gromadkę
    Pomóż szczeniaczkom Velvet i Crazy, nie mają na karmę. Napełnij brzuszki Pomocy!!!!!!

tel. 513-618-091 lub 513-437-759

Domyślnie

haszczana podesle jutro w pracy,my mamy w dyminach jednego-kusego i jego adopcja zajmuja sie jacys ludzie spece od tej rasy-zadzwonie zapytam moze sie zainteresuja i pomoga szukac domu.
    [email protected] wyslijcie mi zdjecia maluchow powiesze w dyminach-u nas zostaly 3 i to suczki a pieskow szczeniorow nie mamy no i nasze sunie beda docelowo wieksze wiec jak cos to jak bede miala fotki to bede proponowac

Przegląda
    Kielce

Domyślnie

powiem tylko tyle...masakra u nas 2 husky, które nie mogą znaleźć domów...ten 3... mamuśka i szczeniaki cudne...ech

tej szczeniorce też kończy sie dt miała jechać do Cz-wy...ale ludzie się rozmyślili

http://www.dogomania.pl/threads/2102...nie-szuka-domu!

Strona 1 z 16 1234 11 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów