Jump to content
Dogomania

Zaginął Mastif Tybetański i Amstaf- wysoka nagroda


Saraswati

Recommended Posts

POMOCY !!!
W połowie listopada w okolicy m[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6466f13fb053f02.html[/IMG]iejscowości Gracze, woj. opolskie zaginęła:
2 letnia suczka rasy Mastif Tybetański ([U][B]Basanti[/B] [/U]Dewi Saraswati nr tatuażu 013 F) i 7 letni pies Amstaf ( [B][U]Iżik[/U][/B] ).
Dziewczynka o maści czarnej z podpalaniami brązowymi na łapkach i pysku, a chłopiec brązowy, prążkowany z białym krawatem na szyi i piersi oraz białymi znaczeniami na palcach. Oboje posiadają obroże.

Na powrót piesków czeka chore i załamane dziecko, które w towarzyszach zabaw widziało cały swój świat.

Zrozpaczeni właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu pupili i oferują [U][B]WYSOKĄ NAGRODĘ[/B][/U] dla znalazcy lub osoby, która choćby wskaże miejsce pobytu psiaków.
Również nasza hodowla dołącza się do prośby o pomoc.
Kontakt:
Aleksandra Tomas, 49-156 Gracze, ul. Kolonia Leśna 1, woj. opolskie
tel 791-813-260 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Zdjęcia piesków:
[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6466f13fb053f02.html[/IMG][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6466f13fb053f02.html[/URL]

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/941bd83fa7bce65a.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Warto umieścić w dziale psów zaginionych, bo tutaj są znalezione, albo do adopcji. Poproś moderatora o przeniesienie do odpowiedniego.

Warto również było by zamieścić o tym event na Facebooku i dać dużo ogłoszeń w miejscu zaginięcia + w internecie. I powiadomić wszystkie okoliczne schroniska i pozaglądać do okolicznych pseudo hodowli, ponieważ nigdy nic nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']wyślę tę informacje do znajomych, którzy mieszkają kilka wiosek dalej od Graczy. Sama też będę się rozglądała. Trzymam kciuki za pieski![/QUOTE]

Byłabym niezmiernie wdzięczna gdybyś wysłała tę informację do znajomych. Może te pieski zapuściły się dalej w okolicę i tam właściciele już nie dotarli. A tak jest nadzieja że ktoś je widział lub przygarnął .
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

powiadomiłam wszystkich znajomych z okolicy. Czy właściciele odwiedzili okoliczne kliniki weterynaryjne?? Może ktoś je przygarnął i wybrał się do weta? Schronisko opolskie jest powiadomione?? Ogłoszenia rozwieszane??? Mógł ktoś je ukraść?Biedne psiaki:(

Umieściłam wiadomość na fb fundacji Mali Bracia z Opola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']powiadomiłam wszystkich znajomych z okolicy. Czy właściciele odwiedzili okoliczne kliniki weterynaryjne?? Może ktoś je przygarnął i wybrał się do weta? Schronisko opolskie jest powiadomione?? Ogłoszenia rozwieszane??? Mógł ktoś je ukraść?Biedne psiaki:(

Umieściłam wiadomość na fb fundacji Mali Bracia z Opola[/QUOTE]

Dziękuję bardzo za wszystko.
Tak właściciele byli zostawić informację u wetów gdyby ktoś przyszedł z pieskami, a także u leśniczych i w schroniskach. Dali ogłoszenia ale na razie cisza :(
Może ktoś zabrał je sobie do domu i nie chce oddać lub jeszcze nie wie że ktoś je szuka, bo pieski ładne i zadbane, więc może się ktoś nimi zaopiekował.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='dexterka']Czy znalazły się pieski?[/QUOTE]

Z wielką ulgą przyjęłam niedawno wieść że jeden z piesków czyli Mastif Tybetański - suczka z mojej hodowli znalazła się 25 km od domu koczująca na polu przy stacji benzynowej. Trochę wygłodzona z dość dużą raną na nodze. Widocznie ktoś je trzymał a Basanti mając więcej siły uciekła rozdzierając sobie nogę . Niestety Amstaf nadal jest poszukiwany.
Jeszcze raz dziękuję serdecznie za okazaną pomoc i zainteresowanie .
Pozdrawiam
Magda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...