Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Domyślnie Pierwsze koszty szczepień szczeniaka ?

Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć w jakich granicach cenowych mieszczą się pierwsze szczepienia psa (labrador) ile około ilu tygodniowe szczeniaki powinno się szczepić ?
    Czyli ogólnie na jaką kwotę powinienem się przygotować.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fuksx Zobacz posta
    Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć w jakich granicach cenowych mieszczą się pierwsze szczepienia psa (labrador) ile około ilu tygodniowe szczeniaki powinno się szczepić ?
    Czyli ogólnie na jaką kwotę powinienem się przygotować.
    Wszystko zależy od miasta, zwykle ok. 30 zł. Szczenię powinno być najpierw dwukrotnie odrobaczone w odpowiednich odstępach czasu, a dopiero potem - też po upływie odpowiedniego czasu - zaszczepione. I powinien to zrobić hodowca.

Przegląda
    Puławy

Domyślnie

ls,wiesz jak jest-jesli psiak kupiony był bez rodowodu to raczej nikt nie"zawyża kosztów"szczepieniem,a może także i odrobaczeniem.
    fuksx-może być jak ls pisała,"u nas" pierwsze szczepienie kosztuje 40(nosówka parwo możliwość szczepienia od 4 tyg do 6-,potem 50 zł pięcioskaładnikowa-wszystko w odstępach 3-tyg,no i na końcu wścieklizna 25 zł(minimum 12 tyg życia)

Domyślnie

Tak tak, już się dowiedziałem u mnie w mieście koszt to 40 zł, a wścieklizna 30 zł. Odrobaczenie ok 6.

Dzięki za odpowiedzi

Przegląda
    Bielsko Biała

Domyślnie

Ja za mojego maltańczyka, przy drugim szczepieniu płaciłam 55zł teraz w wieku 12tygodni będzie miał ostatnie 3 i to będzie koszt około 55-65zł, a za kolejne max 4 tygodnie na wściekliznę i to jest koszt przynajmniej w BB około 2-0-30zł chyba będzie kosztowało z tego co pamiętam. Ale to wszystko zależy od jakości szczepionki i od miasta gdzie mieszkasz...

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów