Jump to content
Dogomania

Sonia (Kostka) wyciągnięta ze schroniska w Pawlowie ma wspanialy dom z ogrodem!!


emilia2280

Recommended Posts

11.04.2012 Sonia vel Kostka zamieszkala we wspanialym domu z ogrodem i drugá suniá rezydentká!!!
_____________________________________________________
Przeklejam z wydarzenia na FB:
[URL]http://www.facebook.com/events/326150160746525/[/URL]

Kostek ;)) choć w schronisku miał wpisaną płeć - samiec...okazał się być...dziewczynką:))) Teraz jest w DT dowożony do kliniki.Niedługo mamy nadzieję, pojedzie do hoteliku(zarezerwowany) do Krakowa i będziemy jej szukać domku...


12.01.2012:

... Kostka od dzisiaj zaczyna nowy etap: jest w hoteliku pod Krakowem ! Postanowiliśmy zmienić jej imię na Sonia :)


Zdjęcia: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150522593471014.425999.517611013&type=1[/URL]

POMOC DZIĘKI UPRZEJMOŚCI FUNDACJI KASTOR:

Konto do zbiórki udostępnia Fundacja KASTOR.

Chcemy zaznaczyć ze każda indywidualna wplata zostanie rozliczona wraz ze wszystkimi wydatkami - na naszej stronie internetowej w dziale "Sprawozdania" oraz oczywiście tutaj na wydarzeniu.

Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć akcję pomocy Kostkce udostępniamy fundacyjny numer konta bankowego:


PKO BP: 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542

dla zagranicy:
SWIFT (BIC): BPKOPLPW

paypal/e-mail:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

nasza strona internetowa:
[URL="http://www.fundacjakastor.org/"]www.fundacjakastor.org[/URL]

z dopiskiem: na Kostka

Fundacja KASTOR
ul. Siewna 23/23
31-231 Kraków

KRS: 0000397187
REGON: 122411830
NIP: 9452164992

=============

ROZLICZENIA:

[URL]https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnrpwAHmqWjKdGs3ZUs2SEVGWjFocldUc1E1dXlTQlE&hl=en_US#gid=1[/URL]

DZIĘKUJEMY!

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']hehe, Eluniu, czy mogé Cié prosic o kupienie pakietu u Catangel? Ja zawalilam Ogonka kilkoma psami, ale trzeba poczekac narazie.[/QUOTE]
Oczywiście tylko musze sie dowiedzieć co nieco o jej charakterze. Już trochu jest w hoteliku więc już coś o jej charakterze będzie można powiedzieć.
Jak zadzwonię to zaraz dam Ci znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A co tam w Pawłowie? Tylko po tę sunię pojechał ktoś, czy zrobił zdjecia, jakie są tam warunki itp. - to nadal Czarna Dziura na mapie schronisk!![/QUOTE]
Ania mówiła mi, że Sonia, wówczas jeszcze bezimienna, błąkała się w okolicach jej działki. Gdy straz miejska zwinęła Sonię i odstawiła do tego schroniska w Pawłowie, Ania pojechała tam za nią i ją wyadoptowała. Wtedy dołączyła do niej ta G.F. Ania nie robiła tam zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ania mówiła mi, że Sonia, wówczas jeszcze bezimienna, błąkała się w okolicach jej działki. Gdy straz miejska zwinęła Sonię i odstawiła do tego schroniska w Pawłowie, Ania pojechała tam za nią i ją wyadoptowała. Wtedy dołączyła do niej ta G.F. Ania nie robiła tam zdjęć.[/QUOTE]
Ale sie choć rozejrzały? nie ma śmiałka tam podjechać i wybadać sytuację.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ale sie choć rozejrzały? nie ma śmiałka tam podjechać i wybadać sytuację.......[/QUOTE]
Jakby na Twoje życzenie :)

Akcja schronisko w Pawłowie

[url]http://www.facebook.com/events/322218461133912/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Elu, Emi, jeśli sobie myślicie, że nie wyczaiłam wątku wraz z 1 postem... :razz:
Ładnie to tak się nie przyznać? :evil_lol:[/QUOTE]
Bardzo bzidko :oops:
Psieprasiamy :modla:

W poniedziałek lub wtorek Sonia zaliczy przegląd weterynaryjny i badanie krwi przed sterylką.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dzienkujemy, nigdy wiencej nie bendziemy :shake:[/QUOTE]
Mam nadzieję. :loveu:

Elu, a już nieco poważniej. :lol: Może warto wstawić tu kilka lepszych fot sunieczki? Wiem, wiem, podałyście link ale co obraz to obraz. Te z linku są Ani, a Wy, do dyspozycji własnej, macie podesłane jakieś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Mam nadzieję. :loveu:

Elu, a już nieco poważniej. :lol: Może warto wstawić tu kilka lepszych fot sunieczki? Wiem, wiem, podałyście link ale co obraz to obraz. Te z linku są Ani, a Wy, do dyspozycji własnej, macie podesłane jakieś?[/QUOTE]
Wybieram się do Soni więc może jakieś zdjątka uda mi się uskutecznić, ale to nic pewnego, bo Sonia to podobno, jak ten struś pędziwiatr, przez obiektyw przeleci i po zdjęciu :evil_lol:
A te zdjęcia na FB, to nie Ania robiła, bo w hotelu nie była, tylko Pani Iwonka - prowadząca hotel. Obiecała, że jeśli uda się zrobić Soni zdjęcia, to wklei je na wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jeśli to takie słodkie tornadko to ja to rozumiem jednoznacznie - dobrze jej tam, ma dobre samopoczucie i dopisuje jej zdrówko. :-)[/QUOTE]
Tak i bardzo dobrze, że tak się sprawy mają, tylko, że przez tą ruchliwość Sonia niewiele przytyła :razz:

Link to comment
Share on other sites

Znam ten ból. Mam takie dwa tornada, ile nie wetną, tyle spalą, mrówki w pupskach więc szczuplaki (przy czym wsie badania zrobione, bo na jakimś etapie szukałam w bidach choroby ale gdzież tam, zdrowe na 102). Sonia pewno to ten typ właśnie. Ma to swoje plusy, nie grozi jej bycie nieruchawym klockiem. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Znam ten ból. Mam takie dwa tornada, ile nie wetną, tyle spalą, mrówki w pupskach więc szczuplaki (przy czym wsie badania zrobione, bo na jakimś etapie szukałam w bidach choroby ale gdzież tam, zdrowe na 102). Sonia pewno to ten typ właśnie. Ma to swoje plusy, [B]nie grozi jej bycie nieruchawym klockiem[/B]. ;-)[/QUOTE]
To na pewno :) Będzie miała zrobione badanie krwi więc gdyby, coś... Ale pewnie wszystko ok, tylko ta jej ruchliwość.
I to by było na tyle. Lece do wyrka , co i Tobie radzę. Do jutra :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Elu, Emi, jeśli sobie myślicie, że nie wyczaiłam wątku wraz z 1 postem... :razz:
Ładnie to tak się nie przyznać? :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='elik']Dzienkujemy, nigdy wiencej nie bendziemy :shake:[/QUOTE]

tak, tak, obiecujemy :)

[quote name='majqa']Mam nadzieję. :loveu:

Elu, a już nieco poważniej. :lol: Może warto wstawić tu kilka lepszych fot sunieczki? Wiem, wiem, podałyście link ale co obraz to obraz. Te z linku są Ani, a Wy, do dyspozycji własnej, macie podesłane jakieś?[/QUOTE]

Racja, wstawié te zdjécia narazie jakie sá, nie najgorsze w sumie.

[quote name='majqa']A to się przywitam! :-) Dzień dobry![/QUOTE]

Lo matko, w srodku nocy sié witac :O ja przed 9 oka nie otworzé ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...