Jump to content
Dogomania

Opuściłam schron, strach zniknął, znalazłam dom jak marzenie!


Nutusia

Recommended Posts

[B][FONT=Verdana]J[/FONT][FONT=Verdana][COLOR=indigo]eszcze nie ma imienia, jeszcze nie wie, że może być już tylko lepiej...

Ale my wiemy! [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=indigo]

Wiemy, że ten Drobiażdżek w najbliższą sobotę opuści schron i wyruszy w długą drogę do mnie, gdzie już wszyscy na nią czekają! [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=indigo]

Ponoć jest wycofana, wystraszona i kłapie ząbkami... Tym trudniej byłoby jej zauroczyć ludzi odwiedzających schronisko i szukających psa dla siebie.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=indigo]

My z Małżem i nasze zwierzaki zrobimy wszystko, by Niunia przekonała się, że nie ma się czego bać, że życie wcale nie musi być "pieskie".[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=indigo]

Czekamy na Ciebie z drżeniem serca! Już za chwileczkę, już za momencik...[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=indigo]

smutna historia zagubionego, schroniskowego psa, pójdzie w niepamięć![/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Tahoma]
[/FONT]
[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6161/p1020879x.jpg[/IMG]

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]By tradycji stało się zadość - "spadek" po mojej poprzedniej podopiecznej, zamienia się w "posag" dla kolejnej![/B]

[B]Słomeczka[/B] (tu jej wątek): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218672-S%C5%82omka-prawie-metr-psiej-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-%C5%82agodno%C5%9Bci[/URL]

[B]zostawiła nam rezerwę finansową w wysokości 1.247,76 zł[/B]

[COLOR=purple][B]Bieżący stan konta: 1.099,76 zł[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkgreen]Wydatki:[/COLOR][/B]
[COLOR=darkgreen]- 38 zł (98 km) dojazd z Warszawy
- 250 zł sterylka, mofrologia, USG, środek p/bólowy
- 10 zł dojazd do lecznicy
- 25 zł transport do DS [/COLOR]

[B][COLOR=sienna]Wpływy:
[/COLOR][/B][COLOR=sienna]- 12 kg karmy Hill's od Ellig:loveu:[/COLOR][B][COLOR=sienna]
- [/COLOR][/B][COLOR=sienna]150 zł od nowych Państwa Lusi[/COLOR][B][COLOR=sienna]:loveu:
[/COLOR][/B]

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

Tekst do ogłoszeń:

Lusia – ok. 2-letnia, przemiła, drobniutka sunia trochę w typie posokowca, została zabrana do schroniska z ulicy. W schronisku nie potrafiła się odnaleźć, bała się, uciekała przed ludźmi, pokazywała ząbki.

Lusia miała szczęście – znalazł się dla niej dom tymczasowy.

Już pierwszego dnia w domowych warunkach, malutka pokazała się z zupełnie innej strony!

Bez problemu zaakceptowała inne psiaki i kotka. Do ludzi bardzo się garnie, ciągle dopomina się o pieszczoty, chodzi za człowiekiem jak cień – byle tylko nie stracić go z oczu. Pięknie zachowuje czystość w domu, chodzi na smyczy, choć jest jeszcze trochę niepewna.

Lusia jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Waży 9 kg. Jest niezwykle wdzięcznym stworzeniem, które za odrobinę uwagi i serca odpłaci przywiązaniem i merdaniem ogonka!

Lusia zostanie oddana za darmo, ale tylko do odpowiedzialnego domu, z którego nikt nigdy się jej nie pozbędzie.

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:
Magda Lipińska
tel. 502 002 32, email: [email][email protected][/email]

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

O, to długa historia! Miała przyjechać Poziomka, już był transport na sobotę namówiony ponad tydzień temu i... Poziomka domek znalazła! A przecie transport nie może się zmarnować - tak jeździć na pusto - kto to widział!?!?!? ;) No, i nieoceniona Ciocia Bros załatwiła, że transport przywiezie dwie bidusie - jedną ponad stuletnią babineczkę, która będzie miała dożywotnie, hospicyjne DT w Wwie i drugą - moje Ziółko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...