Jump to content
Dogomania

PIĄTY ETAP **skarbonka** BRODNICA


rozi

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=purple][B]Myślę, że nadszedł czas.[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=green][B]Otwieram wątek realizacyjny Piątego Etapu naszej **skarbonki** :multi:[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/112210-**skarbonka[/URL]**

Do przekazania mamy[SIZE=4][B] 10.000zł[/B][/SIZE].
Propozycje składać można do [SIZE=4][B]30 kwietnia 2012[/B][/SIZE].


Zasady przyznania wsparcia pozostają niezmienne. Projekty dotyczyć mają [B][COLOR=red]poprawy bytu/zdrowia psich staruszków, żyjących w schroniskach[/COLOR][/B]. Proszę zapoznać się z poprzednimi Etapami - linki w pierwszym postcie wątku **skarbonki**.

[B] Niestety, ze względu na mnożące się ostatnio dramatyczne przykłady skrajnej nieodpowiedzialności osób prywatnych, prowadzących przytułki dla zwierząt, od tego Etapu w konkursie mogą brać udział wyłącznie schroniska legalne.[/B]

[SIZE=3]Projekty - wraz z opisem aktualnej sytuacji starych psów, możliwym terminem realizacji oraz szczegółowym kosztorysem - muszą mieścić się w kwocie 10.000zł, lub wskazać należy źródło, z którego zaczerpnięte zostaną środki w/w kwotę przekraczające.[/SIZE]

[SIZE=3][B]Wybrany projekt musi zostać zrealizowany[/B].[/SIZE] Jako opiekun **skarbonki** zobowiązuję się uczestniczyć w realizacji wybranego projektu.

Edited by rozi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Projekt dla Tomaszowa Mazowieckiego - post nr.54

2. Projekt dla Brodnicy - post nr.68

Termin minął. Dziękujemy za projekty, szkoda że Szczecinek nie dopiął sprawy, szkoda że Sosnowiec nie podjął wyzwania. Wszystko było w rękach wolontariuszy, my tylko składamy pieniążki.

Moja decyzja jest następująca:

[SIZE=5]Pomoc dostanie Schronisko w Brodnicy z przeznaczeniem na wybudowanie pięciu pawilonów dla staruszków pod warunkiem, że realizacja rozpocznie się natychmiast, a zakończy w ciągu trzech miesięcy. Jeśli ten warunek może być spełniony przeleję połowę obiecanej kwoty na podane konto i poprosimy o fotorelację z budowy pięciu pawilonów. Drugą część przeleję kiedy zobaczymy (w co nie wątpię) że wszystko przebiega według planu.
[SIZE=3]
[SIZE=2]7 maja dotarł pierwszy przelew - 5.000zł
25 czerwca dotarł drugi przelew - 5.000zł

* Pierwsze zakupy - post 125
* Efekt końcowy - post 226 i dalej[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Edited by rozi
Link to comment
Share on other sites

Ja, póki co, hopnę i przyklasnę:klacz: W naszym schronie, muszę pochwalić, wszystkie futra, i maluchy i staruszki opiekę mają na porządnym poziomie. Tylko jak policzyłam, ze w moim mieście żyje ok. 120 tys mieszkańców, psów w schronie ok.120, wychodzi 1 pies/1000 mieszkańców i w całej tej masie ludzi nie znajduje się chociaż jeden domek :shake: Ale porzucić, zostawic pod bramą schronu, albo zostawic pod sklepem na zawsze to prawie każdy potrafi:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja mam ogromną nadzieję, że Sosnowiec się zgłosi - wreszcie tam zaczyna iść ku dobremu, wreszcie są wolontariusze i weterynarz z sercem - trzymam :kciuki: za Piąty ETAP!!!![/QUOTE]

tak wstępnie już koresponduję w tej sprawie tylko u nas jest problem z powierzchnią, pilnie powinnismy dobudować kilka boksów bytowych, tak sobie myslę, ze najwiekszy problem to dziadki mają jak jest zimno. Mozna by było postawić jakieś ogrzewane ze dwa boksy .... nie wiem, musze też porozmawiać z MZUK na ten temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filomen']tak wstępnie już koresponduję w tej sprawie tylko u nas jest problem z powierzchnią, pilnie powinnismy dobudować kilka boksów bytowych, tak sobie myslę, ze najwiekszy problem to dziadki mają jak jest zimno. Mozna by było postawić jakieś ogrzewane ze dwa boksy .... nie wiem, musze też porozmawiać z MZUK na ten temat[/QUOTE]


no własnie wiem, że tam ciasno, ale mam nadzieję, ze się uda coś fajnego wymyślić - dziadeczki na tych betonach mają bardzo źle :(

Link to comment
Share on other sites

Tez zapisze sobie watek. rozi moze warto by bylo wpisac w pierwszy post, ktore schroniska zasluguja na pomoc. Widze ze Sosnowiec juz sie zglosil. Wiem rowniez ze schronisko po Bozenie Wahl, ktorym obecnie zarzadza ostatnia szansa, mariamc w Szczecinku marzy o kolejnej kociarni a czasami moze wziasc psy do swojego schroniska, oczywiscie tez odplatnie bo to schronisko miejskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ada, **skarbonka** jest dla psich staruszków, które muszą żyć w schronach. Takie mamy założenie, konkretne i niezmienne, ponieważ jest to najbardziej bezradna grupa zwierząt.[/QUOTE]
Moze sie zle wyrazilam w swoim poscie ale to wlasnie mialam na mysli, ze w tych schroniskach pracuja ludzie z empatia i takim warto pomoc zeby staruszek/a mogly tam pozostac i miay zapewnione to minimum na swoje stare lata.

Link to comment
Share on other sites

Mija drugi tydzień. Zostało 9 tygodni :kociak:

Termin (jak wszystko inne w **skarbonce**) jest wartością ścisłą. Z jego uplywem wątek zamykam, a pieniądze przechodzą do następnego Etapu.
Jeśli pojawią się projekty, wybiorę ten najbardziej zgodny z ideą Akcji, a z kilku równie zgodnych - oczywiście pierwszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...