Jump to content
Dogomania

KAJA - ma super domek w Łodzi!!! Dziękuję wszystkim za zaangażowanie! :))


faith35

Recommended Posts

Kaja to 6-miesięczna, rudo-czarna suczka, średniej wielkości, ok. 12 kg. Zobaczyłam ogłoszenie w internecie, że ludzie chcą ją oddać, zadzwoniłam, zapytałam, czy można wyjść z suczką na spacer, chciałam porobić zdjęcia, pomóc w szukaniu domu. Poszłam... Ludzie z czwórką dzieci, brud, smród i nie wiadomo co jeszcze, a w kącie siedziała przywiązana na smyczy suczka. Patrzała na mnie, jednocześnie stając na dwóch łapkach, cieszyła się i skakała, jednak, kiedy facet do niej podszedł, automatycznie, jakby inny pies. Skuliła się, leżała nieruchomo, wystraszona... Wzięłam smycz i opuściłam dom wraz z sunią. Kaja na spacerze biegała, aportowała, pilnowała się człowieka, co chwilę zerkając, czy na pewno jestem. Łasiła się, przytulała, rozdawała buziole na prawo i lewo. Wzięłam ją też na chwilę do siebie do domu, kompletnie nie umie się zachować. Skacze po meblach (m.in. na stół, kiedy widzi jedzenie), kiedy poszłam do toalety, drapała w drzwi i piszczała, bała się, że ją opuszczę chyba... Pod koniec spaceru zaczęła wymiotować... kukurydzą! Brak słów normalnie... Suczka musi jak najszybciej opuścić ten dom!

[IMG]http://i49.tinypic.com/34pcfvb.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/qzgnle.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/16rqk1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/2rx883p.jpg[/IMG]

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Śliczna sunieczka, koniecznie trzeba ja stamtąd zabrac !
Faith, napisz w jakim miescie, lub regionie to sie dzieje. Najpierw trzeba szukac pomocy w najblizszej okolicy.[/QUOTE]

To jest w moim mieście - Zielona Góra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Trzeba wyslac wątek do ciotek z okolicy.
A co sadzisz o zielonogorskim schronisku ? Nie jest chyba zle ?
Przynajmniej bedzie bezpieczna, bo u tych ludzi na pewno nie jest.[/QUOTE]
Schronisko przyjmuje tylko bezdomne zwierzęta, skoro była interwencja policji i straży miejskiej i oni stwierdzili, że nic więcej nie można zrobić... To chyba nie można.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Pszyylecialam cioteczko................:shake::-( kolejne serdunko , zyjace w strachu ....w koszmarze ..:-(:-(..... bedziemy rozsylac z prosba[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za pomoc!!! Tak mi jej żal...:(

Link to comment
Share on other sites

Całkiem nie rozumiem, po co tacy ludzie biorą psy ? Po to zeby skazywac je na cierpienie ?
Faith, nie wiem co poradzic, moze jakas Fundacja z Waszej okolicy moglaby ją odebrac w drodze interwencji, jesli są podstawy.
Jesli nie, to pozostają ogloszenia lub platny dt.
Biedna sunia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Całkiem nie rozumiem, po co tacy ludzie biorą psy ? Po to zeby skazywac je na cierpienie ?
Faith, nie wiem co poradzic, moze jakas Fundacja z Waszej okolicy moglaby ją odebrac w drodze interwencji, jesli są podstawy.
Jesli nie, to pozostają ogloszenia lub platny dt.
Biedna sunia...[/QUOTE]

Fundacji żadnej w naszej okolicy nie ma, niestety. Ja jedyne co mogę dla Kai zrobić to kupić jej worek karmy, ale co to da, jeśli ona nadal tam będzie...? Chociaż z drugiej strony, może by nie jadła tych resztek z posiłków...
Ogłoszenia... Tylko jaką mamy pewność, że ta suczka nadal tam będzie? Że w miedzy czasie nie zrobili coś z suczką, nie wydali jej gdzieś...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Znalezienie domu w ciągu kilku dni, graniczy z cudem. Przeciez wiesz.
Oczywiscie mozna probowac.[/QUOTE]

Tak, wiem, marzenie ściętej głowy... Popytam jeszcze w szkole, może ktoś ją weźmie chociażby na DT, zobaczymy, a z dorosłych za bardzo nie mam kogo poprosić... No cóż...

Link to comment
Share on other sites

pierwsze co myślę w takiej sytuacji to po co takim ludziom pies...
trzeba z nimi pogadać, że będziesz szukać jej domu i żeby na razie nikomu nie dawali, i dać w zamian karmę...i najlepiej znaleźć kogoś z Twojego miasta np z dogo żeby z Tobą do nich poszedł...
więcej pomysłów nie mam, ewentualnie wydarzenie na fcb zrobić tylko czy oni nie będą się o takie coś wkurzać jak zobaczą...

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja na zaproszenie cioci ewa gonzales.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107489-faith35"][B]faith35[/B][/URL] napiszę do Ciebie zaraz PW.

czy znamy kogoś pełnoletniego z Zielonej Góry?? jest tu jakaś cioteczka na dogo??

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::iloveyou:Ciociu Akrum witamy sercem:modla: i matenko ziemio nasza, bylby cud kochane moje , gdyby sie udalo ! Dziekuje stokroc ciociu Akrum , sciskuniam mocno za wszystko :thumbs: pw dostalam i omalo nie omdlalam , bylby cud ciociu , niechaj sie uda! lece do robotki kochane ,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...