Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26 do 50 z 90
    Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Envi Zobacz posta
    Heh, właśnie została utworzona przeze mnie propozycja petycji dotycząca tego odcinka. Może coś źle zostało napisane i się nie pokazała, ale miała tytuł taki sam, jak tutaj.
    W razie czego ponowię ją po godzinie 15.
    Poszukam i jakby co- podpiszę. Trzebaby porozsyłać do dziewczyn od cziłek- mogę się tym zająć.

Cytat Zamieszczone przez Chiquita&Deedee
    Heheh, dla szczytnego celu mówisz
    Kurde, ale moje dziewczyny mają różowe i fioletowe sweterki i co teraz
    Moje też mają i swetry, i polarki, i nawet kurteczki... I przyznaję się, że lubię im kupować ładne wdzianka. I tak w zimie muszą coś na sobie mieć, więc niech ładnie wyglądają...
    Nie no, Ty jesteś ostatnią osobą którą możne by określić że ma swoje chi dla lansu
    Sunia zabita widłami- jej dzieci- Baloo i 3 sunie szukają DS!!! wątek:
    http://www.dogomania.pl/forum/threads/230811

Przegląda
    Gdynia

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vesper Zobacz posta
    Poszukam i jakby co- podpiszę. Trzebaby porozsyłać do dziewczyn od cziłek- mogę się tym zająć.

Moje też mają i swetry, i polarki, i nawet kurteczki... I przyznaję się, że lubię im kupować ładne wdzianka. I tak w zimie muszą coś na sobie mieć, więc niech ładnie wyglądają...
    Nie no, Ty jesteś ostatnią osobą którą możne by określić że ma swoje chi dla lansu
    Ja też poszukam...ale nie wiem czy znajdę
    Nie no...ubranka na zime to normalne, a kolor chyba nieważny Może różowe obroże też są zakazane?
    Ale jak widzę w lato cziłke ubraną w bluzeczke czy sukienke

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maryg22 Zobacz posta
    Ja też poszukam...ale nie wiem czy znajdę
    Nie no...ubranka na zime to normalne, a kolor chyba nieważny Może różowe obroże też są zakazane?
    Ale jak widzę w lato cziłke ubraną w bluzeczke czy sukienke
    Nie, nie wierzę że widziałaś chi w sukience...?

Przegląda
    Gdynia

Domyślnie

W zeszłe lato, na Krupówkach. Joy było już bardzo gorąco, a spotkałyśmy jakąś panią z chi (długowłosą...o wiele bardziej owłosioną niż Joy...) w sukience... Biedactwo ledwie chodziło... Dawałam Joy wtedy pić to tamten maluszek też podszedł się napić...wypił bardzo dużo... Pewnie nawet nie pomyśleli by wziąc dla pieska wodę

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Tragedia... Moje dziewczyny mają majtki cieczkowe z wszytą przy gumie "spódniczką" i szczerze mówiąc (wygląda to jak "lambadka") jakieś dziwne te majtki...

Domyślnie

O mamo jakbym wyciągnęła sukienkę to by mnie psy wyśmiały
    Dobry ciuszek nie jest zły jak zima sroga i ma się 15cm wzrostu
    Majtów na cieczkę nie potrzebujemy
    Miło Arielko, że ja nie wyglądam na taką

maryg taką Pancię to bym chyba walnęła... mam słabą tolerancje...

Przegląda
    Gdynia

Domyślnie

Oj tak...przy 15 cm to wręcz wskazane Chociaż u nas to 17 cm
    My też nie potrzebujemy
    W takich sprawach to i ja mam słabą tolerancje...ale miałabym za dużo świadków

Domyślnie

I byłabyś w telewizji - widzisz

Jako szalona kobieta atakująca super fajną Pancię z ciułałą...

Przegląda
    Gdynia

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Chiquita&DeeDee Zobacz posta
    I byłabyś w telewizji - widzisz

Jako szalona kobieta atakująca super fajną Pancię z ciułałą...
    Ale ona by poszła się poskarżyć do rozmów w toku
    A tak na serio...faktycznie, mogłam działać A co tam

Domyślnie

Nie mogę nigdzie znaleźć mojego wątku na petycjach, więc napiszę ją ponownie.
    Mam tylko pytanie, do kogo skierować prośbę do dyrektora programu TVN, czy do dyrektora "Rozmów w Toku"?

Przegląda
    Gdynia

Domyślnie

Mam tylko pytanie, do kogo skierować prośbę do dyrektora programu TVN, czy do dyrektora "Rozmów w Toku"?
    Wydaje mi się, że do dyrektora "Rozmów w Toku"...ale nie wiem Do programu TVN też może być...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maryg22 Zobacz posta
    Ale ona by poszła się poskarżyć do rozmów w toku
    A tak na serio...faktycznie, mogłam działać A co tam
    Hahah, no i była by biedną napadnięta Panią ze słitaśną ciułałą...

A tak serio to lepiej nie, bo ja mam teraz tak, że jak widzę jak ktoś ciągnie psiaka po chamsku to staję autem w miejscu i robię aferę... a później się mnie ludzie boją ale gość teraz z pieskiem chodzi jak z jajkiem

Przegląda
    Gdynia

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Chiquita&DeeDee Zobacz posta
    Hahah, no i była by biedną napadnięta Panią ze słitaśną ciułałą...

A tak serio to lepiej nie, bo ja mam teraz tak, że jak widzę jak ktoś ciągnie psiaka po chamsku to staję autem w miejscu i robię aferę... a później się mnie ludzie boją ale gość teraz z pieskiem chodzi jak z jajkiem
    Mam tak samo jak widzę kogoś znajomego jak robi coś źle z psiakiem Zaraz wszystko im wyjaśniam i następnym razem są przy mnie otrożni Ciekawe tylko co się dzieje gdy mnie nie ma w pobliżu...

Przegląda
    Białystok/Warszawa

Domyślnie

Jak ktoś nie chce żeby program zostal pokazany trzeba robić szum na ich stronie i wysyłać maile do TVNu.
    Gdy pokazali prawosławną wigilię jako ucztę mięsną to kilkadziesiąt tysięcy prawosławnych dzień w dzień wysyłało do nich maile z oburzeniem.
    Podziałało

Przegląda
    Wrocław

Domyślnie

Trzeba ich zmusić do pokazania "alternatywnych" włascicieli chiłał.

No, mój tez ma ubranka, nawet na zawodach czasem go ubieram, jeśli wieczorem marznie, ale popylać popyla równo

Domyślnie

To zostało już wyemitowanie?

Domyślnie

Ja do nich pisałam, ale zero odzewu - co tam jedna nawiedzona, która traktuje psa jak psa

Przegląda
    Gdynia

Domyślnie

Jak to jedna?
    A ja?
    Z tym pisaniem do nich to dobry pomysł, jak dostaną pełno takich wiadomości to będą musieli to przemyśleć

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Do tzw. Dyrektora Programowego, albo Kierownika Programowego- to on decyduje co będzie leciało...

Przegląda
    Konin

Domyślnie

Oni maja gdzies wasze maile.
    Liczy sie kasa a nie to co srednioogarniety kowalski o tym mysli.
    Tego, ze tvn jest zaklamany negowac nie bede...
    Ale w przypadku tych psow-zabawek mozna sie po czesci zgodzic. w zdecydowanej wiekszosci jest to dodatek do bucikow na wysokim korku czy to sie wam podoba czy nie

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez asco Zobacz posta
    Oni maja gdzies wasze maile.
    Liczy sie kasa a nie to co srednioogarniety kowalski o tym mysli.
    Tego, ze tvn jest zaklamany negowac nie bede...
    Ale w przypadku tych psow-zabawek mozna sie po czesci zgodzic. w zdecydowanej wiekszosci jest to dodatek do bucikow na wysokim korku czy to sie wam podoba czy nie
    Kogo ty nazywasz "średnioogarniętym"? Właśnie przeglądam Twoje posty (z wielkiej litery piszę tylko ze wzgl. na gramatykę i tzw. "zwrot grzecznościowy") i widzę że na każdym wątku po prostu spamujesz- a z tego wynika, że jesteś nikim innym, jak tzw. trollem!
    Do tego w profilu zdjęcie jamnika z wielkimi słuchawkami na uszach- czy Ty w ogóle wiesz, że psy mają kilkadziesiąt czulszy słuch niż ludzie? Takie zdjęcie jest po prostu niestosowne (sorry pozostałych za ten kawałek, ale aż mnie trząsnęło jak zobaczyłam "słitaśną" fotkę).

Co do Twojej wypowiedzi... Ilu znasz właścicieli np chihuahua? Ja znam i to sporo. Sama mam 3 psy tej rasy. I żyjąc w stolicy Polski naprawdę- poza fotkami w gazetach- nie widuję damulek z malutkimi chi w ubrankach- jakoś dziwne że media kreują taki obraz a rzeczywistość wcale nie jest taka zła i 90% właścicieli chi stanowią normalni ludzie- wyprowadzający je na długie spacery, może jeszcze cię zdziwi- niektóre z chihuahua (nawet z naszych dogomaniackich) biorą udział w zawodach agility...

I nie pisz że mają gdzieś maile- w przypadku Pestki tak długo pisałyśmy, aż Uwaga przyjechała i nakręciła o niej program... Tak więc wbrew Twoim obawom nie jesteśmy "gromadą nawiedzonych bab" tylko egzekwujemy to, co nam się nie podoba- a że stanowimy część społeczeństwa i widzów TVN- jak mogą mieć nas w d...?
    Ostatnio edytowane przez Vesper ; 28-07-2012 o 01:59

Przegląda
    Wrocław

Domyślnie

Ha, mój pies zabawka ma na koncie już kilka startów w dogtrekkingach, w tym trzy zwycięstwa- dwa razy pierwsze i raz trzecie miejsce w LONGU (dłuższy dystans). Oraz start w bardzo trudnych warunkach w Złotym Stoku- góry, paskudna pogoda i 28 km na łapach....

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

To ładna... "zabawka"...
    Szkoda że tej części życia małych psiaków media nie pokazują...

A w ogóle gratulacje

Przegląda
    wlkp

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vesper Zobacz posta
    Kogo ty nazywasz "średnioogarniętym"? Właśnie przeglądam Twoje posty (z wielkiej litery piszę tylko ze wzgl. na gramatykę i tzw. "zwrot grzecznościowy") i widzę że na każdym wątku po prostu spamujesz- a z tego wynika, że jesteś nikim innym, jak tzw. trollem!
    Do tego w profilu zdjęcie jamnika z wielkimi słuchawkami na uszach- czy Ty w ogóle wiesz, że psy mają kilkadziesiąt czulszy słuch niż ludzie? Takie zdjęcie jest po prostu niestosowne (sorry pozostałych za ten kawałek, ale aż mnie trząsnęło jak zobaczyłam "słitaśną" fotkę).

Co do Twojej wypowiedzi... Ilu znasz właścicieli np chihuahua? Ja znam i to sporo. Sama mam 3 psy tej rasy. I żyjąc w stolicy Polski naprawdę- poza fotkami w gazetach- nie widuję damulek z malutkimi chi w ubrankach- jakoś dziwne że media kreują taki obraz a rzeczywistość wcale nie jest taka zła i 90% właścicieli chi stanowią normalni ludzie- wyprowadzający je na długie spacery, może jeszcze cię zdziwi- niektóre z chihuahua (nawet z naszych dogomaniackich) biorą udział w zawodach agility...

I nie pisz że mają gdzieś maile- w przypadku Pestki tak długo pisałyśmy, aż Uwaga przyjechała i nakręciła o niej program... Tak więc wbrew Twoim obawom nie jesteśmy "gromadą nawiedzonych bab" tylko egzekwujemy to, co nam się nie podoba- a że stanowimy część społeczeństwa i widzów TVN- jak mogą mieć nas w d...?
    no i kocham cie normalnie asco wszedzie musi jakies glupoty wypisywac bo by nie przezyl wiec nie martw sie....on ma poglady jak czlowiek z pustelni...

a czy to chodzi o odcinek pt: "psiary"?

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dorka1403 Zobacz posta
    no i kocham cie normalnie asco wszedzie musi jakies glupoty wypisywac bo by nie przezyl wiec nie martw sie....on ma poglady jak czlowiek z pustelni...

a czy to chodzi o odcinek pt: "psiary"?
    Dziękuję

Co do tytułu odcinka -nie mam pojęcia, a był ostatnio jakiś odcinek "Rozmów w..." nt psów? Z tego cdo słyzałam, tyen o którym mowa jest tu na wątku, ma być na przełomie września/października...
    Mogłabyś napisać coś więcej o czym był ten odcinek?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów