Jump to content
Dogomania

Jak nie umrze, to żyć będzie... Mufka za TM - los miał w zanadrzu podły scenariusz


Nutusia

Recommended Posts

[B]Od wczoraj Malinka jest u mnie, więc wspólną decyzją, przejęłam prowadzenie Jej wątku.

Wczoraj przeszła bardzo trudną i długą operację - miała rozległe ropomacicze, ropa zalała otrzewną i bardzo długo tam zalegała. To był ostatni moment na próbę ratunku. Próbę, bo rokowania nadal są ostrożne...
Dziś kolejna wizyta w lecznicy i tak jeszcze przez długi, długi czas.

Malusia ma wielką wolę życia - chyba uwierzyła w to, że los się odwrócił i teraz może być już tylko lepiej - OBY!

Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie, by nadzieje Malinki nie okazały się płonne...
[/B]
[quote name='romenka']
Malutki, czarniutki kudłaty piesek! Nie wiem co robić! Został "wypożyczony" pod pretekstem wizyty u weterynarza!!!!! Sunia jest prawdopodobnie w ciąży a właściciel psa podtruł ją by zatruć szczenięta (domyślam się że tak mogło być bo sam powiedział że on ma specjalny środek przez który ona nie urodzi!)!!!!! Sunia od tygodnia nie je i nie pije!!! Już do niego nie wróci! Rozmawialiśmy z weterynarzem i uzgodniliśmy że weterynarz w razie konieczności stwierdzi zgon psa jednak boję się że facio będzie chciał zobaczyć zwłoki suni bo powiedział że na weterynarza złotówki nie da a suka ma zdechnąć sama cudem udało się pani Hani namówić go że ona zapłaci za sunię i tym sposobem suczka trafiła do mnie! Nie oddam jej!Nie mogę!!!!!:placz::placz::placz: Pani Hania boi się gościa i waha się co zrobić!!!! Suczka ma brzuch jakby miała samą wodę w środku! Jest strasznie chuda tylko brzuch wydęty ale bardzo miękki! Na nosie sam strup! Właściciel należy do skur*****ów!!!! On twierdzi że psy powinny być na łańcuchach i obdzierane ze skóry tak jak to kiedyś robili! Ja dzwoniłam już do Megii1 w sprawie miejsca dla suńki ale sama nie podołam! Pies ledwo żyje, leży ciągle nie je nie pije! Weterynarz podał jej antybiotyk i kroplówkę. Będę tworzyła jeszcze dzisiaj bazarek dla niej ale nie dam rady sama jej utrzymać tym bardziej że będzie miała sterylkę jak dojdzie do siebie z aborcją? Nic więcej stwierdzić nie możemy na razie bez wyników badań a te będzie miała jak trafi do Megii1 może jeszcze dzisiaj najpóźniej jutro! Proszę pomóżcie!!!! Zaraz wstawię zdjęcia suńki![INDENT] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9542/p5280171.jpg[/IMG]

[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4841/p5280172.jpg[/IMG]

[IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4071/p5280179q.jpg[/IMG]

A taka jest malutka:
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8562/p5280168.jpg[/IMG] [/INDENT]
[/quote][INDENT]



[/INDENT]

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

POST ROZLICZENIOWY:

[B]Zgodnie z ustaleniami poczynionymi z Romenką, spadek po Mufci, w kwocie 375,90 zł, zdecydowałyśmy przekazać na moją kolejną tymczasowiczkę Becię: [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228967-Becia-szkieletor-z-lasu[/url]
[B]Dziękuję, Romenko!

Aktualny stan na obu kontach: 375,90 (u Romenki 0zł u Nutusi 375,90)
[/B]
[B][U]Wpływy[/U]: 149 zł na konto Romenki + 738,50 zł na konto Nutusi = 887,50 zł
[/B]- 50,00 Anula (na konto Romenki)
- 50,00 Farmerka63 (na konto Romenki)
- 30,00 AtaO (na konto Romenki)
[B]- 12,00 bazarek imienny (na konto Romenki)
[/B]- 100,00 Kokanigra (na konto Nutusi)
- 30,00 Bros (na konto Nutusi)
- 200,00 Kundelkowa Skarbonka (na konto Nutusi)
- 100,00 p. Renata A. (na konto Nutusi)
- 43,00 Kado (utarg z bazarków: łapkowego i imiennego) (na konto Nutusi)
[B] - 7 zł –pieniążki od Jakutek za bazarek dziecięcy (na konto Romenki)[/B]
- 164,00 – bazarek z ciuszkami dla dzieci (na konto Nutusi wpłaty od: pepsicola, lusia99, tymuś i sarunia-niunia) Samego utargu było [B]121 zł na koncie Nutusi natomiast za wysyłki wyszło 40,90, które również wpłynęło na konto Nutusi a które poniosła Romenka[/B]
- 66,50 - "dola" Mufki z bazarku Pola53 (na konto Nutusi)
[B]- 35 zł –bazarek Romenki : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228321-ROZLICZAM-Dla-Mufinki-do-28-czerwca-godz-20-stej-Zapraszam"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...stej-Zapraszam[/URL] wpływy od Gusiaczek 10 zł +5 zł za wysyłkę i Bukowa 15 zł + 5 zł za wysyłkę (na konto Nutusi) [/B]

[B]Na koncie Romenki nie zostało nic z pieniążków jakie wpłynęły od darczyńców ponieważ dług spłaciła pokrywając wysyłki ze swoich bazarów czyli 51 zł
[B]
[U]Wydatki[/U]: 511,60 (100 zł Romenka i 411,60 Nutusia)
[/B]- 100,00 weterynarz (od siedmiu boleści [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ZUZIAI~1\USTAWI~1\Temp\msohtml1\01\cli p_image001.gif[/IMG])[/B]
[B]- [/B]29,00 przewóz od Megii (30.06.)
- 20,00 dojazd do lecznicy x 2 (31.05. i 02.06)
- 9,60 linomag do smarowania noska (01.06)
- 20,00 dojazd do lecznicy x 2 (05.06 i 09.06.)
- 200,00 leczenie w lecznicy dr Traczyków w okresie od 30.05 do 09.06 (4 wizyty, 3 x morfologia, 2 x USG, 13 zastrzyków z antybiotyku, 8 zastrzyków z lekiem na anemię, 10 tabl. antybiotyku)
- 40,00 morfologia, USG (gratis), 3x aniprazol, 3x Eurobioflox, 6x Keflex
- 10,00 dojazd do lecznicy (14.06)
- 23,00 morfologia + antybiotyk na 10 dni (USG gratis)
- 10,00 dojazd do lecznicy (19.06)
- 40 zł szczepienie na wirusówki
- 10 zł dojazd do lecznicy

[B][U]Dary rzeczowe[/U]:[/B]
- od Megii1 strzyżenie, Fypryst, obróżka, 2 puszeczki karmy i szampon insektobójczy
- od Ellig 10 puszek [URL="https://www.kar-ma.pl/purina-veterinary-diets-convalescence-cn-caninefeline-puszka-195g-o_1958.html"]Purina Veterinary Diets Convalescence CN Canine/Feline puszka 195g[/URL] = 75 zł
przysmaki-gryzaki, 5 podkładów, kocyk, obróżka ze smyczą, zabawki.
- od dr M. Traczyk zabieg operacyjny, kroplówki, leki, Frontline i SERCE
- od Ewy Marty 10 puszeczek Butcher's Junior
- od Edyseja 7,5 kg suchej karmy BRIT care jagnięcina z ryżem

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

Kopiuje cytaty z wątku Romka:

[quote name='lika1771']Sliczna kruszynka facet powinien odpowiedziec za znecanie,a nie jeszcze sie stawiac.[/QUOTE]

[quote name='kado']Iwonka,to jakiś koszmar!!!!!
Mała jest przecudna. A właściciela niech ch.... strzeli z miejsca,tam gdzie stoi!!!!!

Zaraz muszę iść z psami na spacer,ale jak wrócę,to szybciutko zrobię bazarek!!!

Kochana,załóż małej wątek szybciutko,żeby tu nie mieszać i trzeba działać!!!! Podaj mi nr konta,to wpłacę grosik na początek.

A właścicielowi powiedzcie,żeby się nie sadził,bo zaraz wezwiecie policję i odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem!!![/QUOTE]

[quote name='romenka'][B]Kado[/B] dziękuje kochana!!!!!!

Zaraz założę jej wątek ale najpierw na szybkiego zrobię zdjęcia i zrobię bazarek!!! Kurnia sunia musi jechać do Megii1 bo Darek mnie zabije!!!![/QUOTE]

[quote name='lika1771']Ile sunia moze wazyc?
Wstawilam na kudlacze,ze szukamy bdt[/QUOTE]

[quote name='romenka']Bardzo dziękuje!!!!! Sunieńka może waży 5 kg? Więcej chyba nie więc to kruszynka!!!! Zaraz jedziemy zawieść sunię do Megii1 i weterynarz ma przyjechać do niej ok 17-stej-18-stej.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Romenko zmien moze tytul watku moze cos w stylu sunia w ciazy podtruwana stan ciezki....[/QUOTE]

Lika1771 dziękuje Ci bardzo za umieszczenie małej na wątkach :Rose:

Myślałam o zmianie tytułu ale nie wiem na ile ciężki jest jej stan. Malutka jest już u Megii1. Jej starsznie ciężko się oddycha bo ma bardzo małe szparki w nosku.
Co do kosztów to w tej chwili nie jestem winna nic nikomu bo weterynarz podał jej leki za darmo :loveu: a pani Hania zatankowała bak benzyną. Ten sam weterynarz ma podjechać jeszcze wieczorkiem do Megii1 sprawdzić stan suni i zadecydować co dalej z nią.

Ja w tej chwili siadam już i tworzę bazarek (o ile mnie dzieci nie oderwą) .

Link to comment
Share on other sites

Czy juz moze choc troszke sie napila ?:-(:shake::-(:shake:czytam i serce krwawi ............... to sie nigdy nie skonczy , poki narod ,,ludzki ,,nie wyginie ..........:shake::shake: wstawiam na swe bazarenki wateczek , moze zajrzy iwcej cioteczek ..... o matenko ziemiooooooooooo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Czy juz moze choc troszke sie napila ?:-(:shake::-(:shake:czytam i serce krwawi ............... to sie nigdy nie skonczy , poki narod ,,ludzki ,,nie wyginie ..........:shake::shake: wstawiam na swe bazarenki wateczek , moze zajrzy iwcej cioteczek ..... o matenko ziemiooooooooooo[/QUOTE]

Sunia nie pije wcale ani nie je! Ma kręgosłup na wierzchu!!!!! Ciekawe jaki to on środek jej dał bo dał coś na pewno?! Na starość on będzie zdychał tak jaki los zgotował temu psu a długo mu nie zostało tego życia!

Link to comment
Share on other sites

:shake::-(:-(:crazyeye::-(.na wierzchu kregoslup o matko ja juz nie wyrabiam ...:placz::placz: modlmy sie wszyscy aby udalo sie zdzialac cuda dla suni , aby potwor wlasciciel- czlekiem zwany- gnil w cierpieniu wiele wiele lat
. zaraz ma byc weteryniarz tak ... o matenko ziemio mojaaaaaaaa :modla::thumbs::thumbs: rozsylam kruszyneczke ..............

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ceris']Gnidy, nie ludzie, robią takie rzeczy :angryy: Dorzucę fanty na bazarek dla malutkiej. A nie można tego gada-właściciela do odpowiedzialności pociągnąć?[/QUOTE]


Problem w tym że p. Hania z debilem nie chce zaczynać bo to sąsiad ale niech tylko sapnie to sama go załatwię!!!!!!! W tej chwili miałam telefon od p. H. że straszy ją że poda ją na policje za kradzież psa ja natomiast mówię by p. H. mówiła że psa zostawiła na posesji po powrocie od weterynarza a co się z nim stało? Zdechł gdzieś bo był w tragicznym stanie!!! Ja poświadczę i weterynarz też i wtedy można by było się za sukin***a brać!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie dziwię p. H. że nie chce kłopotów! Według mnie on nic nie zrobi ale już wiemy że weźmie kolejnego psa bo jak sam powiedział p. H. to był jego pies i h*j do tego co on z nią robił ważne że szczekał i że weźmie kolejnego! To jest chory psychicznie stary powaleniec! A nawet jak coś zrobi wtedy my go oskarżymy za znęcanie a zaświadczenie takie dostaniemy że pies był skrajnie wycieńczony i zaniedbany!
P. H. mu powiedziała że psa zabrała ale świadków przy tym nie było a teraz w razie policji ma mówić że psa odstawiła na miejsce , że chciała przy właścicielu go zostawić ale go nie było a co dalej z psem to niestety nie wie a ja z chęcią za świadkuje ;) i jeszcze jemu zrobię koło dupy!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ceris']No przecież oddał psa pod pretekstem wizyty u weterynarza. Jak może teraz skarżyć o kradzież? Wspólnie coś wymyślimy na s...a :angryy:[/QUOTE]

Tak ale pies miał być zwrócony z powrotem a tego nie było a więc .... Byłyśmy nawet u wetki jednej tutaj to ona powiedziała że się nie podejmuje tego bo nie jesteśmy prawnymi opiekunami psa! Ale to taka co własną matkę za zł by sprzedała!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobrze idę teraz do Kubusia bo płacze.

A dzwoniłam do Megii1 i Megii1 jest przerażona stanem psa :( Mówi "u niej czuć wszędzie żebra" Najważniejsze że mała się wysikała bo bałam się że ona nie może siuuu zrobić. Nie piła nadal i nie jadła. Pan weterynarz ma być u niej i pobrać jej krew i zadecydować co dalej.

Jak coś będę wiedziała dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...