Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

W dn. 05-06-2012 na morusek.pl znalazłam ogłoszenie pewnej osoby, że chce oddać psa, ponieważ nie ma pieniędzy na sfinansowanie operacji, bo pies ma dysplazję stawu biodrowego. Zgodziłam się pomóc. Dzięki dogomaniakom Roki przeszedł operację, później był rehabilitowany i leczony, długo nie było o psie wieści, mimo, iż właścicielka psa zarejestrowała się na dogomanii... Dn. 3.10.2012 dostaliśmy wieści, że pies jest w schronisku :-(
Został z tego schronu odebrany i aktualnie znów jest w swoim domu, jednak szukamy mu innego lokum i ludzi, którzy są odpowiedzialni i maja warunki, by trzymac u siebie dużego i energicznego psa.

[SIZE=2]wydarzenie na fb [URL]http://www.facebook.com/events/251245811646395/?context=create[/URL][/SIZE]

[IMG]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Kundelki_20120605143506.jpg[/IMG]

[B]Po raz kolejny proszę Was, dogomaniaków o pomoc [/B]:modla:

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

Wpłaty:
[B]Alla Chrzanowska[/B] - 120 zł [COLOR=#008000][SIZE=1]wpłacone[/SIZE][/COLOR]
[B]:: FiGa ::[/B] - 104,64 zł [COLOR=#008000][SIZE=1]wpłacone[/SIZE][/COLOR]
[B]andegawenka[/B] - 30 zł [COLOR=#008000][SIZE=1]wpłacone[/SIZE][/COLOR]
[B]arim[/B] - 20 zł [SIZE=1][COLOR=#008000]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
mąż P. [B]Alla Chrzanowska[/B] - 100 zł [COLOR=#008000][SIZE=1]wpłacone[/SIZE][/COLOR]
[B]Magolek[/B] - 40 zł [SIZE=1][COLOR=#008000]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
[B]sharka[/B] - 20 zł [SIZE=1][COLOR=#008000]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
[B]TOGO B.W.[/B] - 20 zł [COLOR=#008000][SIZE=1]wpłacone[/SIZE][/COLOR]
[B]al-ka[/B] - 50 zł [COLOR=#008000][SIZE=1]wpłacone[/SIZE][/COLOR]
[B]saphira18[/B] - 20 zł [COLOR=#008000][SIZE=1]wpłacone[/SIZE][/COLOR]
[B]Istar19[/B] - 20 zł [SIZE=1][COLOR=#008000]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
[B]Czorcik[/B] - 10 zł [SIZE=1][COLOR=#008000]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
[B]brzośka[/B] - 20 zł [SIZE=1][COLOR=#008000]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
[B]yolanovi[/B] - 20 zł [SIZE=1][COLOR=#008000]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
[B]Nilsson[/B] - 15 zł [SIZE=1][COLOR=#006400]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
[B]Jolanta08[/B] - 30 zł [SIZE=1][COLOR=#008000]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
[B]iwonamaj[/B] - 20 zł[COLOR=#008000][SIZE=1] wpłacone[/SIZE][/COLOR]
[B]Kakadu[/B] - 35 zł (od Kanisa) [COLOR=#006400][SIZE=1]wpłacone[/SIZE][/COLOR]
[B]Dancik[/B] - 30 zł [COLOR=#006400][SIZE=1]wpłacone[/SIZE][/COLOR]


[FONT=trebuchet ms][SIZE=3]zaksięgowane: 724,64 zł[/SIZE][/FONT]

Wydatki:
- operacja: 500 zł
- kołnierz: 35 zł
- tabletki 2 szt: 190 zł
--------------------
razem: [SIZE=3]725 zł[/SIZE]

[FONT=trebuchet ms][SIZE=3]Na koncie zostało: [/SIZE][/FONT][SIZE=3]- 36 gr[/SIZE]

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

Zaprosiła mnie Faith, ktora zaangazowała sie bardzo w pomoc dla pieska.
Jesli uda sie znaleźć darczyncow, moge udostepnic swoje konto i prowadzic rozliczenia.
Na razie problemem są pieniądze, a nie znalezienie księgowego.
Czy ktos poznał osobiscie psa i jego rodzine?
Jak będzie wygladał kontakt z tym Panstwem i przekazywanie ewentualnych funduszy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zaprosiła mnie Faith, ktora zaangazowała sie bardzo w pomoc dla pieska.
Jesli uda sie znaleźć darczyncow, moge udostepnic swoje konto i prowadzic rozliczenia.
Na razie problemem są pieniądze, a nie znalezienie księgowego.
Czy ktos poznał osobiscie psa i jego rodzine?
Jak będzie wygladał kontakt z tym Panstwem i przekazywanie ewentualnych funduszy ?[/QUOTE]
osobiście jeszcze do ludzi nikt się nie wybrał, mam mail oraz nr.tel. do właścicieli Rokiego, mam również nr. konta Pani, myślę, że jeśli uzbieramy pełną kwotę na samą operację (500zł) to pewnie można byłoby przelać je na konto właścicielki, jednak wcześniej postaram się napisać do kogoś z Sosnowca, by umówił się z ludźmi i sprawdził sytuację.

Edited by faith35
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']osobiście jeszcze do ludzi nikt się nie wybrał, mam mail oraz nr.tel. do właścicieli Rokiego, mam również nr. konta Pani, myślę, że jeśli uzbieramy pełną kwotę na samą operację (500zł) to pewnie można byłoby przelać je na konto właścicielki, jednak wcześniej postaram się napisać do kogoś z Sosnowca, by umówił się z ludźmi i sprawdził sytuację.[/QUOTE]

Dokładnie tak! Myślę że powinniśmy wybrać się do ludzi i porozmawiać ....zobaczyć psiaka. Jeśli uda nam się zebrać na operację pieniądze powinny być wpłacone bezpośrednio do lecznicy.

Edited by Martika@Aischa
Link to comment
Share on other sites

Witam, bardzo się cieszę że ktoś mi chce pomóc ! Ja wiem że możecie nam nie ufać bo jesteśmy zupełnie obcymi ludźmi ! Jeżeli będzie taka potrzeba chętnie spotkamy sie z osobą która miałaby potwierdzić że to nie FIKCJA ! nawet możemy iść razem do weterynarza który prowadzi naszego ROKUSIA:( Zrobimy wszystko by zatrzymać naszą pociechę:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']Witam, bardzo się cieszę że ktoś mi chce pomóc ! Ja wiem że możecie nam nie ufać bo jesteśmy zupełnie obcymi ludźmi ! Jeżeli będzie taka potrzeba chętnie spotkamy sie z osobą która miałaby potwierdzić że to nie FIKCJA ! nawet możemy iść razem do weterynarza który prowadzi naszego ROKUSIA:( Zrobimy wszystko by zatrzymać naszą pociechę:([/QUOTE]
Miło powitac na dogo.:lol:
Jesli zgodzisz sie na spotkanie i poznanie Rokiego, z przyjemnoscia odwiedzimy Cie z Martika.
Nie jest łatwo zbierac fundusze na dogo, własciwie coraz trudniej, ale zawsze mozna próbowac i przy zaangazowaniu wielu osób jest to mozliwe. Troche ograniczen wynika z faktu, ze Roki ma dom, gdyz nie mozna na niego wystawiac bazarków, ktore czasem są duzym źródlem dochodu , ale tylko dla psow bezdomnych.

Link to comment
Share on other sites

Tak oczywiście nie mam nic przeciw , aby się spotkać i żebyście poznały Rokiego :) . Ja rozumiem nie wymagam, nie zmuszam ja jedynie mogę PROSIĆ o pomoc :( chociaż najmniejszą :( . Jak patrzę na niego , gdy leży mi przy nogach łzy mi się cisną do oczu że to maleństwo niedawno przyszło na świat i już musi cierpieć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']Tak oczywiście nie mam nic przeciw , aby się spotkać i żebyście poznały Rokiego :) . Ja rozumiem nie wymagam, nie zmuszam ja jedynie mogę PROSIĆ o pomoc :( chociaż najmniejszą :( . Jak patrzę na niego , gdy leży mi przy nogach łzy mi się cisną do oczu że to maleństwo niedawno przyszło na świat i już musi cierpieć:([/QUOTE]
Rozumiem Cie doskonale. Jesli sie zgadzasz, to termin spotkania ustalimy na pw. Wysyłam Ci wiadomosc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...