Jump to content
Dogomania

Biała znalazła dom! W majowy weekend pojechała do swojego własnego domu!


patrycja100

Recommended Posts

Biała- to urocza i spokojna sunia która miała do tej pory bardzo ciężkie życie i nigdy nie miała swojego domu. Przeszła operacje, obecnie dochodzi do zdrowia. Garnie się do człowieka, akceptuje inne zwierzęta. Niestety sunia nie chce wchodzić do domu, dlatego szukamy dla niej domu z ogródkiem. Biała jest podopieczna Fundacji "Jak pies z kotem". Zapraszamy na fb sunii i prosimy o dobry dom dla niej.
.............................................................................................................................................

Biała znalazła dom! W majowy weekend pojechała do nowego domu, który już nie jest tymczasowym tylko stałym. Dowiedziałam się że zaczęła wchodzić do domu i sypiać w domu, a to oznacza że się szybko zaklimatyzowała w nowym miejscu. Dziękuję za uratowanie Białej - Ewie i Fundacji! I za znalezienie jej domu!

Edited by patrycja100
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to czekamy na zdjęcia. Ale pamiętaj też, że nie zawsze od razu psiak znajduje dom (zwłaszcza te starsze) także ogłaszajcie dalej. Dodatkowo przydałyby się jakieś informacje o stosunku suczki do innych psów / suczek, kotów itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja100']Przepraszam ze jeszcze nie wyslałam fotek, ale wczoraj zapomniałam, a mam teraz wolny internet, jak sie uda to dzis go przyspiesze lub wysle fotki dzisiaj pozno bo mam wtedy szybki internet.[/QUOTE]

Jak będą zdjęcia zamówię banerek dla sunieczki ........przydała by się też seria ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wysle jej fotki jak tylko bede miec szybki internet. Niestety mam internet w Sferii i nałozyli takie limity, ze szkoda gadac...chwile mam normalny internet a potem musze znow tam dzwonic i przyspieszać go i oczywiscie za to dopłacać...Przy okazji antyreklama dla Sferii nikomu nie polecam... i ja musze z nich zrezygnować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...