Jump to content
Dogomania

Diki, pies w typie dobermana... nie doczekał się kochającego domu. Za TM ;((( [*]


sta95chu95

Recommended Posts

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Diki to młody ok 3 letni psiak w typie dobermana.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Ma piękne, długie uszy i przenikliwe spojrzenie.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Pochodzi ze schroniska w Łodzi, tam zanim trafił do schroniska długo błąkał się, głodując.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]W schronisku tolerował tylko jednego pracownika.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Nie znamy jego przeszłości, ale z pewnością [B]doznał krzywdy[/B] ze strony człowieka.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Ludziom, którym zaufa jest[B] wierny[/B] bezgranicznie, da sobie odbierać piłki, które z resztą z upodobaniem aportuje, grzebać w jedzeniu- a jest ogromnym łasuchem, czy grzebać w pycholu.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Rozdaje buziaki i ciągle przybija piątkę, domagając się uwagi, gęba mu się nie zamyka, ciągle chciałby dać całusa.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms][B]Z obcymi[/B] ludźmi na spacerach, czy na neutralnym terenie [B]nie szuka kontaktu.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Gdy biega na wolnej lince, liczy się tylko zabawa i przewodnik, któremu ufa.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Potrafi szaleć jak małe źrebię, lubi zabawy z innymi psami.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Obecnie toleruje 5 osób, w różnym wieku i o rożnej płci.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Wystarczyła tylko doza cierpliwości, trochę smakołyków by przekonać do siebie Dikiego.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Do obcych osób podchodzi różnie, na ogół bierze od nich smakołyki.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Gdy ktoś obcy pozwoli sobie na zbyt dużo i jest nachalny lub sam próbuje na siłę go głaskać,[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]warczy i próbuje kąsać.
[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Nikomu jeszcze [B]nie zrobił krzywdy[/B], gdyż jest bardzo karny, ale tylko gdy jest pod stała kontrolą opiekuna,któremu ufa [B]potrafi szybko się opanować.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Szybko i chętnie się [B]uczy [/B]nowych komend.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]W boksie ma duży [B]instynkt terytorialny[/B] i obce osoby, nie mają wstępu na jego terytorium, natomiast znane mogą robić z nim wszystko.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Jest bardzo [B]czułym i wrażliwym psem dla osób, które zna.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]A przy tym wszystkim jest piękny, wysoki, ma ładną klatkę piersiową.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Będzie dobrym[B] obrońcą[/B] i przyjacielem, dla kogoś kto ma dużo samozaparcia i cierpliwości.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Dikulec jest szczepiony, odrobaczony i kastrowany.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]Szuka odpowiedzialnego opiekuna, nie może iść do domu z małymi dziećmi czy do mało pewnej siebie osoby.[/FONT][/COLOR]

[SIZE=6][B][I]KONTAKT : [COLOR=#0000ff]507-536-245[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

Edited by sta95chu95
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jestem u Dikiego!
Widziałam Phase, że wrzuciłaś Go na dobermany w potrzebie... to dziewczyny od dobków się o Nim dowiedzą
Trzeba by jeszcze umieścić Go na stronie adopcyjnej dobeczków: [url]http://nadzieja-dobermana.pl/do_adopcji[/url]
Rozumiem, że Psiak jest w schronisku w Łodzi, tak? Czy jest po kastracji? I jakiś mail kontaktowy, bo tel już jest do Osoby, która może udzielić o Nim informacji...
Trzeba Mu pomóc, bo schron, to nie jest miejsce dla takiego Pieska...

Link to comment
Share on other sites

DIKI przebywa w siedzibie fundacji s.o.s dla zwierząt w Chorzowie.
jest wykastrowany.
mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Można również podać namiary fundacji (32) 245-81-06 ; 505445617

oraz moje.

517960322 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .


Jest to pies z którym trzeba pracować. Osoba chętna na psa musi przez jakiś czas przyjeżdżać na spacery aby pies go poznał, gdyż nowych osób Diki się obawia.
[COLOR=#101010][FONT=comic sans ms]"Obecnie toleruje 5 osób, w różnym wieku i o rożnej płci.[/FONT][/COLOR]"
Potrzeba czasu zanim pies zostanie wydany do domu. Osoba musi być pewna siebie.



Ogłoszeń ma od groma, niestety cisza . :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laula']jest dom chetny na dikiego. dom z ogrodem wraz z innym psem, w dzien na polu, w nocy w domu . pierwsza wizyta z fudacji juz byla. wypadla pomyslnie.

TRZYMAJMY CIUKI ZA DIKIEGO !!![/QUOTE]

O Jezu!!! To WSPA-NIA-ŁA wiadomość!!!
Miałam Go wstawiać na ND, to teraz nie wiem.... skoro wizyta p/a wypadła pomyślnie, to może już nie ma takiej potrzeby?
Czy mimo wszystko Go wstawić?
Ja także trzymam bardzo mocno kciuki za Dikiego!!! Oby się udało!!!

Link to comment
Share on other sites

też mam taką nadzieję ! hmm, mogę dużo o nim opowiedzieć, to mój ulubieniec, znam go na "blachę" ;) ogólnie, charakterek ma - dużo osób zagląda do ogłoszeń, ale jeśli tylko przeczytają jego opis od razu rezygnują. ;(((

PODBIJAJCIE W GÓRĘ !

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Dikiego... może się uda, że będzie jakiś odzew?
A tak w ogóle, to może jednak warto się zastanowić, i może usunąć te informacje o tym, że Diki jest trudnym psiaczkiem?
To jednak odstrasza... ja wiem, ukrywać tego też nie można, ale może warto rozmawiać o tym z Osobami już prawdziwie zainteresowanymi?
Przecież (jak mówią) Pies wyczuwa pozytywne osoby, więc może się zdarzyć, że jak do Dikiego przyjdzie właśnie ten Ludź, to Diki będzie OK?
Przemyślcie to proszę i dajcie znać, bo moim zdaniem przekreślamy Go na starcie, już w ogłaszaniu... wtedy zedytuję Jego ogłoszenie na ND....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Zaglądam do Dikiego... może się uda, że będzie jakiś odzew?
A tak w ogóle, to może jednak warto się zastanowić, i może usunąć te informacje o tym, że Diki jest trudnym psiaczkiem?
To jednak odstrasza... ja wiem, ukrywać tego też nie można, ale może warto rozmawiać o tym z Osobami już prawdziwie zainteresowanymi?
Przecież (jak mówią) Pies wyczuwa pozytywne osoby, więc może się zdarzyć, że jak do Dikiego przyjdzie właśnie ten Ludź, to Diki będzie OK?
Przemyślcie to proszę i dajcie znać, bo moim zdaniem przekreślamy Go na starcie, już w ogłaszaniu... wtedy zedytuję Jego ogłoszenie na ND....[/QUOTE]

Hmm, co prawda masz rację, lecz jednak ludzie muszą być pewni w 100 % o jakiego psa dzwonią, bo jak w trakcie rozmowy ktoś się dowie, jaki jest ? Tak źle, tak nie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...