Jump to content
Dogomania

BERNARDYN porzucony w lesie czeka na dom. Ma dom.


szajbus

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]W sobotę 21 lipca w lesie został znaleziony porzucony Bernardyn.
Psa znalazł mieszkaniec Rewicy, gm. Jeżów, powiat Brzeziny woj łódzkie.
Nikt psiaka nie szuka, nie pyta o niego, nie wywiesił ogłoszeń. Prawdopodobieństwo przypadkowego zagubienia psa mało prawdopodobne.
Psiak jest zadbany, ma ładną sierść, jest łagodny. Za człowiekiem, który go znalazł chodzi dosłownie krok w krok jakby się bał, ze znów zostanie porzucony.
Płeć- samiec
wiek- nieokreślony
Pies znajduje się we wsi Rewica. Znalazca nie moze zatrzymać go u siebie, szuka mu nowego, odpowiedzialnego domu. [/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#ff0000][B]Kontakt w sprawie adopcji [/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][B]tel kom. 501 713 524[/B][/COLOR]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg814/scaled.php?server=814&filename=benio1.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg571/scaled.php?server=571&filename=benio2.jpg&res=landing[/IMG]

Edited by szajbus
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Aneta, ze choć ty jedna zajrzałaś na ten wątek.
[COLOR=#ff0000][B]Psiak dziś pojechał do nowego domu.[/B][/COLOR] Trafili mu się super ludzie i wiem, ze będzie miał tam jak pączek w maśle.
Aneta sąsiad pana, który znalazł psiaka rozgłosił wici gdzie się dało, wywiesił tez ogłoszenie (jak się dzisiaj dowiedziałam).
Psiaka nikt nie zna i nikt nie szukał. Być może okazał się zbędnym balastem przed wyjazdem na urlop. Gdyby jednak okazało się, ze pies ma własciciela to jego miejsce pobytu jest znane. Pytanie tylko co to za właściciel, który nie szuka psiaka zagubionego w lesie.
Zagubionego? Czy podrzuconego? Miejsce to słynie z podrzutków, których właściciele chcą się pozbyć.
W każdym razie dzięki za odzew Anetko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Dziękuję Aneta, ze choć ty jedna zajrzałaś na ten wątek.
[COLOR=#ff0000][B]Psiak dziś pojechał do nowego domu.[/B][/COLOR] Trafili mu się super ludzie i wiem, ze będzie miał tam jak pączek w maśle.
Aneta sąsiad pana, który znalazł psiaka rozgłosił wici gdzie się dało, wywiesił tez ogłoszenie (jak się dzisiaj dowiedziałam).
Psiaka nikt nie zna i nikt nie szukał. Być może okazał się zbędnym balastem przed wyjazdem na urlop. Gdyby jednak okazało się, ze pies ma własciciela to jego miejsce pobytu jest znane. Pytanie tylko co to za właściciel, który nie szuka psiaka zagubionego w lesie.
Zagubionego? Czy podrzuconego? Miejsce to słynie z podrzutków, których właściciele chcą się pozbyć.
W każdym razie dzięki za odzew Anetko.[/QUOTE]



cichosza i nikomu go nie oddawac jak ma dobry dom i basta !!!!!!!

ale sie ciesze bałam sie wejsc na ten watek .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...