Jump to content
Dogomania

Piękny kotek rudo-biały i kotka 3kolor mają 2 tygodnie aby znalezc dom!!!pilne!!!


Scooby_Doo

Recommended Posts

PILNIE SZUKAM DOMU DLA DWOCH KOCIAT
-rudo białego kotka- zróżowym nosem
-i trzy kolorowej kotki biało-rudo burej z różówo czarnym nosem

kotki maja skonczone 3 miesiace i sa zdrowe wg właściciela załatwiaja sie do kuwety
[B]mam wybłagane dwa tygodnie inaczej właściciel podrzuci je na działkach gdzie nie maja szans na przezycie

[/B]nie moge zapewnic im tymaczsu poniewaz moj pies by je zabił...sytuacja jest trudna...
namiary na mnie:
[email][email protected][/email]
zdjecia umieszcze w galerii i wkleje tu link poniewaz nie wiem jak wkleja sie bezposrednio w watek...

Link to comment
Share on other sites

ja zalozylam watek na miau i wydarzenie w facebooku reszta ogłoszeń zajmuje sie inna osoba z która teraz nie mam kontaktu-wszsytko wskazuje na to ze kotka juz znalazla dom -a w sprawie kotka -zastanawiaja sie-ale nie bede wiedziec na pewno dopoki ich sama nie zawioze do nowych właścicieli wiec jeszcze rozgłaszam.........

Link to comment
Share on other sites

a ja dzis znalazlam kotke 4miesieczna, oswojona, na dzialkach wlasnie. do nas sie przyblakala. no i wzielam do domu, nigdy kota nie mialam, tylko dokarmiam bezdomne i kastruje czasem.
nakarmic kota jakos umiem, kuwetke ma. i na tym moja wiedza sie konczy.
tez szukam ds dla oswojonego kotka mlodego.... hmmm
czarno biala. grzeczniutka i fajniutka.

Link to comment
Share on other sites

a mi sie wydaje, ze mlody, oswojony, czysty szybko znajdzie dom.
rok temu oglaszalam 3 dzikie maluchy i 2tel mialam. pozniej ze schronu poszly szybciutko. z tych 2tel jedna pani byla je poznac i wybrac, ale to byly dziekie koty i wiadomo, jak sie skonczylo ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...