Jump to content
Dogomania

Potrzebne wsparcie finansowe oraz darmowe dt dla psów z pseudohodowli ....Pilnie!!!!!


Pola17

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=#FF0000][/COLOR][/SIZE]Cześć, mieszkamy niedaleko Szamotuł. Żyjemy w stadzie, czasem się kłócimy, czasem przytulamy, a prawie cały czas szczekamy. Na wszystko i na wszystkich. Wołamy do świata, krzyczymy, by ktoś poznał prawdę o naszym losie.
Prawdę... Że nasz właściciel zarabia na naszych dzieciach. Że ludzie kupują szczenięta i chwalą się, ze mają słodkiego pieska - a nikt nie wie (albo wie i udaje, że tego nie widzi), że my w tym czasie przebywamy na brudnym podwórku, nikt nas nie czesze i nie kąpie, nie obcina pazurków... Że ...nie mamy ciepłych bud - mamy tylko dziurę w starym chlewiku, do którego możemy wejść... Że jemy obierki od ziemniaków zamiast dobrej karmy, jaką powinnyśmy dostawać...
Jest z nami także staruszek husky, który żyje na króciutkim łańcuchu... Ciężko mu jednak zrobić zdjęcie.
Ale nie wiecie najgorszego. Trzy z nas są w ciąży, o pozostałych trzech jeszcze nie wiemy. Nie chcemy znów rodzić szczeniąt w takich warunkach, nie chcemy kosztem swojego zdrowia i swoich sił wykarmiać psów, które napędzą machinę pseudohodowli!
Chcemy ciepłego schronienia, miski psiego jedzenia i odrobiny czułości. Czy to za dużo? Czy nikt nie może nam tego dać?
Są ludzie, którzy chcą nam pomóc. To inspektorzy Pogotowia dla Zwierząt, którzy chcą nas zabrać do domów tymczasowych i hotelików. Nie mają jednak na to pieniążków - może dorzucisz się, by opłacić nasz ratunek? Potrzebujemy sterylizacji, weterynarza, odkarmienia, fryzjera i hoteliku... Wspomóż Pogotowie dla Zwierząt - pomożesz nam zyskać lepsze, szczęśliwe życie! Teraz tak bardzo się boimy, jest nam zimno i źle... Im szybciej Pogotowie zdobędzie fundusze, tym szybciej po nas przyjadą!
URATUJ NAS!!!

Link do albumu: [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=473684535989485&set=oa.147192365418931&type=1&relevant_count=1&ref=nf[/URL]

Dane do wpłat:

Nr rach. 77 1090 1391 0000 0001 1767 4585
Pogotowie dla Zwierząt
Pl. Pocztowy 4/6
64-980 Trzcianka

z dopiskiem: pseudo-wlkp

Jeśli chcesz przyjąć któregoś z psiaków na DT, przekazać karmę lub inne dary - dzwoń 602557035 foty kiepskie robione tel podczas gdy padał deszcz . 3 yorki 3 maltańczyki i husky ...


[COLOR=#800080]Fundacja przyjaciele 4 łap[/COLOR] Przyznała pieniądze na sterylizacje dla 4 suczek po 150zl [COLOR=#FF0000]DZIEKUJEMY . [/COLOR]

4 x150 = 600zł sterylizacje .

Edited by Pola17
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/zdjcie2391.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/17/zdjcie2391.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://i47.tinypic.com/rc6c.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/9lfsb7.jpg[/IMG]

Edited by Pola17
Link to comment
Share on other sites

maltańczyki ,yorki i husky .na chwile obecna potrzebujemy kasy na ich leczenie sterylizacje szczepienie itp. prosze o wpłaty na konto organizacji dary w postaci karmy środków na pchły itp mile widziane . W sumie nie mamy nic dla nich .
Szukamy dt ,może ktoś chętny? uwaga 3 SUKI W CIĄŻY !!!:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

ja już dzisiaj dzwoniłam i oferowałam się na DT dla 2 suń(ze względu na transport pociągiem najlepiej zeby to były raczej mniejsze i spokojniejsze sunie(moze zmieszczą się w 2 transporterkach?), bo inaczej będę miała cały przedział dla siebie ;) )
Tak jak mówiłam sfinansuję sterylizacje suczek w kwocie 300zł za dwie(tyle u mnie bierze wetka zaprzyjazniona, a pewnie nawet utargowałabym na 250), transport do mnie,ogłoszenia, karmę,odrobaczenia,odpchlenia, szczepienia, leczenie, jezeli nie będzie bardzo kosztowne.Mam psią maszynkę, więc bez problemu mogę je ostrzyc.
Z tym, że prawdopodobnie dam radę je wziąć nie wcześniej niż w przyszły weekend, czyli 25,26 lipca.
Czekam na wieści na tel. jak już będzie wiadomo co z suniami, kiedy będą odbierane.
Trzymam kciuki zeby wszystko sprawnie poszło.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mnie męczy jedna sprawa, jak rozmawialyśmy telefonicznie to mówiła Pani, że jezeli sunie się w międzyczasie oszczenią, to zeby im zostawić po jednym szczeniaku, tylko wtedy znowu powiększy się ilość psów szukających DT i DS, mi się wydaje, że juz tych 7 psów to jest i tak dużo do szukania domów, mam nadzieję ze zdązycie ze sterylkami jednak zanim się oszczenią, ale w razie co, przynajmniej nie zostawiajcie suczki, bo wiadomo, że szczeniaka się nie wysterylizuje, a z umowami adopcyjnymi róznie bywa, żeby znowu nie zapoczątkować następnej pseudo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Ja nie wyobrażam sobie zabrać suce wszystkich szczeniąt. Koniec i kropka, tak mamy ustalone ;) A tak szczerze: jesli chodzi o szczenięta, to z reguły wydaję je do domów blisko siebie i sprawdzonych, żeby sprawdzać sterylkę. Nigdy nie miałam problemu i każdy szczenior został ciachnięty.[/QUOTE]

Wiem, że to nie jest może cudowne rozwiązanie, ale jak np. wyobrażacie sobie potem DT dla suki z tygodniowym szczeniakiem, przecież transport dla takiego malca nie jest chyba wskazany.Moim zdaniem jak się zabierze sukę na sterylkę i w tym czasie uśpi miot to ona nie będzie już za bardzo pamiętać, że miała dzieci, no, ale to jest moje zdanie,każdy ma prawo do swojego i ja to szanuję. wysterylizowałam już tyle kocic i suk- chyba 80% to były sterylki aborcyjne, na razie na szczęście tylko jeden miot był uśpiony, też zostawiłam 1 kociaka - niestety zdechł mając kilka tyg., innym kotkom zostawiłam mioty, bo nie zlokalizowałam ich dopoki były małe - jak przyszłam po matki do sterylizacji dowiedziałam się ze kociaki zostały rozszarpane przez psy i rozjechane przez traktor.Znam jeszcze wiele takich przypadków, dlatego dla mnie najwazniejsze są sterylki, usypianie miotów jest okropne, ale jest tyle potrzebujących psiaków i kotów czekających na domek...

Link to comment
Share on other sites

Wyglądem to one mopy do podłogi przypominają z tymi dredami ! a jakie sa nikt nie wie dokładnie na pewno szczekliwe.

[quote name='temikotka']patrząc na to zdjęcie to chyba ta ciemna yorczka i maltanka z prawej, albo druga z prawej wyglądają na spokojniejsze i mniejsze(tzn. ta druga maltanka jest chyba troche większa, ale taka bardziej ulegla?)Ale to się pewnie dopiero okaże w praniu[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Ile ludzi, tyle zdań... Jeśli te sunie, ktore są w ciąży urodzą - to zostaną tutaj na czas odchowania szczeniaka. Oczywiście o transporcie wtedy nie ma mowy!
Ja tylko mam nadzieję, że zdążymy...[/QUOTE]

no właśnie, obyście zdążyły, trzymam kciuki żeby sunieczki się jeszcze trochę wstrzymały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pola17']Wyglądem to one mopy do podłogi przypominają z tymi dredami ! a jakie sa nikt nie wie dokładnie na pewno szczekliwe.[/QUOTE]

no ja im się nie dziwię że ciągle szczekają, to wołanie o pomoc...zresztą to i tak norma dla małych piesków, a w szczególności terierów ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...