Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Domyślnie Znaleziono szczeniaka Józefów koło Otwocka

Witam dziś koło 10 znalazłam na działce mojej ciotki szczeniaka-sunia.Sunia jest bardzo młoda i niestety nie mogę jej zatrzymać ponieważ mam już drugiego psa a moja mama nie zgadza się na kolejnego psa. Sunia może zostać u mnie przez jakiś czas lecz proszę o pomoc. Dziś pójdę z nią do weterynarza i może powie coś więcej o jej stanie zdrówka.
    Jeżeli ktoś mógłby mi doradzić czym mam ją karmić teraz?

Domyślnie

Proszę o jakąś pomoc w przygarnięciu suni inaczej niestety będę musiała oddać ją do schroniska, mama kategorycznie nie zgadza się na drugiego psa a sunia grzeczna jest ciągle śpi, szkoda by było by trafiła do schroniska

Przegląda
    Sosnowiec

Domyślnie

Szkoda małej, a jak długo możesz ją przetrzymać w domu? Schronisko to śmierć dla szczeniaka ...A dlaczego ona jest w pudełku?
    Jestem na Dogo sporadycznie i tylko na wątku Fafika, nie odbieram pv...

Domyślnie

W pudełku bo przygotowywałam jej posłanko i trochę umyć musiałam ją. Przetrzymać mogę z tydzień lub dwa tygodnie. Nie rozumiem ludzi jak mogą takiego małego psa wyrzucić za płot.

Przegląda
    Okolice Makowa Maz.

Domyślnie

Nie takie rzeczy mamy tu na dogomanii....
    Sunia jest śliczna. Musisz napisać, w jakim wieku i jaki ma charakter. I wiecej zdjęć.
    Moze zrób jej ogłoszenie/plakacik i powieś w gabinecie wet?
    Albo w sklepie? Ja tak robię i często pomaga

Przegląda
    warszawa ursus

Domyślnie

Zrób dużo zdjęć.Na bazarku mozesz wykupic jej pakiet ogłoszeń. To najszybsza droga,żeby małej znależć dom.

Domyślnie

Tylko niestety mój aparat odmówił posłuszeństwa .Sunia jest malutka chude łapki taka trosze pinczerowata. Spróbuje z tymi ogłoszeniami u weta ale wątpię by coś to dało. Chciałabym ją zatrzymać ale moja mama nie pozwala na drugiego psa bo to koszty itp. Wiek około 2 miesięcy.

Przegląda
    Okolice Makowa Maz.

Domyślnie

To uproś mamę, byś mogła zatrzymać tę małą tymczasowo, do czasu znalezienia domu. Ja i dużo osób na dogomanii jest takimi domami tymczasowymi.

Domyślnie

Próbowałam przekonać mamę do zatrzymania suni ale nie zgadza się. Mogę ją przez parę dni przetrzymać ale sunia musi trafić do kogoś, apetyt ma niesamowity a charakter hm jest ciekawa wszystkiego wszędzie wchodzi, do ludzi jest jeszcze niepewna jednak po jakimś czasie podchodzi i chce się bawić z psami nie ma problemu. Proszę o jakąś pomoc bo żal mi szczeniaka takiego oddawać do schroniska.

Domyślnie

Udało mi się zrobić jeszcze jedno zdjęcie ale kiepskie ponieważ z komórki. Sunia ma coś z oczami chyba?

Przegląda
    Sosnowiec

Domyślnie

A byłaś z małą u weterynarza? Bo pisałaś, że się wybierasz...
    Jestem na Dogo sporadycznie i tylko na wątku Fafika, nie odbieram pv...

Przegląda
    Okolice Makowa Maz.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez iwonamaj Zobacz posta
    A byłaś z małą u weterynarza? Bo pisałaś, że się wybierasz...
    Byłaś?
    Te oczy ropieją, czy ma obwódki, jak okulary?

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów