Jump to content
Dogomania

Znaleziono szczeniaka Józefów koło Otwocka


CzarnaAnka

Recommended Posts

Witam dziś koło 10 znalazłam na działce mojej ciotki szczeniaka-sunia.Sunia jest bardzo młoda i niestety nie mogę jej zatrzymać ponieważ mam już drugiego psa a moja mama nie zgadza się na kolejnego psa. Sunia może zostać u mnie przez jakiś czas lecz proszę o pomoc. Dziś pójdę z nią do weterynarza i może powie coś więcej o jej stanie zdrówka.
Jeżeli ktoś mógłby mi doradzić czym mam ją karmić teraz?

[URL="http://iv.pl/viewer.php?file=19229869374702396654.jpg"][IMG]http://iv.pl/images/19229869374702396654_thumb.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie takie rzeczy mamy tu na dogomanii....
Sunia jest śliczna. Musisz napisać, w jakim wieku i jaki ma charakter. I wiecej zdjęć.
Moze zrób jej ogłoszenie/plakacik i powieś w gabinecie wet?
Albo w sklepie? Ja tak robię i często pomaga :)

Link to comment
Share on other sites

Tylko niestety mój aparat odmówił posłuszeństwa :shake:.Sunia jest malutka chude łapki taka trosze pinczerowata. Spróbuje z tymi ogłoszeniami u weta ale wątpię by coś to dało. Chciałabym ją zatrzymać ale moja mama nie pozwala na drugiego psa bo to koszty itp.:-( Wiek około 2 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam przekonać mamę do zatrzymania suni ale nie zgadza się. Mogę ją przez parę dni przetrzymać ale sunia musi trafić do kogoś, apetyt ma niesamowity a charakter hm jest ciekawa wszystkiego wszędzie wchodzi, do ludzi jest jeszcze niepewna jednak po jakimś czasie podchodzi i chce się bawić z psami nie ma problemu. Proszę o jakąś pomoc bo żal mi szczeniaka takiego oddawać do schroniska.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...