Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=4][I][COLOR=#b22222][B]​[/B]Żeby zdobyć pieniądze na pomoc dla potrzebujących zwierząt, wystarczy jedynie włączony komputer!
Wykorzystajmy wspólnie możliwości które daje nam internet ![/COLOR][/I][/SIZE][/B]


[B][COLOR=#3E3E3E][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR][/B][B][SIZE=5]OFICJALNA STRONA AKCJI "STREAM DLA PSIAKÓW"[/SIZE]

[/B][SIZE=6][URL="http://www.bad-chris.pl/"]http://www.bad-chris.pl[/URL]
[/SIZE][B][SIZE=6]
[/SIZE]Znajdziecie tam wszystkie szczegóły



[/B][/CENTER]

Pokrótce:

Witamy serdecznie.
Chcielibyśmy przedstawić wam nowy, prosty sposób pomocy bezdomnym psiakom. [COLOR=#ff0000]ABY WSPOMÓC AKCJE NIE MUSICIE WPŁACAĆ ABSOLUTNIE ŻADNYCH PIENIĘDZY.[/COLOR]
Cały pomysł opiera się na zarabianiu pieniędzy z reklam w Internecie za pomocą znanego portalu twitch.tv po uzyskaniu partnerstwa
. Codziennie od godziny 20:00 do 00:00 będziemy grać na tym kanale w różne gry komputerowe. Wystarczy, ze w tych godzinach po prostu włączycie dodatkową kartę
w przeglądarce, z naszym streamem., nie musicie tego oglądać., możecie wyłączyć dźwięk i zająć się swoimi sprawami Oczywiście, najlepiej jeśli zostawicie nas
włączonych na całą noc, ale liczy się każda godzina, więc nawet jeśli będzie to tylko do 22 lub 23 to i tak pomagacie. Póki co przez pierwsze tygodnie będziemy zbierać
jak największą ilość widzów, aby uzyskać partnerstwo. Następnie w czasie tych audycji będą puszczane reklamy, a uzyskane za pomocą tego pieniądze, będą
przeznaczane [B][COLOR=#ff0000]NA POTRZEBY BEZDOMNYCH PSÓW.[/COLOR][/B]


W ten sposób można zdziałać naprawdę wiele, pamiętajcie IM WIĘCEJ WIDZÓW, TYM WIĘCEJ URATOWANYCH PSÓW.
AKCJA RUSZA DZISIAJ 18.09.2012





Wśród osób które do tej pory do nas dołączyły, panuje bardzo przyjemna atmosfera podczas streamu.
Poruszamy wiele tematów- nie tylko psich- więc serdecznie do nas zapraszamy.
-Malwina Tęcza ,Krzysztof Kałużny, oraz cała reszta uczestników !

[CENTER][SIZE=5][COLOR=#b22222][B]
Dziękujemy wszystkim dogomaniakom (i nie tylko) którzy biorą udział w akcji- jesteście dla nas wielkim wsparciem !
[/B][/COLOR][/SIZE]

[/CENTER]
[HR][/HR]

Edited by Nuta le Bób
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To bardzo dobry syndrom że młodzi sa aktywni. Jestem poruszona tym że chcecie pomagać zwierzętom. I podziwiam że chcecie do tego wykorzystac nowe mozliwosci internetu. Od nas starszego pokolenia należy się dla waszego pomysłu nasze wsparcie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajzera']A wystarczy kilka godzin wieczorem?
Bo tak najczęściej siedzę, ale na noc wyłączam, bo i tak po jakimś czasie włącza się hibernacja.

Jestem zielona w temacie, ale skoro to takie proste, to na pewno warto pomóc ;)[/QUOTE]

Będziemy streamować codziennie od 21-do 7 więc nawet jak włączysz komputer na godzinke czy dwie w tym czasie to nam pomoże:) a jeśli zostawisz strone na noc z wyłączonym dzwiękiem to może być w hibernacji-stream dalej bedzie leciał i liczył cię jako widza:)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc chciałam zrobić to co większość - zapisać i poczytać później... Ale wiadomo jak to jest z tym "później", wychodzi wieczne maniana.

Może więc warto przeredagować tekst, tak, żeby mniej zorientowani w działaniu internetu itd. też dali się wciągnąć, bez odkładania na później? Sugerowałabym zacząć najpierw od psów i od prostej informacji, że wystarczy nie wyłączać kompa na noc i że zarabia się na lecących w tym czasie reklamach :) ... a dopiero potem wytłumaczyć dokładniej jak to ma działać... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabanta']Szczerze mówiąc chciałam zrobić to co większość - zapisać i poczytać później... Ale wiadomo jak to jest z tym "później", wychodzi wieczne maniana.

Może więc warto przeredagować tekst, tak, żeby mniej zorientowani w działaniu internetu itd. też dali się wciągnąć, bez odkładania na później? Sugerowałabym zacząć najpierw od psów i od prostej informacji, że wystarczy nie wyłączać kompa na noc i że zarabia się na lecących w tym czasie reklamach :) ... a dopiero potem wytłumaczyć dokładniej jak to ma działać... :)[/QUOTE]

Dziękuje-Myśle że faktycznie masz racje-zabieram sie za pisanie żeby to było bardziej przystepne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']Super pomysł !!
Mój komputer z natury jest i tak i tak włączony do godziny 1 w nocy, myślę też ze uda mi się namówić kilka osób

tylko mam pytanie czy mała przepustowość łącza nie będzie tu problemem[/QUOTE]

Myśle że była by problemem gdyby chciało sie nas oglądać-wtedy obraz bardzo by się zacinał.Ale jeśli po prostu wyłączy się dzwięk to kanał może działać gdzieś w tle nawet w marnej jakości :) W razie czego obudzę niedługo mojego drzemiącego narzeczonego -informatyka i wypytam go o takie szczegóły:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabanta']O ile dobrze rozumiem, nawet monitor może być wyłączony (lepiej dla sprzętu), liczy się sam komputer... :)[/QUOTE]

Pewnie że tak! kanał włączony,dźwięk wyciszony,monitor wyłączony -i tak wszystko będzie śmigać:) tylko oczywiście jeśli ktoś używa np adblocka do blokowania reklam musiałby to wyłączyć na streamie-to w końcu o reklamy nam chodzi

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zaproszenie :) bardzo fajny pomysł - niby nic a jednak można pomóc.
Mam tylko takie prozaiczne pytanie - w jaki sposób zobaczymy rezultaty tej akcji? Czy da się te "wpływy" w jakiś prosty i czytelny sposób rozliczyć na dogomanii? no i na koniec - jakim psom będzie przekazana pomoc?

Pozdrawiam,
Iwona

PS. czekam na odpowiedź, na razie stream włączony - niech śmiga ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayuri13']w jaki sposób zobaczymy rezultaty tej akcji? Czy da się te "wpływy" w jakiś prosty i czytelny sposób rozliczyć na dogomanii? no i na koniec - jakim psom będzie przekazana pomoc?

[/QUOTE]

Na twitchu zapisują się wpływy z reklam z danego miesiąca-chcemy przedstawiać to jako rozliczenie na naszym blogu.Odnośnie psiaków - Na dogomanii jest tak wiele wątków o potrzebujących zwierzakach! To właśnie im chcemy pomagać w dofinansowaniu leczenia i operacji, opłat za hoteliki itd.Pomoc forumowiczów będzie nam pomocna we wskazywaniu tych najbardziej potrzebujących. Nie zawsze uda nam się przeanalizować wszystkie wątki.
Stream na razie możesz wyłączyć - aktualnie zbieramy zainteresowane projektem osoby.Damy znać kiedy wszystko się zacznie.Planujemy zorganizować audycje na żywo na kanale, w czasie której również odpowiedzielibyśmy na wszystkie pytania.Czekamy tylko na więcej zainteresowanych.Projekt ma sens tylko w przypadku zainteresowania dużej liczby osób.
Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nuta le Bób']Na twitchu zapisują się wpływy z reklam z danego miesiąca-chcemy przedstawiać to jako rozliczenie na naszym blogu.Odnośnie psiaków - Na dogomanii jest tak wiele wątków o potrzebujących zwierzakach! To właśnie im chcemy pomagać w dofinansowaniu leczenia i operacji, opłat za hoteliki itd.Pomoc forumowiczów będzie nam pomocna we wskazywaniu tych najbardziej potrzebujących. Nie zawsze uda nam się przeanalizować wszystkie wątki.
Stream na razie możesz wyłączyć - aktualnie zbieramy zainteresowane projektem osoby.Damy znać kiedy wszystko się zacznie.Planujemy zorganizować audycje na żywo na kanale, w czasie której również odpowiedzielibyśmy na wszystkie pytania.Czekamy tylko na więcej zainteresowanych.Projekt ma sens tylko w przypadku zainteresowania dużej liczby osób.
Pozdrawiamy![/QUOTE]

oki, dzięki za odpowiedź:)
czyli na razie czekamy i zapraszamy znajomych - im nas więcej tym lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Zarejestrowałam się, potwierdziłam maila, kliknęłam i mam coś takiego "Śledzeni illusion_HC gra [URL="http://pl.twitch.tv/directory/Guild%20Wars%202"]Guild Wars 2[/URL]"
I coś mam teraz zrobić? bo nic mi nie leci ;p

Przepraszam, moje pytania są być może infantylne, ale pierwszy raz to robię, a mimo to nie wszystko jest w tym wątku dla mnie jasne, dobrze, że chociaż ten link do waszego kanału znalazłam u was w profilu :)

Link to comment
Share on other sites

@black_sheep
Link mamy podany na naszym blogu (do którego przejdziesz przez nasz profil na dogomani). Tak - wystarczy mieć tą stronę włączoną, ale dopiero wtedy kiedy zaczniemy streamować. Damy wszystkim znać kiedy zaczniemy całą akcję. Tak - docelowy plan transmisji to 21 - rano. Chodzi głównie o to, że w tych godzinach łatwiej jest przyciągnąć ludzi z Europy i ze Stanów :)

@kajzera
Dziękujemy za kliknięcie "śledzenia" - to również nam pomaga. Tak jak napisaliśmy wyżej - damy znać kiedy zaczniemy streamować. Uzależnione jest to od ilości osób którą musimy zainteresować naszym pomysłem. Wstrzymujemy się ze startem z prostej przyczyny. Dużo łatwiej jest uzyskać partnerstwo z serwisem Twitch.TV mając stałą liczbę widzów. Dlatego też najpierw chcemy zebrać grono zainteresowanych. Wszystkie pytania są ważne i na wszystkie chętnie odpowiemy :) Zależy nam na pewnego rodzaju "przejrzystości" w naszej akcji.
Pozdrawiam,
Krzysztof

Edited by Nuta le Bób
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...