Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Domyślnie zaznaczanie terytorium

chciałam się dowiedzieć jak oduczyć psa zaznaczania terytorium w domu. Pies sika w ten sposób od małego dlatego jest to uciążliwe. Sika tylko w kilku miejscach a po nim zaznacza reszta czy stosowanie jakichś środków pomoże jeśli tak to jakich chyba że macie inne pomysły to chętnie wypróbuje.

Przegląda
    Perth

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez toffuś7 Zobacz posta
    chciałam się dowiedzieć jak oduczyć psa zaznaczania terytorium w domu. Pies sika w ten sposób od małego dlatego jest to uciążliwe. Sika tylko w kilku miejscach a po nim zaznacza reszta czy stosowanie jakichś środków pomoże jeśli tak to jakich chyba że macie inne pomysły to chętnie wypróbuje.
    Jedynym, praktycznie niezawodnym sposobem zeby pies przestal znaczyc terytorium jest kastracja.

Przegląda
    oaza spokoju

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez toffuś7 Zobacz posta
    sprawdzonym pomyslem jest najnajszybsza kastracja

Domyślnie

a coś innego niż kastracja np. stosowanie jakiś preparatów może zadziałać(jeśli tak to jakich )

5. Domyślnie

Też mam taki problem z moim 5 letnim yorkiem, ale zaznaczanie terytorium zaczęło się jak miał 2-3 latka i czasem sika mniej a czasem obsikuje dosłownie wszsytko. Nie chcę go narażać na kolejną narkozę i operację Czy są jakieś inne sposoby by piesio przestał znaczyć terytorium?

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów